ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 06:39

Deulofeu thuhet se e do rikthimin te Milani

Deulofeu thuhet se e do rikthimin te Milani
Milani me shumë gjasë pritet t’i bëjë disa transferime në afatin kalimtar të janarit. Rossonerët po kalojnë nëpër një formë të keqe në këtë sezon, derisa janë pesë pikë larg zonës që dërgon prej rënies nga Serie A. Por, ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 15:44
Milani me shumë gjasë pritet t’i bëjë disa transferime në afatin kalimtar të janarit. Rossonerët po kalojnë nëpër një formë të keqe në këtë sezon, derisa janë pesë pikë larg zonës që dërgon prej rënies nga Serie A. Por, ...

Deulofeu thuhet se e do rikthimin te Milani
Milani me shumë gjasë pritet t’i bëjë disa transferime në afatin kalimtar të janarit. Rossonerët po kalojnë nëpër një formë të keqe në këtë sezon, derisa janë pesë pikë larg zonës që dërgon prej rënies nga Serie A. Por, ...
E Dua Sportin | 19-Nov-2019 16:59
Milani me shumë gjasë pritet t’i bëjë disa transferime në afatin kalimtar të janarit. Rossonerët po kalojnë nëpër një formë të keqe në këtë sezon, derisa janë pesë pikë larg zonës që dërgon prej rënies nga Serie A. Por, ...

Po shkëlqen te Interi, po e kërkon e gjithë Evropa
Interi është duke i bërë konkurrencë të fortë Juventusit këtë sezon në Serie A, falë një mbrojtje shumë të mirë. Neroazurët do ta kenë shumë të vështirë të mbajnë yjet pasi që gjigantët e Evropës po i kërkojnë, shkruan ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 16:25
Interi është duke i bërë konkurrencë të fortë Juventusit këtë sezon në Serie A, falë një mbrojtje shumë të mirë. Neroazurët do ta kenë shumë të vështirë të mbajnë yjet pasi që gjigantët e Evropës po i kërkojnë, shkruan ...

Deulofeu thuhet se e do rikthimin te Milani
Milani me shumë gjasë pritet t’i bëjë disa transferime në afatin kalimtar të janarit. Rossonerët po kalojnë nëpër një formë të keqe në këtë sezon, derisa janë pesë pikë larg zonës që dërgon prej rënies nga Serie A. Por, ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 15:53
Milani me shumë gjasë pritet t’i bëjë disa transferime në afatin kalimtar të janarit. Rossonerët po kalojnë nëpër një formë të keqe në këtë sezon, derisa janë pesë pikë larg zonës që dërgon prej rënies nga Serie A. Por, ...

Piateku synon të vlejë 70 milionë euro kur të largohet nga Milani
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, dëshiron të vlejë 70 milionë euro kur eventualisht të largohet nga klubi kuqezi për ta nisur një eksperiencë të re në karrierën e tij. Polaku Krzysztof Piatek u transferua në Milan ...
Lexo | 19-Nov-2019 10:44
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, dëshiron të vlejë 70 milionë euro kur eventualisht të largohet nga klubi kuqezi për ta nisur një eksperiencë të re në karrierën e tij. Polaku Krzysztof Piatek u transferua në Milan ...

10:28 Piateku synon të vlejë 70 milionë euro kur të largohet nga Milani Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek,...
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, dëshiron të vlejë 70 milionë euro kur eventualisht të largohet nga klubi kuqezi për ta nisur një eksperiencë të re në karrierën e tij. Polaku Krzysztof Piatek u transferua në Milan ...
Kosova Sot | 19-Nov-2019 10:32
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, dëshiron të vlejë 70 milionë euro kur eventualisht të largohet nga klubi kuqezi për ta nisur një eksperiencë të re në karrierën e tij. Polaku Krzysztof Piatek u transferua në Milan ...

Piateku synon të vlejë 70 milionë euro kur të largohet nga Milani
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, dëshiron të vlejë 70 milionë euro kur eventualisht të largohet nga klubi kuqezi për ta nisur një eksperiencë të re në karrierën e tij. Polaku Krzysztof Piatek u transferua në Milan ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 10:16
Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek, dëshiron të vlejë 70 milionë euro kur eventualisht të largohet nga klubi kuqezi për ta nisur një eksperiencë të re në karrierën e tij. Polaku Krzysztof Piatek u transferua në Milan ...

Piatek: Ndryshoj skuadër vetëm kur të kushtoj 70 milionë euro
Milani është në krizë golash dhe pa dyshim në këtë aspekt gishti drejtohet polaku Krzysztof Piatek, emri i të cilit ka nisur të përmendet kur flitet për merkaton e janarit, madje mendohet se “Djalli” mund ta huazojë te ...
Shenja | 18-Nov-2019 21:57
Milani është në krizë golash dhe pa dyshim në këtë aspekt gishti drejtohet polaku Krzysztof Piatek, emri i të cilit ka nisur të përmendet kur flitet për merkaton e janarit, madje mendohet se “Djalli” mund ta huazojë te ...

Piatek: Mund të largohem nga Milani për 70 milionë euro
Krzysztof Piatek ka thënë se mund të largohet në të ardhmen nga Milani për jë shumë rreth 70 milionë euro. Sulmuesi polak ka bërë të ditur se mezi kishte pritur që të transferohet te Rossonerët, por që ka pranuar se ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 19:58
Krzysztof Piatek ka thënë se mund të largohet në të ardhmen nga Milani për jë shumë rreth 70 milionë euro. Sulmuesi polak ka bërë të ditur se mezi kishte pritur që të transferohet te Rossonerët, por që ka pranuar se ...

Piatek: Mund të largohem nga Milani për 70 milionë euro
Krzysztof Piatek ka thënë se mund të largohet në të ardhmen nga Milani për jë shumë rreth 70 milionë euro. Sulmuesi polak ka bërë të ditur se mezi kishte pritur që të transferohet te Rossonerët, por që ka pranuar se ...
E Dua Sportin | 18-Nov-2019 20:01
Krzysztof Piatek ka thënë se mund të largohet në të ardhmen nga Milani për jë shumë rreth 70 milionë euro. Sulmuesi polak ka bërë të ditur se mezi kishte pritur që të transferohet te Rossonerët, por që ka pranuar se ...

Piatek: Do të vlej 70 milionë euro
Piatek ka folur për transformimin e tij, se si karriera e tij eci në Genoa, pastaj edhe për kalimin tek Milan. Lojtari ka thënë se synon që në lëvizjen tjetër që bën në karrierë, të kushtojë deri në 70 milionë euro. ...
Lajminet | 18-Nov-2019 18:22
Piatek ka folur për transformimin e tij, se si karriera e tij eci në Genoa, pastaj edhe për kalimin tek Milan. Lojtari ka thënë se synon që në lëvizjen tjetër që bën në karrierë, të kushtojë deri në 70 milionë euro. ...

Piatek kundër medieve: Një ditë nuk vlen, pastaj je papa i futbollit!
Krzysztof Piatek po vuan këtë sezon te Milani. Polaku nuk po shënon ashtu si një vit më parë dhe po kritikohet shumë. Sulmuesi ka folur në lidhje me situatën e keqe që po kalon dhe ka treguar se mediet italiane janë ...
Politiko | 18-Nov-2019 17:33
Krzysztof Piatek po vuan këtë sezon te Milani. Polaku nuk po shënon ashtu si një vit më parë dhe po kritikohet shumë. Sulmuesi ka folur në lidhje me situatën e keqe që po kalon dhe ka treguar se mediet italiane janë ...

Piatek nuk përmbahet: Për ta një ditë je papa i futbollit, ndërsa ditën tjetër je dështak!
Krzysztof Piatek nuk po kalon një moment të mirë te Milani, me polakun që është në qendër të kritikave. Lidhur me këtë periudhë të keqe që po kalon, “Pistoleta” ka folur për “TVP Sport”, ku ka dhënë një intervistë të ...
Lexo | 18-Nov-2019 17:17
Krzysztof Piatek nuk po kalon një moment të mirë te Milani, me polakun që është në qendër të kritikave. Lidhur me këtë periudhë të keqe që po kalon, “Pistoleta” ka folur për “TVP Sport”, ku ka dhënë një intervistë të ...

Piatek ia cakton vetes çmimin, kjo është shifra
Krzysztof Piatek e ka pranuar se jeta e tij është transformuar në Serie A me Genoan dhe Milanin, derisa shton se transferimi i tij i radhës mund të bëhet në një vlerë prej 60-70 milionë eurove, transmeton zeri.info 18 ...
Zeri | 18-Nov-2019 15:49
Krzysztof Piatek e ka pranuar se jeta e tij është transformuar në Serie A me Genoan dhe Milanin, derisa shton se transferimi i tij i radhës mund të bëhet në një vlerë prej 60-70 milionë eurove, transmeton zeri.info 18 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved