ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/08/2020 04:22

Pas deklaratës së fuqishme, Bebe Rexha i del në përkrahje Mario Dedivanovicit: Jam kaq krenare me ty, të dua

Pas deklaratës së fuqishme, Bebe Rexha i del në përkrahje Mario Dedivanovicit: Jam kaq krenare me ty, të dua
Një deklaratë e bërë të mërkurën nga grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic, gjatë pranimit të çmimit “American Influencer Awards” ka emocionuar mbarë opinionin. Ai deklaroi se është homoseksual dhe si një ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 22:22
Një deklaratë e bërë të mërkurën nga grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic, gjatë pranimit të çmimit “American Influencer Awards” ka emocionuar mbarë opinionin. Ai deklaroi se është homoseksual dhe si një ...

Bebe Rexha në mbështetje të Marios: Mburrem me ty, të dua
Grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic e ka pranuar nëpërmjet fjalimi se është gay, shkruan . Me këtë fjalin i ka prekur të gjithë dhe ka gjetur mbështetjen e shumë njerëve, ndër ta shqiptarëve të famshëm. Ata e ...
Lajminet | 19-Nov-2019 23:04
Grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic e ka pranuar nëpërmjet fjalimi se është gay, shkruan . Me këtë fjalin i ka prekur të gjithë dhe ka gjetur mbështetjen e shumë njerëve, ndër ta shqiptarëve të famshëm. Ata e ...

Aktorja e njohur turke dje u bë nënë, sot publikon fotografi të djalit
Grimeri i yllit Kim Kardashian ditën e sotme ai pranoi se është një 37 vjeçar gay, shkruan GazetaBlic. Ai tha se më në fund ai po ndjehet i lirë, dhe se ai dhe të tjerët të këtij komuniteti nuk ndryshojnë aspak nga ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 23:03
Grimeri i yllit Kim Kardashian ditën e sotme ai pranoi se është një 37 vjeçar gay, shkruan GazetaBlic. Ai tha se më në fund ai po ndjehet i lirë, dhe se ai dhe të tjerët të këtij komuniteti nuk ndryshojnë aspak nga ...

Foto/ Grimieri shqiptar i Kim Kardashian rrëfehet mes lotësh: Jam gay. Babi të dua po aq sa mamin
Grimeri shqiptar Mario Dedivanovic, i cili tashmë njihet në gjithë botën, ka marrë çmimin “American Influencer Award”.
Top Channel | 19-Nov-2019 16:08
Grimeri shqiptar Mario Dedivanovic, i cili tashmë njihet në gjithë botën, ka marrë çmimin “American Influencer Award”.

Pranoi që është gay, por kjo është deklarata e Marios kur u pyet nëse do martohej me amerikane apo shqiptare
Grimeri i yllit Kim Kardashian ditën e sotme ai pranoi se është një 37 vjeçar gay, shkruan GazetaBlic. Ai tha se më në fund ai po ndjehet i lirë, dhe se ai dhe të tjerët të këtij komuniteti nuk ndryshojnë aspak nga ...
Zeri | 19-Nov-2019 22:25
Grimeri i yllit Kim Kardashian ditën e sotme ai pranoi se është një 37 vjeçar gay, shkruan GazetaBlic. Ai tha se më në fund ai po ndjehet i lirë, dhe se ai dhe të tjerët të këtij komuniteti nuk ndryshojnë aspak nga ...

Grimeri shqiptar e pranon për herë të parë me lot në sy: Jam gay
Mario Dedivanovic e ka pranuar për publikun se është gej. Grimeri shqiptar i njohur për punën e tij në gjithë botën, e njëkohësisht edhe grimeri personal i Kim Kardashian, ka pranuar se është gej në një event në ...
InFokusi | 19-Nov-2019 20:02
Mario Dedivanovic e ka pranuar për publikun se është gej. Grimeri shqiptar i njohur për punën e tij në gjithë botën, e njëkohësisht edhe grimeri personal i Kim Kardashian, ka pranuar se është gej në një event në ...

Fjalimi i Marios ka prekur edhe Albërie Hadërgjonajn: Zoti na bëri ne të përsosur, ai kurrë nuk gabon
Grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic, është shpërblyer së fundmi me çmimin “American Influencer Awards”. Ka qenë super ylli Kim Kardashian ajo e cila ia ka dorëzuar këtë çmim – ajo njëherësh është mikja e tij më ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 17:57
Grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic, është shpërblyer së fundmi me çmimin “American Influencer Awards”. Ka qenë super ylli Kim Kardashian ajo e cila ia ka dorëzuar këtë çmim – ajo njëherësh është mikja e tij më ...

Mario Dedivanovic mes lotësh e pranon: Jam gay !
Make up artisti me famë botërore Mario Dedivanovic ka emocionuar të pranishmit në ‘American Influencer Awards’ me fjalimin e tij. Pasi vlerësimit që e mori, Mario u ngjit në skenë për të faleminderuar të gjithë ata që e ...
Alsat-M | 19-Nov-2019 19:23
Make up artisti me famë botërore Mario Dedivanovic ka emocionuar të pranishmit në ‘American Influencer Awards’ me fjalimin e tij. Pasi vlerësimit që e mori, Mario u ngjit në skenë për të faleminderuar të gjithë ata që e ...

Në krah të Kim Kardashian, grimieri shqiptar pranon se është gay
Mario Dedivanovic u nderua më çmimin “American influence Aëards 2019”, event ky që bën bashkë të gjithë entuziastët dhe gurutë e bukurisë, i cili u mbajt në Dolby Theatre në Los Angeles. Në skenë erdhi Kim Kardashian e ...
Aktuale.MK | 19-Nov-2019 19:02
Mario Dedivanovic u nderua më çmimin “American influence Aëards 2019”, event ky që bën bashkë të gjithë entuziastët dhe gurutë e bukurisë, i cili u mbajt në Dolby Theatre në Los Angeles. Në skenë erdhi Kim Kardashian e ...

Grimieri shqiptar deklaroi se është gay, cfarë mesazhi ka për të Albërie Hadërgjonaj!
Ishte një moment prekës ai kur grimieri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic, u ngjit në skenën e “Dolby Theatre” në Los Angeles për të tërhequr cmimin “American Influencer Aëards 2019” . Një arritje të tillë, ...
Bordo | 19-Nov-2019 18:59
Ishte një moment prekës ai kur grimieri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic, u ngjit në skenën e “Dolby Theatre” në Los Angeles për të tërhequr cmimin “American Influencer Aëards 2019” . Një arritje të tillë, ...

Oriola: Faleminderit Mario për mesazhin që u jep shqiptarëve, pavarësisht mentalitetit të ndryshkur
Mario Dedivanovic ka emocionuar të gjithë me fjalimin e tij kur mori çmim në “American Influencer Awards 2019”, shkruan . Ai e ka pranuar publikisht se është gay dhe krenar dhe e ka dhënë një mesazh për shqiptarët. “Dua ...
Lajminet | 19-Nov-2019 18:43
Mario Dedivanovic ka emocionuar të gjithë me fjalimin e tij kur mori çmim në “American Influencer Awards 2019”, shkruan . Ai e ka pranuar publikisht se është gay dhe krenar dhe e ka dhënë një mesazh për shqiptarët. “Dua ...

Grimeri shqiptar pranon që është gay, Albërie Hadërgjonaj: Jam shumë krenare me ty
Grimeri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic ka pranuar që është gay. Ai së fundi ka pranuar çmim në “American Influencer Awards 2019” ku edhe dha një mesazh të fuqishëm dhe emocional që preku të gjithë. Gjatë ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 18:36
Grimeri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic ka pranuar që është gay. Ai së fundi ka pranuar çmim në “American Influencer Awards 2019” ku edhe dha një mesazh të fuqishëm dhe emocional që preku të gjithë. Gjatë ...

Grimeri shqiptar e pranon për herë të parë me lot në sy: Jam gay
Mario Dedivanovic e ka pranuar për publikun se është gej. Grimeri shqiptar i njohur për punën e tij në gjithë botën, e njëkohësisht edhe grimeri personal i Kim Kardashian, ka pranuar se është gej në një event në ...
TetovaSot | 19-Nov-2019 18:30
Mario Dedivanovic e ka pranuar për publikun se është gej. Grimeri shqiptar i njohur për punën e tij në gjithë botën, e njëkohësisht edhe grimeri personal i Kim Kardashian, ka pranuar se është gej në një event në ...

Kim Kardashian shkëlqeu në të kuqe në “American Influencer Awards 2019”
Kim Kardashian ishte në mesin e yjeve që morën pjesë në “American Influencer Awards”, shkruan . Ajo madje ia dhuroi çmimin grimerit të saj, Mario Dedivanovic si dhe kishte disa fjalë publikisht për të. Ylli televiziv ...
Lajminet | 19-Nov-2019 17:34
Kim Kardashian ishte në mesin e yjeve që morën pjesë në “American Influencer Awards”, shkruan . Ajo madje ia dhuroi çmimin grimerit të saj, Mario Dedivanovic si dhe kishte disa fjalë publikisht për të. Ylli televiziv ...

Kylie Jenner tregon format perfekte në fustanin e kuq, ndërsa prezanton linjën e re për festat e fundvitit
Albërije Hadërgjonaj ka disa fjalë për Mario Dedivanoviç pas veprimit të guximshëm. Mario Dedivanoviç me lot në sy ka deklaruar publikisht se është gej në fjalimin e mbajtur pasi mori çmimin “American Influencer Award”, ...
GazetaBlic | 19-Nov-2019 16:42
Albërije Hadërgjonaj ka disa fjalë për Mario Dedivanoviç pas veprimit të guximshëm. Mario Dedivanoviç me lot në sy ka deklaruar publikisht se është gej në fjalimin e mbajtur pasi mori çmimin “American Influencer Award”, ...

Albërie Hadërgjonaj preket nga fjalimi i Marios ku deklaroi se është gay, ka disa fjalë për të
Albërije Hadërgjonaj ka disa fjalë për Mario Dedivanoviç pas veprimit të guximshëm. Mario Dedivanoviç me lot në sy ka deklaruar publikisht se është gej në fjalimin e mbajtur pasi mori çmimin “American Influencer Award”, ...
Zeri | 19-Nov-2019 16:31
Albërije Hadërgjonaj ka disa fjalë për Mario Dedivanoviç pas veprimit të guximshëm. Mario Dedivanoviç me lot në sy ka deklaruar publikisht se është gej në fjalimin e mbajtur pasi mori çmimin “American Influencer Award”, ...

Fjalimi emocional i grimerit Mario: Sot, për herë të parë qëndroj me shumë krenari si 37-vjeçar ‘gay’
Mario Dedivanovic konsiderohet të jetë njëri prej grimerëve më të suksesshëm shqiptarë, i cili tash e një kohë punon me yje të famshme botërore, përfshirë edhe superyllin televiziv, Kim Kardashian. I njëjtë së fundmi ka ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 15:23
Mario Dedivanovic konsiderohet të jetë njëri prej grimerëve më të suksesshëm shqiptarë, i cili tash e një kohë punon me yje të famshme botërore, përfshirë edhe superyllin televiziv, Kim Kardashian. I njëjtë së fundmi ka ...

Grimeri shqiptar pranon që është gay, Albërie Hadërgjonaj: Jam shumë krenare me ty
Grimeri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic ka pranuar që është gay. Ai së fundi ka pranuar çmim në “American Influencer Awards 2019” ku edhe dha një mesazh të fuqishëm dhe emocional që preku të gjithë. Gjatë ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 15:55
Grimeri shqiptar me famë botërore, Mario Dedivanovic ka pranuar që është gay. Ai së fundi ka pranuar çmim në “American Influencer Awards 2019” ku edhe dha një mesazh të fuqishëm dhe emocional që preku të gjithë. Gjatë ...

Fjalimi emocional i grimerit shqiptar: Për herë të parë qëndroj me shumë krenari si 37-vjeçar gay
Mario Dedivanovic njëri prej grimerëve më të suksesshëm shqiptarë, i cili tash e një kohë punon me yje të famshme botërore, përfshirë edhe superyllin televiziv, Kim Kardashian. Mario ka fituar çmimin “American ...
Koha.net | 19-Nov-2019 15:55
Mario Dedivanovic njëri prej grimerëve më të suksesshëm shqiptarë, i cili tash e një kohë punon me yje të famshme botërore, përfshirë edhe superyllin televiziv, Kim Kardashian. Mario ka fituar çmimin “American ...

Albërije Hadërgjonaj preket nga fjalimi i Marios ku deklaroi se është gay
Albërije Hadërgjonaj ka disa fjalë për Mario Dedivanoviç pas veprimit të guximshëm. Mario Dedivanoviç me lot në sy ka deklaruar publikisht se është gej në fjalimin e mbajtur pasi mori çmimin “American Influencer Award”, ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 15:53
Albërije Hadërgjonaj ka disa fjalë për Mario Dedivanoviç pas veprimit të guximshëm. Mario Dedivanoviç me lot në sy ka deklaruar publikisht se është gej në fjalimin e mbajtur pasi mori çmimin “American Influencer Award”, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved