ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/08/2020 04:09

Nëse shtëpia është aty ku ndodhet zemra, puna është aty ku ka WiFi

Nëse shtëpia është aty ku ndodhet zemra, puna është aty ku ka WiFi
Sipas GlobalWorkplaceAnalytics.com (GWA), Zyra e Censusit ne SHBA vlereson se rreth 4,7 milione persona te punesuar (3,4 % e forces se punes ne Amerike) kane punuar rregullisht nga shtepia ne vitin 2017, me nje rritje ...
ikub.al | 18-Nov-2019 20:58
Sipas GlobalWorkplaceAnalytics.com (GWA), Zyra e Censusit ne SHBA vlereson se rreth 4,7 milione persona te punesuar (3,4 % e forces se punes ne Amerike) kane punuar rregullisht nga shtepia ne vitin 2017, me nje rritje ...

Nëse shtëpia është aty ku ndodhet zemra, puna është aty ku ka WiFi
Teknologjia u ka krijuar mundësinë miliona amerikanëve – dhe shumë të tjerë në të gjithë botën – të punojnë në shtëpi, nëpër parqe, nëpër bare etj. Nëse shtëpia është aty ku ndodhet zemra, puna sot është aty ku ka WiFi. ...
Monitor | 18-Nov-2019 16:35
Teknologjia u ka krijuar mundësinë miliona amerikanëve – dhe shumë të tjerë në të gjithë botën – të punojnë në shtëpi, nëpër parqe, nëpër bare etj. Nëse shtëpia është aty ku ndodhet zemra, puna sot është aty ku ka WiFi. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved