ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/08/2020 03:05

Juventus/ Bonuçi rinovon deri në vitin 2024, gati dhe dy kontrata të tjera për dy titullarë

Juventus/ Bonuçi rinovon deri në vitin 2024, gati dhe dy kontrata të tjera për dy titullarë
Vjeshtë e artë për Leonardo Bonuçin. Kapiteni i Juventusit është takuar me drejtuesit dhe pasdite pa zyrtarizuar rinovimin e marrëveshjes deri në vitin 2024. Akordi me Fabio Paratiçin kompleton një nisje sezoni të ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 18:45
Vjeshtë e artë për Leonardo Bonuçin. Kapiteni i Juventusit është takuar me drejtuesit dhe pasdite pa zyrtarizuar rinovimin e marrëveshjes deri në vitin 2024. Akordi me Fabio Paratiçin kompleton një nisje sezoni të ...

Asgjë nuk e shpëton Pochettinon, projektohet pasuesi i tij në krye te Tottenham
Është e vështirë të mendosh që Mauricio Pochettino do të jetë trajneri i Tottenham edhe sezonin e ardhshëm. Tekniku argjentinas do të paguaj shtrenjtë këtë fillim sezoni negativ, apo disa humbje të shëmtuara si ajo 7-2 ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 15:22
Është e vështirë të mendosh që Mauricio Pochettino do të jetë trajneri i Tottenham edhe sezonin e ardhshëm. Tekniku argjentinas do të paguaj shtrenjtë këtë fillim sezoni negativ, apo disa humbje të shëmtuara si ajo 7-2 ...

Arsenali nuk ka kontakte me Mourinhon
Arsenal nuk ka kontakte me ish-trajnerin e Manchester United, Jose Mourinho.
Top Channel | 19-Nov-2019 13:06
Arsenal nuk ka kontakte me ish-trajnerin e Manchester United, Jose Mourinho.

Mourinho dhe Ancelotti, në garë për ta zëvendësuar Pochettinon në Tottenham Tottenhami mund të ketë opsione të shumta për të shqyrtuar nëse drejtuesit e klubit vendosin ta shkarkojnë Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit – përfshirë këtu Jose
Tottenhami mund të ketë opsione të shumta për të shqyrtuar nëse drejtuesit e klubit vendosin ta shkarkojnë Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit – përfshirë këtu Jose Mourinhon dhe Carlo Ancelottin. Trajneri ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 15:53
Tottenhami mund të ketë opsione të shumta për të shqyrtuar nëse drejtuesit e klubit vendosin ta shkarkojnë Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit – përfshirë këtu Jose Mourinhon dhe Carlo Ancelottin. Trajneri ...

Mourinho dhe Ancelotti, në garë për ta zëvendësuar Pochettinon në Tottenham
Tottenhami mund të ketë opsione të shumta për të shqyrtuar nëse drejtuesit e klubit vendosin ta shkarkojnë Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit – përfshirë këtu Jose Mourinhon dhe Carlo Ancelottin. Trajneri ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 15:44
Tottenhami mund të ketë opsione të shumta për të shqyrtuar nëse drejtuesit e klubit vendosin ta shkarkojnë Mauricio Pochettinon nga posti i trajnerit – përfshirë këtu Jose Mourinhon dhe Carlo Ancelottin. Trajneri ...

Pochettino, drejt largimit nga Tottenhami
Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, është duke shkuar gjithnjë e më afër largimit nga klubi londinez. Madje, tani konsiderohet se largimi i tij është i sigurt, por është vetëm çështje kohe. Tottenhami do ta ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 14:59
Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, është duke shkuar gjithnjë e më afër largimit nga klubi londinez. Madje, tani konsiderohet se largimi i tij është i sigurt, por është vetëm çështje kohe. Tottenhami do ta ...

Pochettino, drejt largimit nga Tottenhami
Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, është duke shkuar gjithnjë e më afër largimit nga klubi londinez. Madje, tani konsiderohet se largimi i tij është i sigurt, por është vetëm çështje kohe. Tottenhami do ta ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 14:26
Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, është duke shkuar gjithnjë e më afër largimit nga klubi londinez. Madje, tani konsiderohet se largimi i tij është i sigurt, por është vetëm çështje kohe. Tottenhami do ta ...

Pochettino, drejt largimit nga Tottenhami
Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, është duke shkuar gjithnjë e më afër largimit nga klubi londinez. Madje, tani konsiderohet se largimi i tij është i sigurt, por është vetëm çështje kohe. Tottenhami do ta ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 14:14
Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, është duke shkuar gjithnjë e më afër largimit nga klubi londinez. Madje, tani konsiderohet se largimi i tij është i sigurt, por është vetëm çështje kohe. Tottenhami do ta ...

Mourinho i ‘shkel syrin’ klubit në Premier League
Nga dhjetori i vitit kaluar Jose Mourinho është i papunë, pasi u shkarkua nga stoli i Manchester United. Kohët e fundit qarkullojnë lajme se tekniku portugez mund të marrë drejtimin e Tottenhamit që këtë sezon është në ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 14:07
Nga dhjetori i vitit kaluar Jose Mourinho është i papunë, pasi u shkarkua nga stoli i Manchester United. Kohët e fundit qarkullojnë lajme se tekniku portugez mund të marrë drejtimin e Tottenhamit që këtë sezon është në ...

Këta janë tre trajnerët që mund të marrin stolin e Tottenham
Tottenham është afër shkarkimit të trajnerit Mauricio Pochettino. Këtë sezon Spurs, janë në formë jo të mirë dhe kjo gjë ka shtyrë të kërkohet shkarkimi i teknikut argjentinas. Sipas mediave angleze, Tottenham ka në ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 14:06
Tottenham është afër shkarkimit të trajnerit Mauricio Pochettino. Këtë sezon Spurs, janë në formë jo të mirë dhe kjo gjë ka shtyrë të kërkohet shkarkimi i teknikut argjentinas. Sipas mediave angleze, Tottenham ka në ...

Arsenali nuk ka kontakte me Mourinhon
Arsenal nuk ka kontakte me ish-trajnerin e Manchester United, Jose Mourinho. Trajneri Unai Emery, është në presion të madh dhe ka qenë e sugjeruar që Jose Mourinho të jetë zëvendësimi adekuat i tij. Mirëpo sipas disa ...
InFokusi | 19-Nov-2019 13:06
Arsenal nuk ka kontakte me ish-trajnerin e Manchester United, Jose Mourinho. Trajneri Unai Emery, është në presion të madh dhe ka qenë e sugjeruar që Jose Mourinho të jetë zëvendësimi adekuat i tij. Mirëpo sipas disa ...

Dortmundi i vendosur të arrijë marrëveshje me Mourinhon
Borussia Dortmundi po planifikon që ta shkarkojë Lucien Favren para afatit kalimtar të janarit. Skuadra gjermane aktualisht gjendet në vendin e gjashtë në Bundesligë, derisa ishte mposhtur 4-0 nga Bayern Munichu para ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 21:27
Borussia Dortmundi po planifikon që ta shkarkojë Lucien Favren para afatit kalimtar të janarit. Skuadra gjermane aktualisht gjendet në vendin e gjashtë në Bundesligë, derisa ishte mposhtur 4-0 nga Bayern Munichu para ...

Arsenali nuk ka kontakte me Mourinhon
Arsenal nuk ka kontakte me ish-trajnerin e Manchester United, Jose Mourinho.
Kosova Press | 19-Nov-2019 11:23
Arsenal nuk ka kontakte me ish-trajnerin e Manchester United, Jose Mourinho.

Dortmundi i vendosur të arrijë marrëveshje me Mourinhon
Borussia Dortmundi po planifikon që ta shkarkojë Lucien Favren para afatit kalimtar të janarit. Skuadra gjermane aktualisht gjendet në vendin e gjashtë në Bundesligë, derisa ishte mposhtur 4-0 nga Bayern Munichu para ...
E Dua Sportin | 18-Nov-2019 22:00
Borussia Dortmundi po planifikon që ta shkarkojë Lucien Favren para afatit kalimtar të janarit. Skuadra gjermane aktualisht gjendet në vendin e gjashtë në Bundesligë, derisa ishte mposhtur 4-0 nga Bayern Munichu para ...

Dortmund kthehet kah Mourinho
Borussia Dortmund është duke llogaritur në një marrëveshje me Jose Mourinho si zëvendësim për Lucien Favre. Duke qenë larg për të pretenduar për titull, BVB, aktualisht në pozitën e gjashtë në Bundesliga, me një ekip ...
Klan Kosova | 18-Nov-2019 21:22
Borussia Dortmund është duke llogaritur në një marrëveshje me Jose Mourinho si zëvendësim për Lucien Favre. Duke qenë larg për të pretenduar për titull, BVB, aktualisht në pozitën e gjashtë në Bundesliga, me një ekip ...

Mourinho synon të marrë drejtimin e Tottenham
Ish-trajneri i Chelseas dhe Manchester United, Jose Mourinho është i interesuar për një rikthim në Premier Ligë.
Top Channel | 18-Nov-2019 11:47
Ish-trajneri i Chelseas dhe Manchester United, Jose Mourinho është i interesuar për një rikthim në Premier Ligë.

Mourinho e ka ndarë mendjen, gati për Premier League
Jose Mourinho mund të rikthehet në Premier League. Trajneri portugez asnjëherë nuk e fshehur admirimin për kampionatin anglez, madje e ka cilësuar si më të fortin në botë. Sipas mediave angleze, “The Special One” po e ...
Politiko | 18-Nov-2019 17:43
Jose Mourinho mund të rikthehet në Premier League. Trajneri portugez asnjëherë nuk e fshehur admirimin për kampionatin anglez, madje e ka cilësuar si më të fortin në botë. Sipas mediave angleze, “The Special One” po e ...

Mourinho synon të marrë drejtimin e Tottenham
Ish-trajneri i Chelseas dhe Manchester United, Jose Mourinho është i interesuar për një rikthim në Premier Ligë. Tekniku portugez asnjëherë nuk e fshehur admirimin për ligën e cila vlerësohet si më e mira në botë, ...
InFokusi | 18-Nov-2019 13:14
Ish-trajneri i Chelseas dhe Manchester United, Jose Mourinho është i interesuar për një rikthim në Premier Ligë. Tekniku portugez asnjëherë nuk e fshehur admirimin për ligën e cila vlerësohet si më e mira në botë, ...

Mourinho ia vë syrin kësaj skuadre në Premierligë
Tekniku portugez asnjëherë nuk e fshehur admirimin për ligën e cila vlerësohet si më e mira në botë. Sipas mediave angleze, Mourinho është duke e ndjekur situatën në Tottenham, pasi Mauricio Pochettino mund të ...
Lajminet | 18-Nov-2019 12:36
Tekniku portugez asnjëherë nuk e fshehur admirimin për ligën e cila vlerësohet si më e mira në botë. Sipas mediave angleze, Mourinho është duke e ndjekur situatën në Tottenham, pasi Mauricio Pochettino mund të ...

Mourinho synon drejtimin e Tottenham
Ish-trajneri i Chelseas dhe Manchester United, Jose Mourinho është i interesuar për një rikthim në Premier Ligë. Tekniku portugez asnjëherë nuk e fshehur admirimin për ligën e cila vlerësohet si më e mira në botë, ...
Gazeta Dita | 18-Nov-2019 11:39
Ish-trajneri i Chelseas dhe Manchester United, Jose Mourinho është i interesuar për një rikthim në Premier Ligë. Tekniku portugez asnjëherë nuk e fshehur admirimin për ligën e cila vlerësohet si më e mira në botë, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved