ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/08/2020 03:45

E pakënaqur me vendin e dytë, Arta Marku paralajmëron ankim ndaj KLP-së

E pakënaqur me vendin e dytë, Arta Marku paralajmëron ankim ndaj KLP-së
Kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku i kërkoi Këshillit të Lartë të Prokurorisë pikët e vendosura nga secili anëtar, duke paralajmëruar një ankim të mundshëm në gjykatë. Sipas KLP-së, kjo do të sillte ...
GazetaTema | 19-Nov-2019 18:23
Kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku i kërkoi Këshillit të Lartë të Prokurorisë pikët e vendosura nga secili anëtar, duke paralajmëruar një ankim të mundshëm në gjykatë. Sipas KLP-së, kjo do të sillte ...

Arta Marku i kërkon “llogari” Këshillit të Lartë të Prokurorisë
Prokurorja e Përgjithshme e Përkoshme, Arta Marku i kërkon llogari Këshilit të Lartë të Prokurorisë, pse u rendit e dyta në garën për postin e kryeprokurorit. Për këtë, me anë të një letre drejtuar KLP-së, prokurorja e ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 16:53
Prokurorja e Përgjithshme e Përkoshme, Arta Marku i kërkon llogari Këshilit të Lartë të Prokurorisë, pse u rendit e dyta në garën për postin e kryeprokurorit. Për këtë, me anë të një letre drejtuar KLP-së, prokurorja e ...

Gara për kryeprokuror, Arta Marku kërkesë për informacion për mënyrën e vlerësimit
Arta Marku me anë një kërkese drejtuar Këshillit të Lartë të Prokurorisë kërkon informacion për mënyrën e vlerësimit në garën për kryeprokuror.
Top Channel | 19-Nov-2019 16:17
Arta Marku me anë një kërkese drejtuar Këshillit të Lartë të Prokurorisë kërkon informacion për mënyrën e vlerësimit në garën për kryeprokuror.

U rendit e dyta për postin e PP, Arta Marku letër KLP: Informacion për vlerësimin nga çdo anëtar për të ankimuar vendimin
TIRANË Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku i kërkon informacion për vlerësimin dhe procesin e pikëzimit nga secili anëtar i KLP-së me qëllim për të shqyrtuar mundësitë e ankimimit të vendimit të Këshillit ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:02
TIRANË Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku i kërkon informacion për vlerësimin dhe procesin e pikëzimit nga secili anëtar i KLP-së me qëllim për të shqyrtuar mundësitë e ankimimit të vendimit të Këshillit ...

E pakënaqur me vendin e dytë, Arta Marku paralajmëron ankim ndaj KLP-së
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku i kërkoi Këshillit të Lartë të Prokurorisë pikët e vendosura nga ...
Reporter | 19-Nov-2019 18:18
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Kryeprokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku i kërkoi Këshillit të Lartë të Prokurorisë pikët e vendosura nga ...

E dyta në listë në garë për kryeprokuror, Arta Marku ankimon vendimin
Kryeprokurorja e përkohshme, Arta Marku, ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Ajo është renditur e dyta në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm, me 406 pikë. Ndërkohë vendin e parë e ...
Dritare | 19-Nov-2019 17:50
Kryeprokurorja e përkohshme, Arta Marku, ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Ajo është renditur e dyta në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm, me 406 pikë. Ndërkohë vendin e parë e ...

Arta Marku ankimon vendimin e KLP-së, kërkon pikëzimin e detajuar për çdo anëtar
Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka ankimuar në Gjykatën Administrative të Apelit rënditjen e bërë nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë për 3 kandidatët për Prokuror të Përgjithshëm. Në këtë listë Marku ...
ABCNews | 19-Nov-2019 16:42
Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka ankimuar në Gjykatën Administrative të Apelit rënditjen e bërë nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë për 3 kandidatët për Prokuror të Përgjithshëm. Në këtë listë Marku ...

Gara për kryeprokurorin/ Marku letër KLP, kërkon informacion për pikëzimin e kandidatëve
TIRANË, 19 nëntor /MEDIAL/ – Prokurorja e Përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka kërkuar ditën e sotme informacion nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë për vlerësimin dhe procesin e pikëzimit nga secili anëtar, bashkë ...
Medial | 19-Nov-2019 17:25
TIRANË, 19 nëntor /MEDIAL/ – Prokurorja e Përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka kërkuar ditën e sotme informacion nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë për vlerësimin dhe procesin e pikëzimit nga secili anëtar, bashkë ...

Arta Marku ankimon vendimin e KLP/ Nuk pranon të renditet e dyta
Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku, e cila u zgjodh në atë post vetëm me votat e Rilindjes, ka ankimuar sot vendimin e KLP, pasi u rendit e dyta në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. ...
Lapsi | 19-Nov-2019 16:31
Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku, e cila u zgjodh në atë post vetëm me votat e Rilindjes, ka ankimuar sot vendimin e KLP, pasi u rendit e dyta në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. ...

Arta Marku i kërkon “llogari” Këshillit të Lartë të Prokurorisë
Prokurorja e Përgjithshme e Përkoshme, Arta Marku i kërkon llogari Këshilit të Lartë të Prokurorisë, pse u rendit e dyta në garën për postin e kryeprokurorit. Për këtë, me anë të një letre drejtuar KLP-së, prokurorja e ...
Medial | 19-Nov-2019 17:01
Prokurorja e Përgjithshme e Përkoshme, Arta Marku i kërkon llogari Këshilit të Lartë të Prokurorisë, pse u rendit e dyta në garën për postin e kryeprokurorit. Për këtë, me anë të një letre drejtuar KLP-së, prokurorja e ...

Gara për kryeprokuror, Arta Marku kërkesë për informacion për mënyrën e vlerësimit
Arta Marku me anë një kërkese drejtuar Këshillit të Lartë të Prokurorisë kërkon informacion për mënyrën e vlerësimit në garën për kryeprokuror. Ndërkohë pikëzimi i tyre ishte: 459 Olsian ÇELA, 406 Arta Marku dhe 362 ...
Lexo | 19-Nov-2019 16:51
Arta Marku me anë një kërkese drejtuar Këshillit të Lartë të Prokurorisë kërkon informacion për mënyrën e vlerësimit në garën për kryeprokuror. Ndërkohë pikëzimi i tyre ishte: 459 Olsian ÇELA, 406 Arta Marku dhe 362 ...

Arta Marku e pakënaqur me renditjen në garën për kryeprokuror, ankimon vendimin e KLP-së
Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Vendimi ka ardhur pasi Marku është e ...
Politiko | 19-Nov-2019 16:42
Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Vendimi ka ardhur pasi Marku është e ...

Arta Marku ankimon vendimin e KLPS-së
Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka ankimuar renditjen e KLP-së në Gjykatën Administrative të Apelit, pasi u rendit e dyta në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Burime për abcnews.al ...
ABCNews | 19-Nov-2019 16:17
Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku ka ankimuar renditjen e KLP-së në Gjykatën Administrative të Apelit, pasi u rendit e dyta në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Burime për abcnews.al ...

Arta Marku “zvarrit” zgjedhjen e Kryeprokurorit të ri
Një ditë para se
Illyriapress | 19-Nov-2019 16:25
Një ditë para se

U rendit e dyta për postin e Prokurorit të Përgjithshëm, Arta Marku ankimon vendimin e KLP
Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Marku u rendit e dyta me 406 pikë pas ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:20
Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Marku u rendit e dyta me 406 pikë pas ...

Ish-prokurori i Përgjithshëm: KED shkeli Kushtetutën
Ish-prokurori i Përgjithshëm, Theodhori Sollaku u shpreh se Këshilli i Emërimeve në Drejtësi ka shkelur Kushtetutën, në procesin e plotësimit të vakancave për Gjykatën Kushtetuese. Sipas tij, vënia në radhën e ...
Telegraf | 18-Nov-2019 23:31
Ish-prokurori i Përgjithshëm, Theodhori Sollaku u shpreh se Këshilli i Emërimeve në Drejtësi ka shkelur Kushtetutën, në procesin e plotësimit të vakancave për Gjykatën Kushtetuese. Sipas tij, vënia në radhën e ...

Renditet e dyta per postin e Prokurorit te Pergjithshem, Arta Marku ankimon vendimin e KLP
TIRANË Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Marku u rendit e dyta me 406 ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 16:11
TIRANË Prokurorja e përgjithshme e përkohshme Arta Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Marku u rendit e dyta me 406 ...

KLP e renditi të dytën në garën për Prokuror të Përgjithshëm, Arta Marku bën lëvizjen e papritur
Postuar: 19/11/2019 - 16:05 Kryeprokurorja n ë detyrë, Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Marku u rendit e dyta me ...
Sot.Al | 19-Nov-2019 16:08
Postuar: 19/11/2019 - 16:05 Kryeprokurorja n ë detyrë, Marku ka ankimuar vendimin e Këshillit të Lartë të Prokurorisë që e rendit të dytën në listën e kandidatëve për Prokuror të Përgjithshëm. Marku u rendit e dyta me ...

Kush do jetë Prokurori i ri i Përgjithshëm? Artan Hoxha e thotë hapur: I është dhënë shansi!
Gazetari Artan Hoxha zbulon fituesin mes tre kandidatëve për postin e kryeprokurorit. “Arta Marku që në momentin kur u zgjodh prokurore u zgjodh në një situatë jo ligjore, në një seancë me flakadanë. Që në atë moment ...
Ina-Online | 19-Nov-2019 00:36
Gazetari Artan Hoxha zbulon fituesin mes tre kandidatëve për postin e kryeprokurorit. “Arta Marku që në momentin kur u zgjodh prokurore u zgjodh në një situatë jo ligjore, në një seancë me flakadanë. Që në atë moment ...

Edhe Sollaku kundër KED: Shkeli Kushtetutën
Ish-Prokurori i Përgjithshëm, Theodhori Sollaku i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh se Këshilli i Emërimeve në Drejtësi ka shkelur Kushtetutën. Sipas tij vënia në radhën e kandidatëve të Besnik Muçit ...
Lapsi | 18-Nov-2019 23:15
Ish-Prokurori i Përgjithshëm, Theodhori Sollaku i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora u shpreh se Këshilli i Emërimeve në Drejtësi ka shkelur Kushtetutën. Sipas tij vënia në radhën e kandidatëve të Besnik Muçit ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved