ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/08/2020 04:30

Bebe Rexha do të prezantojë të mërkurën nominimet e “Grammy Awards 2020” krah Alicia Keys

Bebe Rexha do të prezantojë të mërkurën nominimet e “Grammy Awards 2020” krah Alicia Keys
“Grammy Awards” është ngjarja më e madhe muzikore e vitit. Nata e ndarjes së çmimeve vjetore për muzikë është po aq emocionuese sa edhe shpallja e nominimeve, e cila do të bëhet të mërkurën. Ky prestigj sivjet i është ...
Telegrafi | 19-Nov-2019 16:57
“Grammy Awards” është ngjarja më e madhe muzikore e vitit. Nata e ndarjes së çmimeve vjetore për muzikë është po aq emocionuese sa edhe shpallja e nominimeve, e cila do të bëhet të mërkurën. Ky prestigj sivjet i është ...

Bebe Rexha prezanton nesër nominimet e “Grammy Awards” përkrah këngëtares së famshme amerikane
Shpallja e nominimeve të ndarjes së çmimeve ‘Grammy Aëards’ është një event me shumë rëndësi dhe ndiqet me vëmendje. “Grammy Aëards” pritet të mbahet më 26 janar 2020, ndërsa nesër prezantohen nominimet e çmimeve. ...
Indeks Online | 19-Nov-2019 15:44
Shpallja e nominimeve të ndarjes së çmimeve ‘Grammy Aëards’ është një event me shumë rëndësi dhe ndiqet me vëmendje. “Grammy Aëards” pritet të mbahet më 26 janar 2020, ndërsa nesër prezantohen nominimet e çmimeve. ...

Bebe Rexha do të prezantojë nominimet e “Grammy Awards” bashkë me yllin botëror
Nesër prezantohen nominimet për eventin “Grammy Awards”. Bebe Rexha dhe Alicia Keys do të prezantojnë nominimet në eventin prestigjioz “Grammy Awards”, shkruan lajmi.net. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bebe Rexha përmes ...
Gazeta Observer | 19-Nov-2019 15:30
Nesër prezantohen nominimet për eventin “Grammy Awards”. Bebe Rexha dhe Alicia Keys do të prezantojnë nominimet në eventin prestigjioz “Grammy Awards”, shkruan lajmi.net. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bebe Rexha përmes ...

Bebe Rexha do të prezantojë nominimet e “Grammy Awards” bashkë me yllin botëror
Bebe Rexha dhe Alicia Keys do të prezantojnë nominimet në eventin prestigjioz “Grammy Awards”, shkruan . Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bebe Rexha përmes një postimi në Instagram, ku njofton se krah Alicia Keys do të ...
Lajminet | 19-Nov-2019 15:28
Bebe Rexha dhe Alicia Keys do të prezantojnë nominimet në eventin prestigjioz “Grammy Awards”, shkruan . Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bebe Rexha përmes një postimi në Instagram, ku njofton se krah Alicia Keys do të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved