ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/10/2020 01:41

FOTO/ Mediat serbe: Prishtina në shok, Rama “zhduku” Kosovën nga harta

FOTO/ Mediat serbe: Prishtina në shok, Rama “zhduku” Kosovën nga harta
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka shpërndarë në “Facebook” një hartë të vendit tonë dhe të Ballkanit, ku mungonte Kosova. Një gjë e tillë nuk ka kaluar pa u vërejtur si nga funksionarë të lartë në Kosovë, por po ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 17:19
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka shpërndarë në “Facebook” një hartë të vendit tonë dhe të Ballkanit, ku mungonte Kosova. Një gjë e tillë nuk ka kaluar pa u vërejtur si nga funksionarë të lartë në Kosovë, por po ...

Skandali i kryeministrit Rama me hartën ku Kosova paraqitet pjesë e Serbisë, ragon Sali Berisha
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në faqen e tij në Facebook, ka publikuar sot një video, në të cilën është parë një hartë ku Kosova paraqitet si pjesë e Serbisë, e kjo ka bërë që ndaj kësaj gafe të kryeministri Rama ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:48
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në faqen e tij në Facebook, ka publikuar sot një video, në të cilën është parë një hartë ku Kosova paraqitet si pjesë e Serbisë, e kjo ka bërë që ndaj kësaj gafe të kryeministri Rama ...

Mediat serbe: Rama “zhduku” Kosovën nga harta e Ballkanit
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka shpërndarë në “Facebook” një hartë të vendit tonë dhe të Ballkanit, ku mungonte Kosova. Një gjë e tillë nuk ka kaluar pa u vërejtur si nga funksionarë të lartë në Kosovë, por po ...
Lapsi | 19-Nov-2019 18:15
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka shpërndarë në “Facebook” një hartë të vendit tonë dhe të Ballkanit, ku mungonte Kosova. Një gjë e tillë nuk ka kaluar pa u vërejtur si nga funksionarë të lartë në Kosovë, por po ...

Futi Kosovën në hartën e Serbisë, ‘gafa’ e Ramës shkakton ‘furtunë’ me reagime, raportim edhe në median serbe
Kryeministri Edi Rama postoi sot në profilin e tij në Facebook një video ku tregonte hartën e investimeve për sigurimin e furnizimit 24 orë me ujë në zonat rurale të vendit nga veriu në jug, Ajo që ra në sy dhe ngjalli ...
Politiko | 19-Nov-2019 18:39
Kryeministri Edi Rama postoi sot në profilin e tij në Facebook një video ku tregonte hartën e investimeve për sigurimin e furnizimit 24 orë me ujë në zonat rurale të vendit nga veriu në jug, Ajo që ra në sy dhe ngjalli ...

“Prishtina në shok”, mediat serbe raportojnë për skandalin e Edi Ramës me harta
Skandali i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, me hartën e publikuar në faqen e tij në të cilën Kosova paraqitet si pjesë e Serbisë, nuk ka kaluar pa u raportuar edhe ne mediat e shteteve fqinje. Siç shkruan B92, ...
InFokusi | 19-Nov-2019 17:53
Skandali i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, me hartën e publikuar në faqen e tij në të cilën Kosova paraqitet si pjesë e Serbisë, nuk ka kaluar pa u raportuar edhe ne mediat e shteteve fqinje. Siç shkruan B92, ...

FOTO/ Mediat serbe: Prishtina në shok, Rama “zhduku” Kosovën nga harta
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka shpërndarë në “Facebook” një hartë të vendit tonë dhe të Ballkanit, ku mungonte Kosova. Një gjë e tillë nuk ka kaluar pa u vërejtur si nga funksionarë të lartë në Kosovë, por po ...
Medial | 19-Nov-2019 17:28
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka shpërndarë në “Facebook” një hartë të vendit tonë dhe të Ballkanit, ku mungonte Kosova. Një gjë e tillë nuk ka kaluar pa u vërejtur si nga funksionarë të lartë në Kosovë, por po ...

Jusuf Buxhovi: Edi Rama duhet të shpallet persona non grata në Kosovë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në faqen e tij zyrtare në Facebook ka publikuar një video me hartën e investimeve të qeverisë së tij për furnizimin me ujë, në të cilën shihet harta e Ballkanit e ku Kosova paraqitet ...
Zeri | 19-Nov-2019 17:18
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, në faqen e tij zyrtare në Facebook ka publikuar një video me hartën e investimeve të qeverisë së tij për furnizimin me ujë, në të cilën shihet harta e Ballkanit e ku Kosova paraqitet ...

'Prishtina në shok', mediat serbe raportojnë për skandalin e Edi Ramës me harta
Skandali i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, me hartën e publikuar në faqen e tij në të cilën Kosova paraqitet si pjesë e Serbisë, nuk ka kaluar pa u raportuar edhe ne mediat e shteteve fqinje. Siç shkruan B92, ...
Zeri | 19-Nov-2019 17:04
Skandali i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, me hartën e publikuar në faqen e tij në të cilën Kosova paraqitet si pjesë e Serbisë, nuk ka kaluar pa u raportuar edhe ne mediat e shteteve fqinje. Siç shkruan B92, ...

Fut Kosovën në hartën e Serbisë, reagime të ashpra ndaj Ramës
Kryeministri Edi Rama, ka shkaktuar reagime të ashpra për shkak të një video të publikuar në rrjetin social “Facebook”. Duke j’u uruar mirëmëngjes ndjekësve të tij, Rama ka publikuar hartën e “investimeve për sigurimin ...
ABCNews | 19-Nov-2019 16:31
Kryeministri Edi Rama, ka shkaktuar reagime të ashpra për shkak të një video të publikuar në rrjetin social “Facebook”. Duke j’u uruar mirëmëngjes ndjekësve të tij, Rama ka publikuar hartën e “investimeve për sigurimin ...

“Prishtina në shok”, mediat serbe raportojnë për skandalin e Edi Ramës me harta
Skandali i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, me hartën e publikuar në faqen e tij në të cilën Kosova paraqitet si pjesë e Serbisë, nuk ka kaluar pa u raportuar edhe ne mediat e shteteve fqinje. Siç shkruan B92, ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 17:01
Skandali i kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama, me hartën e publikuar në faqen e tij në të cilën Kosova paraqitet si pjesë e Serbisë, nuk ka kaluar pa u raportuar edhe ne mediat e shteteve fqinje. Siç shkruan B92, ...

Berisha për skandalin e Ramës me hartë: Akt flagrant i tradhtisë kombëtare
Berisha ka shkruar se ky është akt flagrant i tradhtisë kombëtarë, që fshin Kosovën si shtet të pavarur dhe e paraqet atë si territor të Serbisë, derisa, ai ka publikuar edhe fotografinë që është publikuar në profilin ...
Lajminet | 19-Nov-2019 17:00
Berisha ka shkruar se ky është akt flagrant i tradhtisë kombëtarë, që fshin Kosovën si shtet të pavarur dhe e paraqet atë si territor të Serbisë, derisa, ai ka publikuar edhe fotografinë që është publikuar në profilin ...

Berisha për skandalin e Ramës me hartë: Akt flagrant i tradhtisë kombëtare
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha i ka reaguar kryeministrit Edi Rama që sot gjatë ditës ka publikuar një hartë ku shihet Kosova si pjesë e Serbisë,. Berisha ka shkruar se ky është akt flagrant i tradhtisë ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 16:47
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha i ka reaguar kryeministrit Edi Rama që sot gjatë ditës ka publikuar një hartë ku shihet Kosova si pjesë e Serbisë,. Berisha ka shkruar se ky është akt flagrant i tradhtisë ...

Berisha për skandalin e Ramës me hartë: Akt flagrant i tradhtisë kombëtare
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha i ka reaguar kryeministrit Edi Rama që sot gjatë ditës ka publikuar një hartë ku shihet Kosova si pjesë e Serbisë. LEXO EDHE: Edi Rama publikon një hartë ku shihet Kosova ...
Zeri | 19-Nov-2019 16:36
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha i ka reaguar kryeministrit Edi Rama që sot gjatë ditës ka publikuar një hartë ku shihet Kosova si pjesë e Serbisë. LEXO EDHE: Edi Rama publikon një hartë ku shihet Kosova ...

Berisha për skandalin e Ramës me hartë: Akt flagrant i tradhtisë kombëtare
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha i ka reaguar kryeministrit Edi Rama që sot gjatë ditës ka publikuar një hartë ku shihet Kosova si pjesë e Serbisë, raporton Gazeta Express. Berisha ka shkruar se ky është akt ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:28
Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha i ka reaguar kryeministrit Edi Rama që sot gjatë ditës ka publikuar një hartë ku shihet Kosova si pjesë e Serbisë, raporton Gazeta Express. Berisha ka shkruar se ky është akt ...

Jusuf Buxhovi: Edi Rama duhet të shpallet persona non grata në Kosovë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në faqen e tij zyrtare në Facebook ka publikuar një video me hartën e investimeve të qeverisë së tij për furnizimin me ujë, në të cilën shihet harta e Ballkanit e ku Kosova paraqitet ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 16:18
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në faqen e tij zyrtare në Facebook ka publikuar një video me hartën e investimeve të qeverisë së tij për furnizimin me ujë, në të cilën shihet harta e Ballkanit e ku Kosova paraqitet ...

Pas presionit publik, Edi Rama largon hartën skandaloze ku Kosovën e bënte pjesë të Serbisë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, sot ka publikuar një hartë në rrjetin social Facebook, në të cilën Kosova është pjesë e Serbisë. Harta e cila paraqitej brenda një videoje të publikuar nga Rama, e që fliste për ...
Zeri | 19-Nov-2019 15:55
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, sot ka publikuar një hartë në rrjetin social Facebook, në të cilën Kosova është pjesë e Serbisë. Harta e cila paraqitej brenda një videoje të publikuar nga Rama, e që fliste për ...

Jusuf Buxhovi: Edi Rama duhet të shpallet persona non grata në Kosovë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në faqen e tij zyrtare në Facebook ka publikuar një video me hartën e investimeve të qeverisë së tij për furnizimin me ujë, në të cilën shihet harta e Ballkanit e ku Kosova paraqitet ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 15:44
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në faqen e tij zyrtare në Facebook ka publikuar një video me hartën e investimeve të qeverisë së tij për furnizimin me ujë, në të cilën shihet harta e Ballkanit e ku Kosova paraqitet ...

Jusuf Buxhovi: Edi Rama duhet të shpallet persona non grata në Kosovë
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në faqen e tij zyrtare në Facebook ka publikuar një video me hartën e investimeve të qeverisë së tij për furnizimin me ujë, në të cilën shihet harta e Ballkanit e ku Kosova paraqitet ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 15:27
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në faqen e tij zyrtare në Facebook ka publikuar një video me hartën e investimeve të qeverisë së tij për furnizimin me ujë, në të cilën shihet harta e Ballkanit e ku Kosova paraqitet ...

Edi Rama mundohet ta zbusë skandalin me hartën ku Kosova shihej si pjesë e Serbisë
Gjatë ditës së sotme, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një video në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ku në hartën e publikuar Kosova ishte brenda kufijve të Serbisë, shkruan . Lexo ...
Lajminet | 19-Nov-2019 15:00
Gjatë ditës së sotme, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një video në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, ku në hartën e publikuar Kosova ishte brenda kufijve të Serbisë, shkruan . Lexo ...

Rama publikoi një hartë ku shihet Kosova brenda kufijve të Serbisë (FOTO)
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka shtangur të gjithë me një video që e ka shpërndarë në rrjetet sociale. Rama ka publikuar një hartë në të cilën Kosova figuron brenda kufijve të Serbisë, njofton Koha.net “Me ...
Portalb | 19-Nov-2019 14:37
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka shtangur të gjithë me një video që e ka shpërndarë në rrjetet sociale. Rama ka publikuar një hartë në të cilën Kosova figuron brenda kufijve të Serbisë, njofton Koha.net “Me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved