ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 15/08/2020 06:21

Arsyeja pse jemi më të sëmurë gjatë ditëve të ftohta

Arsyeja pse jemi më të sëmurë gjatë ditëve të ftohta
Me ardhjen e dimrit, rreziku për t’u sëmurë rritet. Edhe pse moti i ftohtë, në vetvete, nuk shkakton ftohje ose grip, viruset mbijetojnë më gjatë dhe përhapen më shpejt në temperatura më të ulëta. Ekspertët shëndetësorë ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 18:45
Me ardhjen e dimrit, rreziku për t’u sëmurë rritet. Edhe pse moti i ftohtë, në vetvete, nuk shkakton ftohje ose grip, viruset mbijetojnë më gjatë dhe përhapen më shpejt në temperatura më të ulëta. Ekspertët shëndetësorë ...

Pse jemi më të sëmurë gjatë ditëve të ftohta?
Me ardhjen e dimrit, rreziku për t'u sëmurë rritet. Edhe pse moti i ftohtë, në vetvete, nuk shkakton ftohje ose grip, viruset mbijetojnë më gjatë dhe përhapen më shpejt në temperatura më të ulëta.
Kosova Press | 19-Nov-2019 18:00
Me ardhjen e dimrit, rreziku për t'u sëmurë rritet. Edhe pse moti i ftohtë, në vetvete, nuk shkakton ftohje ose grip, viruset mbijetojnë më gjatë dhe përhapen më shpejt në temperatura më të ulëta.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved