ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 02:23

Ja pse Florian Agalliu na qenkësh larguar nga Top-i

Ja pse Florian Agalliu na qenkësh larguar nga Top-i
Por ndersa konfirmonte kete, ai nuk u shpreh as per arsyet e largimit e as per planet e tij ne te ardhmen. Dhe tani eshte vete ai qe na shuan kuriozitetin. Ne “Dance With Me”, ai u shpreh se do te rikthehet ne ...
ikub.al | 19-Nov-2019 13:06
Por ndersa konfirmonte kete, ai nuk u shpreh as per arsyet e largimit e as per planet e tij ne te ardhmen. Dhe tani eshte vete ai qe na shuan kuriozitetin. Ne “Dance With Me”, ai u shpreh se do te rikthehet ne ...

Cili ishte debati me Ben Blushin që largoi Florianin nga Top Channel
Pak ditë më parë u bë e ditur se pas dy sezonesh në emisionin “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu ka vendosur të largohet nga Top Channel. Burime për “revistawho.com” bënë të ditur se Floriani e ka ndërprerë kontratën ...
Lapsi | 19-Nov-2019 13:27
Pak ditë më parë u bë e ditur se pas dy sezonesh në emisionin “Në shtëpinë tonë”, Florian Agalliu ka vendosur të largohet nga Top Channel. Burime për “revistawho.com” bënë të ditur se Floriani e ka ndërprerë kontratën ...

U largua nga Top Channel së bashku me të shoqen, ja ku do ta shohim tani moderatorin!
Nuk do të jetë më pjesë e Top Channel, dhe këtë Florian Agalliu e ka konfirmuar tashmë. Moderatori do të largohet së bashku me të shoqen, Renisa Shabani, e cila ishte autore e emisionit “ Në shtëpinë tonë“. Edhe pse ...
Bordo | 18-Nov-2019 23:10
Nuk do të jetë më pjesë e Top Channel, dhe këtë Florian Agalliu e ka konfirmuar tashmë. Moderatori do të largohet së bashku me të shoqen, Renisa Shabani, e cila ishte autore e emisionit “ Në shtëpinë tonë“. Edhe pse ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved