ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2020 02:17

QNR hedh poshtë pretendimet për manipulime: Rinumërimi mbyllet për 8 ditë

QNR hedh poshtë pretendimet për manipulime: Rinumërimi mbyllet për 8 ditë
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tani janë numëruar 43 për qind e vendvotimeve të cilat me vendim të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa u urdhëruan të shkojnë në rinumërim.
Top Channel | 18-Nov-2019 17:28
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tani janë numëruar 43 për qind e vendvotimeve të cilat me vendim të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa u urdhëruan të shkojnë në rinumërim.

KQZ: Rinumërohen 50 për qind e vendvotimeve, procesi mund të përfundojë javën e ardhshme
Rinumërimi i 1407 vendvotimeve është duke vazhduar edhe sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR). Vetëm gjatë ditës së djeshme në QNR janë rinumëruar 132 vendvotime, ka bërë të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 08:15
Rinumërimi i 1407 vendvotimeve është duke vazhduar edhe sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR). Vetëm gjatë ditës së djeshme në QNR janë rinumëruar 132 vendvotime, ka bërë të ditur për Telegrafin, zëdhënësi i ...

Kanë 265 milionë dollarë pasuri, çifti i njohur s’do u lënë asgjë fëmijëve
Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë një çiftet më të njohur në gjithë botën. Po ashtu ata janë edhe dy ndër aktorët më të pasur në botë. Pasuria e tyre llogaritet se kap vlerën e 265 milionë dollarë. Mila dhe Ashton janë ...
Telegraf | 18-Nov-2019 10:35
Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë një çiftet më të njohur në gjithë botën. Po ashtu ata janë edhe dy ndër aktorët më të pasur në botë. Pasuria e tyre llogaritet se kap vlerën e 265 milionë dollarë. Mila dhe Ashton janë ...

Ahmetaj nga QNR hedh poshtë pretendimet për manipulime: Rinumërimi mbyllet për 8 ditë
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tani janë numëruar 43 për qind e vendvotimeve, të cilat me vendim të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) u urdhëruan të shkojnë në rinumërim. Koordinatori i ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 17:25
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tani janë numëruar 43 për qind e vendvotimeve, të cilat me vendim të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) u urdhëruan të shkojnë në rinumërim. Koordinatori i ...

Deri kur mund të zgjasë procesi i rinumërimit?
Rinumërimi i 1407 vendvotimeve është duke vazhduar edhe sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR). Vetëm gjatë ditës së djeshme në QNR janë rinumëruar 132 vendvotime, ka bërë të ditur, zëdhënësi i KQZ-së, Valmir ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 08:23
Rinumërimi i 1407 vendvotimeve është duke vazhduar edhe sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR). Vetëm gjatë ditës së djeshme në QNR janë rinumëruar 132 vendvotime, ka bërë të ditur, zëdhënësi i KQZ-së, Valmir ...

Rinumërohen 706 nga 1407 vendvotime
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve të hënën janë rinumëruar 132 vendvotime. Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi ka njoftuar se sipas të dhënave të deritashme janë rinumëruar 706 vendvotime nga ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 08:23
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve të hënën janë rinumëruar 132 vendvotime. Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi ka njoftuar se sipas të dhënave të deritashme janë rinumëruar 706 vendvotime nga ...

Rinumërohet gati gjysma e vendvotimeve
Nga 1407 vendvotime, për të cilat Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa kishte marrë vendim të numërohen edhe një herë, në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve është numëruar gati gjysma e vendvotimeve. Me këto ...
InFokusi | 19-Nov-2019 08:20
Nga 1407 vendvotime, për të cilat Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa kishte marrë vendim të numërohen edhe një herë, në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve është numëruar gati gjysma e vendvotimeve. Me këto ...

Rinumërohen 706 nga 1407 vendvotime
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve të hënën janë rinumëruar 132 vendvotime. Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi ka njoftuar se sipas të dhënave të deritashme janë rinumëruar 706 vendvotime nga ...
Klan Kosova | 19-Nov-2019 08:20
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve të hënën janë rinumëruar 132 vendvotime. Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi ka njoftuar se sipas të dhënave të deritashme janë rinumëruar 706 vendvotime nga ...

Procesi i rinumërimit mund të zgjasë deri javën e ardhshme
Rinumërimi i 1407 vendvotimeve është duke vazhduar edhe sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR). Vetëm gjatë ditës së djeshme në QNR janë rinumëruar 132 vendvotime, ka bërë të ditur, zëdhënësi i KQZ-së, Valmir ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 08:20
Rinumërimi i 1407 vendvotimeve është duke vazhduar edhe sot në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve (QNR). Vetëm gjatë ditës së djeshme në QNR janë rinumëruar 132 vendvotime, ka bërë të ditur, zëdhënësi i KQZ-së, Valmir ...

Rinumërohet gati gjysma e vendvotimeve
Nga 1407 vendvotime, për të cilat Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa kishte marrë vendim të numërohen edhe një herë, në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve është numëruar gati gjysma e vendvotimeve. Me ...
Zeri | 19-Nov-2019 08:15
Nga 1407 vendvotime, për të cilat Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa kishte marrë vendim të numërohen edhe një herë, në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve është numëruar gati gjysma e vendvotimeve. Me ...

Rinumërimi drejt përfundimit, Baraliu shpjegon procedurat për formimin e Qeverisë
Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) ka bërë të ditur se procesi i rinumërimit të mbi 1400 vendvotimeve do të përfundojë brenda 7 ditësh. Dhe në qoftë se nuk do të ketë më ankesa, rezultatet do të certifikohen. Njohësi i ...
EkonomiaOnline | 19-Nov-2019 08:15
Komisioni Qendror Zgjedhor (KQZ) ka bërë të ditur se procesi i rinumërimit të mbi 1400 vendvotimeve do të përfundojë brenda 7 ditësh. Dhe në qoftë se nuk do të ketë më ankesa, rezultatet do të certifikohen. Njohësi i ...

Rinumërohen 50 per qind e vendvotimeve
Në ditën e gjashtë, të hënën, janë rinumëruar 132 vendvotime. Sipas të dhënave të deritashme, të raportuara për portalin arbresh nga zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi, janë rinumëruar 706 vendvotime nga 1407 sa janë ...
Medial | 19-Nov-2019 08:10
Në ditën e gjashtë, të hënën, janë rinumëruar 132 vendvotime. Sipas të dhënave të deritashme, të raportuara për portalin arbresh nga zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi, janë rinumëruar 706 vendvotime nga 1407 sa janë ...

Rinumërohen 50 per qind e vendvotimeve
Në ditën e gjashtë, të hënën, janë rinumëruar 132 vendvotime. Sipas të dhënave të deritashme, të raportuara për portalin arbresh nga zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi, janë rinumëruar 706 vendvotime nga 1407 sa janë ...
Arbresh | 19-Nov-2019 08:04
Në ditën e gjashtë, të hënën, janë rinumëruar 132 vendvotime. Sipas të dhënave të deritashme, të raportuara për portalin arbresh nga zëdhënësi i KQZ-së Valmir Elezi, janë rinumëruar 706 vendvotime nga 1407 sa janë ...

Kanë 265 milionë dollarë pasuri, çifti i njohur s’do u lënë asgjë fëmijëve
Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë një çiftet më të njohur në gjithë botën. Po ashtu ata janë edhe dy ndër aktorët më të pasur në botë. Pasuria e tyre llogaritet se kap vlerën e 265 milionë dollarë. Mila dhe Ashton janë ...
TetovaSot | 18-Nov-2019 20:06
Ashton Kutcher dhe Mila Kunis janë një çiftet më të njohur në gjithë botën. Po ashtu ata janë edhe dy ndër aktorët më të pasur në botë. Pasuria e tyre llogaritet se kap vlerën e 265 milionë dollarë. Mila dhe Ashton janë ...

Numërohet gati gjysma e vendvotimeve
Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve (QNR) deri në orën 16:00 janë rinumëruar 639 vendvotime. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi ka sqaruar se përfundimi i këtij procesi varte nga dinamika e punës në QNR. Ndonëse nuk ...
Medial | 18-Nov-2019 18:57
Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve (QNR) deri në orën 16:00 janë rinumëruar 639 vendvotime. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi ka sqaruar se përfundimi i këtij procesi varte nga dinamika e punës në QNR. Ndonëse nuk ...

Numërohet gati gjysma e vendvotimeve
Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve (QNR) deri në orën 16:00 janë rinumëruar 639 vendvotime. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi ka sqaruar se përfundimi i këtij procesi varte nga dinamika e punës në QNR. Ndonëse nuk ...
Arbresh | 18-Nov-2019 18:57
Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve (QNR) deri në orën 16:00 janë rinumëruar 639 vendvotime. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi ka sqaruar se përfundimi i këtij procesi varte nga dinamika e punës në QNR. Ndonëse nuk ...

QNR hedh poshtë pretendimet për manipulime: Rinumërimi mbyllet për 8 ditë
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tani janë numëruar 43 për qind e vendvotimeve të cilat me vendim të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa u urdhëruan të shkojnë në rinumërim. Koordinatori i QNR-së, ...
Albportali | 18-Nov-2019 18:18
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tani janë numëruar 43 për qind e vendvotimeve të cilat me vendim të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa u urdhëruan të shkojnë në rinumërim. Koordinatori i QNR-së, ...

Në QNR presin që rinumërimi të përfundojë për 7-8 ditë
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tani janë numëruar 43 për qind e vendvotimeve të cilat me vendim të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa u urdhëruan të shkojnë në rinumërim. Koordinatori i QNR-së, ...
Koha.net | 18-Nov-2019 17:58
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve deri tani janë numëruar 43 për qind e vendvotimeve të cilat me vendim të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa u urdhëruan të shkojnë në rinumërim. Koordinatori i QNR-së, ...

QNR: Rinumërimi mbyllet për 8 ditë
Koordinatori i QNR-së, Burim Ahmetaj, ka mohuar edhe akuzat për manipulime të hedhura nga analistë politikë pas vendimit që të rinumërohen vetëm 1428 vendvotime nga 1472 sa ishte marrë vendim nga PZAP. Fillimsht, ...
AlbInfo | 18-Nov-2019 17:51
Koordinatori i QNR-së, Burim Ahmetaj, ka mohuar edhe akuzat për manipulime të hedhura nga analistë politikë pas vendimit që të rinumërohen vetëm 1428 vendvotime nga 1472 sa ishte marrë vendim nga PZAP. Fillimsht, ...

Rinumërimi i votave përfundon javën tjetër
Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve (QNR) deri në orën 16:00 janë rinumëruar 639 vendvotime. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi ka sqaruar se përfundimi i këtij procesi varte nga dinamika e punës në QNR. Ndonëse nuk ...
Gazeta Monitor | 18-Nov-2019 17:43
Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve (QNR) deri në orën 16:00 janë rinumëruar 639 vendvotime. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi ka sqaruar se përfundimi i këtij procesi varte nga dinamika e punës në QNR. Ndonëse nuk ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved