ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/08/2020 04:09

Akuzohet se zhvati mbi 1.5 milion euro, lirohet nga paraburgimi ish-prokurorja Speciale Katica Janeva që tronditi Maqedoninë e Veriut

Akuzohet se zhvati mbi 1.5 milion euro, lirohet nga paraburgimi ish-prokurorja Speciale Katica Janeva që tronditi Maqedoninë e Veriut
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 17:57
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...

Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Mediat në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva, për të shkuar në arrest shtëpiak.
Top Channel | 19-Nov-2019 17:30
Mediat në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva, për të shkuar në arrest shtëpiak.

Ish-prokurorja Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
Gjykata e Apelit në Shkup liroi nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva e cila është akuzuar për rastin Zhvatja. Gjykata e mori vendimin pas një garancie materiale të dhënë nga Janeva, se nuk do të ikë ...
ABCNews | 19-Nov-2019 18:39
Gjykata e Apelit në Shkup liroi nga paraburgimi, ish prokuroren speciale, Katica Janeva e cila është akuzuar për rastin Zhvatja. Gjykata e mori vendimin pas një garancie materiale të dhënë nga Janeva, se nuk do të ikë ...

Janeva me fytyrë të mbuluar lëshohet në paraburgim shtëpiak
Ish-kryetarja e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva sot gjatë pasdites u lëshuar në arrest shtëpiak. Nga automjeti i policisë, Janeva doli me pranga në dorë dhe me fytyrë të mbuluar e shoqëruar me polici. ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 18:20
Ish-kryetarja e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva sot gjatë pasdites u lëshuar në arrest shtëpiak. Nga automjeti i policisë, Janeva doli me pranga në dorë dhe me fytyrë të mbuluar e shoqëruar me polici. ...

Në pranga dhe e maskuar, Katica Janeva dërgohet në paraburgim shtëpiak (VIDEO)
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar në burg shtëpiak nga burgu në Shuto Orizare, njofton Shenja. Është filmuar edhe momenti kur Janeva zbret nga furgoni policor me pranga në duar. Ajo kishte veshur një ...
Shenja | 19-Nov-2019 18:31
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar në burg shtëpiak nga burgu në Shuto Orizare, njofton Shenja. Është filmuar edhe momenti kur Janeva zbret nga furgoni policor me pranga në duar. Ajo kishte veshur një ...

Pamje nga largimi i Katica Janevës nga Shutka
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva tashmë është larguar nga nga burgu i Shutkës , ndërsa ndaj saj është caktuar masa e arrestit shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 18:27
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva tashmë është larguar nga nga burgu i Shutkës , ndërsa ndaj saj është caktuar masa e arrestit shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas ...

Katica del nga burgu dhe vendoset në arrest shtëpiak (Video)
Shkup, 19 nëntor – Ish-kryeprokurorja e Speciales, Katica Janeva para disa minutave është lëshuar nga burgu i Shutkës për në arrest shtëpiak. “Më mbaj për të dy duart” i tha Janeva policisë që e shoqëronin. Ajo përsëri ...
Koha.mk | 19-Nov-2019 18:27
Shkup, 19 nëntor – Ish-kryeprokurorja e Speciales, Katica Janeva para disa minutave është lëshuar nga burgu i Shutkës për në arrest shtëpiak. “Më mbaj për të dy duart” i tha Janeva policisë që e shoqëronin. Ajo përsëri ...

Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...
Ina-Online | 19-Nov-2019 17:28
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...

U arrestua me bujë, Katica Janeva lirohet nga paraburgimi
SHKUP Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janeva është arrestuar 3 muaj më parë, nën dyshimet për korrupsion. Ajo ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:09
SHKUP Mediat shqiptare në Maqedoninë e Veriut shkruajnë se sapo është liruar nga paraburgimi ish-kryeprokurorja speciale Katica Janeva. Kujtojmë se Janeva është arrestuar 3 muaj më parë, nën dyshimet për korrupsion. Ajo ...

Lirohet nga burgu Katica Janeva
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:53
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...

Katica Janeva në paraburgim shtëpiak
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar në burg shtëpiak nga burgu në Shuto Orizare, njofton Shenja. Janeva është në paraburgim që nga gushti, kur dhe u arrestua në shtëpinë e saj në lagjen e Shkupit, ...
Shenja | 19-Nov-2019 16:51
Ish prokurorja speciale, Katica Janeva, është lëshuar në burg shtëpiak nga burgu në Shuto Orizare, njofton Shenja. Janeva është në paraburgim që nga gushti, kur dhe u arrestua në shtëpinë e saj në lagjen e Shkupit, ...

Gjykata e Apelit vendosi – arrest shtëpiak për Katica Janevën
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Gjykata e Apelit pasdite mori vendim me të cilin e pranoi ankesën e ish-prokurores speciale Katica Janevën dhe i caktoi masë të arrestit shtëpiak. “Është ndryshuar vendimi i shkallës së ...
Medial | 19-Nov-2019 16:50
Shkup, 19 nëntor 2019 (MEDIAL) – Gjykata e Apelit pasdite mori vendim me të cilin e pranoi ankesën e ish-prokurores speciale Katica Janevën dhe i caktoi masë të arrestit shtëpiak. “Është ndryshuar vendimi i shkallës së ...

Bëri bujë kur u arrestua për akuzën e zhvatjes mbi 1.5 milion euro nga biznesmeni, Gjykata lë të lirë ish-prokuroren
Postuar: 19/11/2019 - 16:35 Mediat maqedonase kanë raportuar se ish-prokurorja Speciale Katica Janeva ka dalë nga burgu i Shutkës për të shkuar në “arrest shtëpie”. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 16:42
Postuar: 19/11/2019 - 16:35 Mediat maqedonase kanë raportuar se ish-prokurorja Speciale Katica Janeva ka dalë nga burgu i Shutkës për të shkuar në “arrest shtëpie”. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh ...

Katica Janeva lirohet nga paraburgimi!
sh prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë e ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 16:20
sh prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë e ...

Katica Janeva lirohet nga paraburgimi!
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 16:01
Ish prokurorja Speciale Katica Janeva del nga burgu i Shutkës për të shkuar në arrest shtëpiak. Gjykata e Apelit konfirmoi se garancia prej tri faqesh është pranuar dhe pas pothuajse tre muajve Janeva e braktisi qelinë ...

Janeva prej sot në burgim shtëpiak
Ish kryeprokuroja e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva prej sot shkon në burgim shtëpiak. Kështu vendosi gjykata e Apelit të Shkupit , pas ankesës së ish kryeprokurores .Ndërkaq, Janeva paraprakisht ofroi ...
Aktuale.MK | 19-Nov-2019 16:01
Ish kryeprokuroja e Prokurorisë Speciale Publike, Katica Janeva prej sot shkon në burgim shtëpiak. Kështu vendosi gjykata e Apelit të Shkupit , pas ankesës së ish kryeprokurores .Ndërkaq, Janeva paraprakisht ofroi ...

Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...
Arbresh | 19-Nov-2019 16:01
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...

Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 15:53
Katica Janeva shkon në arrest shtëpiak. Kështu vendosi sot Gjykata e Apelit, pas ankesës së ish-prokurores speciale. Përndryshe më herët ajo ofroi garanci tri banesa, por Gjykata Penale e refuzoi atë. Tani Janeva shkon ...

Çeliku mirëpret delegacionin e Qeverisë të Republikës Popullore të Kinës
“Vizitë nga delegacioni i Qeverisë nga RPK ! Avansimi i shkëmbimit tregtar në fushën e produkteve agroushqimore dhe thellimi i bashkëpunimit dypalësh në fushën e doganave, ishin disa nga temat që u diskutuan sot me ...
Aktuale.MK | 18-Nov-2019 17:48
“Vizitë nga delegacioni i Qeverisë nga RPK ! Avansimi i shkëmbimit tregtar në fushën e produkteve agroushqimore dhe thellimi i bashkëpunimit dypalësh në fushën e doganave, ishin disa nga temat që u diskutuan sot me ...

Kamçev ofron garanci prej 2 milionë euro për marrjen e pasaportës
Biznesmeni Orce Kamçev i ofroi Gjykatës Penale 2 milionë euro pronë si garanci për të marrë një pasaportë të re të përkohshme. Nga Gjykata Penale konfirmojnë informacionin dhe thonë se rasti është dërguar në prokurori ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 16:46
Biznesmeni Orce Kamçev i ofroi Gjykatës Penale 2 milionë euro pronë si garanci për të marrë një pasaportë të re të përkohshme. Nga Gjykata Penale konfirmojnë informacionin dhe thonë se rasti është dërguar në prokurori ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved