ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/08/2020 04:38

Elezi: Vazhdon procesi, deri më tani janë rinumëruar 55 për qind e vendvotimeve

Elezi: Vazhdon procesi, deri më tani janë rinumëruar 55 për qind e vendvotimeve
Në Qendrën për Numërim të Rezultateve (QNR) është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP). Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:04
Në Qendrën për Numërim të Rezultateve (QNR) është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP). Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, ka ...

Deri tani janë numëruar 772 vendvotime
Në QNR është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i. Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi ka thënë se deri më tani janë runumëruar 55 % të vendvotimeve, ...
Gazeta Monitor | 19-Nov-2019 17:53
Në QNR është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i. Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi ka thënë se deri më tani janë runumëruar 55 % të vendvotimeve, ...

Rinumërohen 55 për qind e vendvotimeve
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve gatë ditës së sotëm janë rinumëruar 66 vendvotime. Ndërsa në përgjithësi numërim i vendvotimeve të rinumëruara është rreth 55 për qind apo 772 vendvotime, ndërkohe kanë mbetur pa ...
Albportali | 19-Nov-2019 17:50
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve gatë ditës së sotëm janë rinumëruar 66 vendvotime. Ndërsa në përgjithësi numërim i vendvotimeve të rinumëruara është rreth 55 për qind apo 772 vendvotime, ndërkohe kanë mbetur pa ...

Rinumërohen 55 përqind e vendvotimeve që iu nënshtruan këtij procesi pas vendimit të PZAP
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i. “Vetëm gjatë ditës së sotme, deri në orën ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 17:30
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i. “Vetëm gjatë ditës së sotme, deri në orën ...

Kanë mbetur pa u rinumëruar edhe 635 vendvotime
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri në orën 16 janë rinumëruar në total 55 për qind nga vendvotimet për të cilat ishte vendosur të rinumërohen, transmeton Koha.net Sipas Valmir Elezit , zëdhënës në Komisionin ...
Portalb | 19-Nov-2019 17:26
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri në orën 16 janë rinumëruar në total 55 për qind nga vendvotimet për të cilat ishte vendosur të rinumërohen, transmeton Koha.net Sipas Valmir Elezit , zëdhënës në Komisionin ...

Rinumërohen 55 përqind e vendvotimeve që iu nënshtruan këtij procesi pas vendimit të PZAP
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i. “Vetëm gjatë ditës së sotme, deri në orën ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 17:15
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar se në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i. “Vetëm gjatë ditës së sotme, deri në orën ...

Elezi: Deri në orën 16:00 janë rinumëruar 66 vendvotime
Në QNR është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i. Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, raporton arbresh.info. Elezi ka thënë se gjatë ditës së sotme ...
Medial | 19-Nov-2019 17:11
Në QNR është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i. Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, raporton arbresh.info. Elezi ka thënë se gjatë ditës së sotme ...

KQZ tregon edhe sa vendvotime kanë mbetur pa u numëruar
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë të ditur se në QNR është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i. Zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi ka thënë për Gazetën inFokus se sot ...
InFokusi | 19-Nov-2019 17:11
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë të ditur se në QNR është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i. Zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi ka thënë për Gazetën inFokus se sot ...

Elezi: Deri në orën 16:00 janë rinumëruar 66 vendvotime
Në QNR është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i. Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, raporton . Elezi ka thënë se gjatë ditës së sotme deri në orën ...
Arbresh | 19-Nov-2019 17:11
Në QNR është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i. Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi, raporton . Elezi ka thënë se gjatë ditës së sotme deri në orën ...

Në QNR kanë mbetur pa u rinumëruar edhe 635 vendvotime
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri në orën 16 janë rinumëruar në total 55 për qind nga vendvotimet për të cilat ishte vendosur të rinumërohen. Sipas Valmir Elezit, zëdhënës në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, ...
Koha.net | 19-Nov-2019 17:04
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri në orën 16 janë rinumëruar në total 55 për qind nga vendvotimet për të cilat ishte vendosur të rinumërohen. Sipas Valmir Elezit, zëdhënës në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, ...

KQZ tregon edhe sa vendvotime kanë mbetur pa u numëruar
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë të ditur se në QNR është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i.
Kosova Press | 19-Nov-2019 17:01
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë të ditur se në QNR është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur PZAP-i.

Më shumë se gjysma e vendvotimeve janë numëruar, kanë mbetur edhe 635
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve kanë bërë të ditur se deri më tani në QNR janë rinumëruar 55% e votave për të cilat ka vendosur PZAP-ja. Zëdhënësi I KQZ-së, Valmir Elezi ka bërë të ditur për Express se sot......
Zeri | 19-Nov-2019 16:59
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve kanë bërë të ditur se deri më tani në QNR janë rinumëruar 55% e votave për të cilat ka vendosur PZAP-ja. Zëdhënësi I KQZ-së, Valmir Elezi ka bërë të ditur për Express se sot......

Më shumë se gjysma e vendvotimeve janë numëruar, kanë mbetur edhe 635
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve kanë bërë të ditur se deri më tani në QNR janë rinumëruar 55% e votave për të cilat ka vendosur PZAP-ja, raporton Gazeta Express. Zëdhënësi I KQZ-së, Valmir Elezi ka bërë të ditur për ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 16:59
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve kanë bërë të ditur se deri më tani në QNR janë rinumëruar 55% e votave për të cilat ka vendosur PZAP-ja, raporton Gazeta Express. Zëdhënësi I KQZ-së, Valmir Elezi ka bërë të ditur për ...

Rinumërohen 55 për qind e vendvotimeve
Ndërsa në përgjithësi numërim i vendvotimeve të rinumëruara është rreth 55 për qind apo 772 vendvotime, ndërkohe kanë mbetur pa u rinumëruar edhe 635 vendvotime. Kështu ka thënë për , zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi. ...
Lajminet | 19-Nov-2019 16:57
Ndërsa në përgjithësi numërim i vendvotimeve të rinumëruara është rreth 55 për qind apo 772 vendvotime, ndërkohe kanë mbetur pa u rinumëruar edhe 635 vendvotime. Kështu ka thënë për , zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi. ...

Rinumërohen rreth 55% e vendvotimeve
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 16:56
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve është duke vazhduar procesi i rinumërimit të vendvotimeve për të cilat ka vendosur Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa. Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir ...

Janë rinumëruar votat në 50% të vendvotimeve
Deri të hënën, kur ishte dita e gjashtë e rinumërimit në Qendrën për Numërim dhe Rezultate ishin rinumëruar votat në 132 vendvotime. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi tha se janë rinumëruar 706 vendvotime nga 1407 sa ...
AlbInfo | 19-Nov-2019 14:06
Deri të hënën, kur ishte dita e gjashtë e rinumërimit në Qendrën për Numërim dhe Rezultate ishin rinumëruar votat në 132 vendvotime. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi tha se janë rinumëruar 706 vendvotime nga 1407 sa ...

Merovci zbulon përgjegjësit për të gjitha parregullësitë me vota
Janë bërë më shumë se një muaj prej ditës kur në Kosovë u mbajtën zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Ndërkohë, janë më shumë se 1000 vendvotime të cilat po rinumërohen. E, problemi më i madh i këtij procesi......
Zeri | 19-Nov-2019 13:27
Janë bërë më shumë se një muaj prej ditës kur në Kosovë u mbajtën zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Ndërkohë, janë më shumë se 1000 vendvotime të cilat po rinumërohen. E, problemi më i madh i këtij procesi......

KQZ: Rinumërohen 50 për qind e vendvotimeve, procesi mund të përfundojë javën e ardhshme
Rinumërimi i 1407 vendvotimeve është duke vazhduar edhe sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR). Vetëm gjatë ditës së djeshme në QNR janë rinumëruar 132 vendvotime, ka bërë të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 08:15
Rinumërimi i 1407 vendvotimeve është duke vazhduar edhe sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR). Vetëm gjatë ditës së djeshme në QNR janë rinumëruar 132 vendvotime, ka bërë të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i ...

Adnan Merovci zbulon përgjegjësit për të gjitha parregullësitë me vota
Janë bërë më shumë se një muaj prej ditës kur në Kosovë u mbajtën zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Ndërkohë, janë më shumë se 1000 vendvotime të cilat po rinumërohen. E, problemi më i madh i këtij procesi zgjedhor, ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 12:55
Janë bërë më shumë se një muaj prej ditës kur në Kosovë u mbajtën zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Ndërkohë, janë më shumë se 1000 vendvotime të cilat po rinumërohen. E, problemi më i madh i këtij procesi zgjedhor, ...

Merovci: Komisionerët mos të jenë militantë të partive, ata të zgjidhen me konkurs
Ndërkohë, janë më shumë se 1000 vendvotime të cilat po rinumërohen. E, problemi më i madh i këtij procesi zgjedhor, po konsiderohet pikërisht numërimi i votave të qytetarëve. Njohësi i proceseve zgjedhore, Adnan ...
Lajminet | 19-Nov-2019 12:45
Ndërkohë, janë më shumë se 1000 vendvotime të cilat po rinumërohen. E, problemi më i madh i këtij procesi zgjedhor, po konsiderohet pikërisht numërimi i votave të qytetarëve. Njohësi i proceseve zgjedhore, Adnan ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved