ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/08/2020 03:34

Me shpejtësi deri në 182 km/h në tunelin e Kërrabës, policia ndëshkon shoferët ‘rebelë’, për pak orë hiqen nëntë patenta

Me shpejtësi deri në 182 km/h në tunelin e Kërrabës, policia ndëshkon shoferët ‘rebelë’, për pak orë hiqen nëntë patenta
Policia Rrugore e Tiranës ka forcuar kontrollet ndaj drejtuesve të mjeteve, ndërsa janë bllokuar disa patenta. Ditën e sotme policia është stacionuar në rrugën Tiranë-Elbasan dhe anasjelltas, konkretisht pranë tunelit ...
Telegraf | 19-Nov-2019 17:23
Policia Rrugore e Tiranës ka forcuar kontrollet ndaj drejtuesve të mjeteve, ndërsa janë bllokuar disa patenta. Ditën e sotme policia është stacionuar në rrugën Tiranë-Elbasan dhe anasjelltas, konkretisht pranë tunelit ...

Me shpejtësi deri në 182 km/h në tunelin e Kërrabës, policia ndëshkon shoferët ‘rebelë’, për pak orë hiqen 9 patenta
Policia Rrugore e Tiranës ka forcuar kontrollet ndaj drejtuesve të mjeteve, ndërsa janë bllokuar disa patenta. Ditën e sotme policia është stacionuar në rrugën Tiranë-Elbasan dhe anasjelltas, konkretisht pranë tunelit ...
BalkanWeb | 19-Nov-2019 16:42
Policia Rrugore e Tiranës ka forcuar kontrollet ndaj drejtuesve të mjeteve, ndërsa janë bllokuar disa patenta. Ditën e sotme policia është stacionuar në rrugën Tiranë-Elbasan dhe anasjelltas, konkretisht pranë tunelit ...

Me 182 km/h në autostradën Tiranë-Elbasan/ Çmenduria vazhdon, edhe me celular në timon
Autostrada Tiranë Elbasan, në disa pjesë të saj siç është rrethrrotullimi i Teg-ut, ka regjistruar një sërë aksidentesh, duke u kthyer kështu në një njollë të zezë. Për këtë arsye, pjesë të kësaj rruge janë marrë nën ...
Top Channel | 19-Nov-2019 16:08
Autostrada Tiranë Elbasan, në disa pjesë të saj siç është rrethrrotullimi i Teg-ut, ka regjistruar një sërë aksidentesh, duke u kthyer kështu në një njollë të zezë. Për këtë arsye, pjesë të kësaj rruge janë marrë nën ...

Aksidente me vdekje/ Policia rrugore me masa të ashpra për dy akset rrugore që të lidhin me Tiranën
Policia Rrugore ka shtuar së tepërmi masat si edhe penalizimet ndaj të gjithë atyre drejtuesve të mjeteve të cilët përbëjnë rrezik në rrugët e vendit në javët e fundit. Edhe pse numri i aksidenteve është ulur, problem i ...
Politiko | 19-Nov-2019 17:30
Policia Rrugore ka shtuar së tepërmi masat si edhe penalizimet ndaj të gjithë atyre drejtuesve të mjeteve të cilët përbëjnë rrezik në rrugët e vendit në javët e fundit. Edhe pse numri i aksidenteve është ulur, problem i ...

Me shpejtesi deri ne 182 km/h ne tunelin e Kerrabes, policia ndeshkon shoferet
Policia Rrugore e Tiranës ka forcuar kontrollet ndaj drejtuesve të mjeteve, ndërsa janë bllokuar disa patenta. Ditën e sotme policia është stacionuar në rrugën Tiranë-Elbasan dhe anasjelltas, konkretisht pranë tunelit ...
Lajmi i Fundit | 19-Nov-2019 16:53
Policia Rrugore e Tiranës ka forcuar kontrollet ndaj drejtuesve të mjeteve, ndërsa janë bllokuar disa patenta. Ditën e sotme policia është stacionuar në rrugën Tiranë-Elbasan dhe anasjelltas, konkretisht pranë tunelit ...

Me shpejtësi deri në 182 km/h në tunelin e Kërrabës, policia ndëshkon shoferët ‘rebelë’, për pak orë hiqen 9 patenta
Policia Rrugore e Tiranës ka forcuar kontrollet ndaj drejtuesve të mjeteve, ndërsa janë bllokuar disa patenta. Ditën e sotme policia është stacionuar në rrugën Tiranë-Elbasan dhe anasjelltas, konkretisht pranë tunelit ...
Medial | 19-Nov-2019 16:42
Policia Rrugore e Tiranës ka forcuar kontrollet ndaj drejtuesve të mjeteve, ndërsa janë bllokuar disa patenta. Ditën e sotme policia është stacionuar në rrugën Tiranë-Elbasan dhe anasjelltas, konkretisht pranë tunelit ...

182 km/orë në rrugën Tiranë-Elbasan, vdekja vjen nga shpejtësia
I kthyer në një njollë të zezë sa i takon aksidenteve me pasoja fatale, aksi Tiranë – Elbasan vijon të jetë në fokusin e kontrollit të policisë rrugore. Shpejtësia mbi normat e lejuara mbetet një fenomen shqetësues për ...
VizionPlus | 19-Nov-2019 15:31
I kthyer në një njollë të zezë sa i takon aksidenteve me pasoja fatale, aksi Tiranë – Elbasan vijon të jetë në fokusin e kontrollit të policisë rrugore. Shpejtësia mbi normat e lejuara mbetet një fenomen shqetësues për ...

Policia jep alarmin: Këto janë tre rrugët ku kanë vdekur më tepër persona në muajt e fundit
Edhe pse aksionet e policisë rrugore kryesisht në fundjavë ndëshkojnë me qindra drejtues mjeti, përsëri numri i aksidenteve me pasojë vdekjen vijon të jetë i lartë. Në tre akse automobilistike, Tiranë-Elbasan, ...
ABCNews | 19-Nov-2019 15:36
Edhe pse aksionet e policisë rrugore kryesisht në fundjavë ndëshkojnë me qindra drejtues mjeti, përsëri numri i aksidenteve me pasojë vdekjen vijon të jetë i lartë. Në tre akse automobilistike, Tiranë-Elbasan, ...

182 km/h në hyrje të Tiranës, policia: Është e papranueshme
Në rrugën Tiranë-Elbasan vijon kontrolli me radar nga Policia Rrugore. Gjatë monitorimit, një 27 vjerçar është kapur nga radari duke lëvizur me 182 km/h.
Top Channel | 19-Nov-2019 12:39
Në rrugën Tiranë-Elbasan vijon kontrolli me radar nga Policia Rrugore. Gjatë monitorimit, një 27 vjerçar është kapur nga radari duke lëvizur me 182 km/h.

Me shpejtësi 182 km/h, policia: E papranueshme, mos nxitoni për të arritur fundin
Vijon çmenduria e shqiptarëve me makinat në aksin Tiranë-Elbasan, tek vendi i quajtur rruga e TEG-ut. Gjatë monitorimit të policisë me radar një 27- vjeçar është kapur duke lëvizur me 182 km/h. Sipas policisë rrugore ky ...
Gazeta Express | 19-Nov-2019 12:44
Vijon çmenduria e shqiptarëve me makinat në aksin Tiranë-Elbasan, tek vendi i quajtur rruga e TEG-ut. Gjatë monitorimit të policisë me radar një 27- vjeçar është kapur duke lëvizur me 182 km/h. Sipas policisë rrugore ky ...

Fast&Furios në aksin Tiranë-Elbasan/ 27-vjeçari drejtonte makinën me 182km/h
Nga Policia Rrugore është ndaluar një 27-vjeçar pasi ishte duke drejtuar automjetin nga Tirana në Durrës me një shpejtësi marramendëse prej 182 km/h. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme mjeti ishte duke lëvizur me një ...
Telegraf | 19-Nov-2019 11:27
Nga Policia Rrugore është ndaluar një 27-vjeçar pasi ishte duke drejtuar automjetin nga Tirana në Durrës me një shpejtësi marramendëse prej 182 km/h. Siç shihet edhe në videon e mëposhtme mjeti ishte duke lëvizur me një ...

Makina më e shpejtë në botë, automjeti synon të thyejë rekordin deri në vitin 2020
Makina Bloodhound LSR është një kombinim i makinave të F1, aeroplanit të shpejtë dhe anijes kozmike. Makina supersonike ka përfunduar tani fazën e saj të testimit me shpejtësi të lartë në Afrikën e Jugut, transmeton ...
Telegrafi | 18-Nov-2019 17:58
Makina Bloodhound LSR është një kombinim i makinave të F1, aeroplanit të shpejtë dhe anijes kozmike. Makina supersonike ka përfunduar tani fazën e saj të testimit me shpejtësi të lartë në Afrikën e Jugut, transmeton ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved