ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/11/2020 02:53

Përfaqësuesja e Kosovës niset drejt Çekisë

Përfaqësuesja e Kosovës niset drejt Çekisë
Përfaqësuesja e Kosovës është nisur sot (e mërkurë) në mëngjes drejt Çekisë, ku do të luaj me kombëtaren e këtij vendi. Kosova është mysafire e Çekisë në kuadër të ndeshjeve eliminatore për Euro 2020 të vlefshëm për ...
Telegrafi | 13-Nov-2019 10:22
Përfaqësuesja e Kosovës është nisur sot (e mërkurë) në mëngjes drejt Çekisë, ku do të luaj me kombëtaren e këtij vendi. Kosova është mysafire e Çekisë në kuadër të ndeshjeve eliminatore për Euro 2020 të vlefshëm për ...

Dueli me Kosovën, Silhavy: Më shqetëson diçka, ja kush luan në vend të Schick
Kosova do të luajë nesër në mbrëmje (20:45) ndeshjen më të rëndësishme në histori. Dardanët do të përballen në Plzen me Çekinë vendase, rivalin kryesor për vendin e dytë në grupin A. Anglia kryeson me 15 pikë, Çekia ...
ABCNews | 13-Nov-2019 10:33
Kosova do të luajë nesër në mbrëmje (20:45) ndeshjen më të rëndësishme në histori. Dardanët do të përballen në Plzen me Çekinë vendase, rivalin kryesor për vendin e dytë në grupin A. Anglia kryeson me 15 pikë, Çekia ...

“Dardanët” arrijnë në Pragë, gati për të na bërë krenarë
Kombëtarja e Kosovës ka arritur në aeroportin internacional të Pragës, në mesditën e sotme. Kosova ndeshet me Republikën Çeke nesër me fillim nga ora 20:45, ndeshje historike kjo për sportin tonë. Stadiumi i Viktoria ...
Indeks Online | 13-Nov-2019 12:38
Kombëtarja e Kosovës ka arritur në aeroportin internacional të Pragës, në mesditën e sotme. Kosova ndeshet me Republikën Çeke nesër me fillim nga ora 20:45, ndeshje historike kjo për sportin tonë. Stadiumi i Viktoria ...

Kosova niset për në Çeki, ku lufton për kualifikim në EURO 2020
Ekipi kombëtar i Kosovës është nisur për në Çeki, ku do ta zhvillojë ndeshjen që mund të jetë vendimtare për fatin e Kosovës drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Përballja mes Çekisë dhe Kosovës, e cila do ...
Gazeta Observer | 13-Nov-2019 12:37
Ekipi kombëtar i Kosovës është nisur për në Çeki, ku do ta zhvillojë ndeshjen që mund të jetë vendimtare për fatin e Kosovës drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Përballja mes Çekisë dhe Kosovës, e cila do ...

Ky është lajmi bombë në Çeki për Kosovën  Çekët janë të gëzuar shumë që do të mungojë ylli i Kosovës, sulmuesi këmbëshpejt Vedat Muriqi, të cilët ia kishin frikën. “Muriqi është i dëmtuar...
Çekët janë të gëzuar shumë që do të mungojë ylli i Kosovës, sulmuesi këmbëshpejt Vedat Muriqi, të cilët ia kishin frikën. “Muriqi është i dëmtuar dhe nuk do të luajë kundër Republikës Çeke. Kosova nuk e ka lojtarin ...
Kosova Sot | 13-Nov-2019 11:41
Çekët janë të gëzuar shumë që do të mungojë ylli i Kosovës, sulmuesi këmbëshpejt Vedat Muriqi, të cilët ia kishin frikën. “Muriqi është i dëmtuar dhe nuk do të luajë kundër Republikës Çeke. Kosova nuk e ka lojtarin ...

“Dardanët” udhëtojnë për në Çeki
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll gjatë ditës së sotme do të udhëtojë për në Republikën e Çekisë. “Dardanët” do të zbresin në tokën çeke, një ditë para zhvillimit të ndeshjes kryesore për kualifikim në Euro 2020, që në ...
InfoSport.mk | 13-Nov-2019 11:36
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll gjatë ditës së sotme do të udhëtojë për në Republikën e Çekisë. “Dardanët” do të zbresin në tokën çeke, një ditë para zhvillimit të ndeshjes kryesore për kualifikim në Euro 2020, që në ...

Dyshja e Werder Bremen do të luajnë mes vete, Rashica përballet me Pavlenkan në ndeshjen Çeki – Kosovë
Kosova do ta zhvillojë ndeshjen vendimtare në ciklin eliminator për ‘Euro 2020’ në mbrëmjen e së enjtes. Në ‘Doosan Arena’ në Plzen, “Dardanët” do të jenë mysafirë të Republikës së Çekisë në ndeshjen e vlefshme për ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 23:53
Kosova do ta zhvillojë ndeshjen vendimtare në ciklin eliminator për ‘Euro 2020’ në mbrëmjen e së enjtes. Në ‘Doosan Arena’ në Plzen, “Dardanët” do të jenë mysafirë të Republikës së Çekisë në ndeshjen e vlefshme për ...

Rashica: Jemi ku jemi, falë funksionimit si ekip
Lëndimi i Vedat Muriqit ka shkaktuar kokëçarje për Kosovën dhe sidomos Bernard Challandes, por sulmuesi i tjetër i Kombëtares, Milot Rashica mendon se Kosova është në këtë fazë për shkak se ata gjithmonë funksionojnë si ...
PortaliOnline | 13-Nov-2019 11:32
Lëndimi i Vedat Muriqit ka shkaktuar kokëçarje për Kosovën dhe sidomos Bernard Challandes, por sulmuesi i tjetër i Kombëtares, Milot Rashica mendon se Kosova është në këtë fazë për shkak se ata gjithmonë funksionojnë si ...

Sulmuesi, që pritet të jetë titullar për çekët ndaj Kosovës
Ka mbetur vetëm edhe një ditë për ndeshjen vendimtare Çekia – Kosova, ndërsa selektori i këtij vendi ka filluar të shfaqë brengat e para të tij para duelit. Në deklaratën para ndeshjes, selektori Jaroslav Silhavy ka ...
Indeks Online | 13-Nov-2019 11:29
Ka mbetur vetëm edhe një ditë për ndeshjen vendimtare Çekia – Kosova, ndërsa selektori i këtij vendi ka filluar të shfaqë brengat e para të tij para duelit. Në deklaratën para ndeshjes, selektori Jaroslav Silhavy ka ...

Ankesat e trajnerit të Çekisë në prag të ndeshjes me Kosovën
Nesër në mbrëmje do të zhvillohet ndeshja vendimtare e grupit A eliminator për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ mes Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Me fillim nga ora 20:45, në ‘Doosan Arena’, çekët janë......
Zeri | 13-Nov-2019 11:17
Nesër në mbrëmje do të zhvillohet ndeshja vendimtare e grupit A eliminator për Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ mes Republikës së Çekisë dhe Kosovës. Me fillim nga ora 20:45, në ‘Doosan Arena’, çekët janë......

11:10 Kosova niset për në Çeki, ku lufton për kualifikim në EURO 2020 Ekipi kombëtar i Kosovës...
Ekipi kombëtar i Kosovës është nisur për në Çeki, ku do ta zhvillojë ndeshjen që mund të jetë vendimtare për fatin e Kosovës drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Përballja mes Çekisë dhe Kosovës, e cila do ...
Kosova Sot | 13-Nov-2019 11:13
Ekipi kombëtar i Kosovës është nisur për në Çeki, ku do ta zhvillojë ndeshjen që mund të jetë vendimtare për fatin e Kosovës drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Përballja mes Çekisë dhe Kosovës, e cila do ...

Mediumi turk 'Askam' zbulon gjendjen e Vedat Muriqit
Vedat Muriqi do ta vazhdojë trajtimin mjekësor në Stamboll. Sulmuesi i Fenerbahçes i cili u lëndua në ndeshjen kundër Kasimpasas në fundjavë, do t’i mungojë Kosovës në dy ndeshjet e radhës – ndaj Çekisë dhe......
Zeri | 13-Nov-2019 11:12
Vedat Muriqi do ta vazhdojë trajtimin mjekësor në Stamboll. Sulmuesi i Fenerbahçes i cili u lëndua në ndeshjen kundër Kasimpasas në fundjavë, do t’i mungojë Kosovës në dy ndeshjet e radhës – ndaj Çekisë dhe......

Kosova niset për në Çeki, ku lufton për kualifikim në EURO 2020
Ekipi kombëtar i Kosovës është nisur për në Çeki, ku do ta zhvillojë ndeshjen që mund të jetë vendimtare për fatin e Kosovës drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Përballja mes Çekisë dhe Kosovës, e cila do ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 11:07
Ekipi kombëtar i Kosovës është nisur për në Çeki, ku do ta zhvillojë ndeshjen që mund të jetë vendimtare për fatin e Kosovës drejt kualifikimit në Kampionatin Evropian 2020. Përballja mes Çekisë dhe Kosovës, e cila do ...

Selektori i Çekisë ka një problem serioz para ndeshjes me Kosovën
Selektori i Çekisë, Jaroslav Silhavy, është i shqetësuar për kohën e shkurtë që e ka pasur në dispozicion për ta përgatitur skuadrën e tij për ndeshjet e ardhshme, transmeton . “Përgatitjet janë më të shkurta se ...
Lajminet | 13-Nov-2019 10:59
Selektori i Çekisë, Jaroslav Silhavy, është i shqetësuar për kohën e shkurtë që e ka pasur në dispozicion për ta përgatitur skuadrën e tij për ndeshjet e ardhshme, transmeton . “Përgatitjet janë më të shkurta se ...

Kosova e zhvillon stërvitjen e dytë dhe të fundit në ‘Fadil Vokrri’ para nisjes për Çeki
Kosova e ka mbajtur stërvitjen e dytë dhe të fundit në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, para ndeshjes së të enjtes kundër Çekisë në Plzen. Në stërvitje mungoi sulmuesi Vedat Muriqi, i cili tashmë është konfirmuar ...
Telegrafi | 12-Nov-2019 21:03
Kosova e ka mbajtur stërvitjen e dytë dhe të fundit në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, para ndeshjes së të enjtes kundër Çekisë në Plzen. Në stërvitje mungoi sulmuesi Vedat Muriqi, i cili tashmë është konfirmuar ...

Silhavy, i shqetësuar para përballjes me Kosovën
Përderisa në konferencën e parë për shtyp ishte shprehur optimist për ndeshjen kundër Kosovës, tani trajneri i Kombëtares së Çekisë, Jaroslav Silhavy, është ankuar për afatin e shkurtë kohor që e ka pasur në dispozicion ...
Kosova Sot | 13-Nov-2019 10:56
Përderisa në konferencën e parë për shtyp ishte shprehur optimist për ndeshjen kundër Kosovës, tani trajneri i Kombëtares së Çekisë, Jaroslav Silhavy, është ankuar për afatin e shkurtë kohor që e ka pasur në dispozicion ...

Ekspedita e Kosovës niset drejt Çekisë
Kombëtarja e Kosovës sot udhëton për në Republikën e Çekisë. Kombëtarja zbret në tokën çeke, një ditë para zhvillimit të ndeshjes kryesore për kualifikim në Euro 2020, e cila zhvillohet të enjten nga ora 20:45. Në ...
Alsat-M | 13-Nov-2019 10:43
Kombëtarja e Kosovës sot udhëton për në Republikën e Çekisë. Kombëtarja zbret në tokën çeke, një ditë para zhvillimit të ndeshjes kryesore për kualifikim në Euro 2020, e cila zhvillohet të enjten nga ora 20:45. Në ...

Statistikat e Kosovës në ndeshjet që i ka zhvilluar pa Muriqin në skuadër
Trajneri Bernard Challandes nuk do të mundë të mbështetet në ndihmën e sulmuesit Vedat Muriqi në dy ndeshjet vendimtare të Kosovës për kualifikim nga Grupi A në Kampionatin Evropian 2020. Muriqi ka luajtur në shumicën e ...
Zeri | 13-Nov-2019 10:38
Trajneri Bernard Challandes nuk do të mundë të mbështetet në ndihmën e sulmuesit Vedat Muriqi në dy ndeshjet vendimtare të Kosovës për kualifikim nga Grupi A në Kampionatin Evropian 2020. Muriqi ka luajtur në shumicën e ...

Silhavy, i shqetësuar para përballjes me Kosovën
Përderisa në konferencën e parë për shtyp ishte shprehur optimist për ndeshjen kundër Kosovës, tani trajneri i Kombëtares së Çekisë, Jaroslav Silhavy, është ankuar për afatin e shkurtë kohor që e ka pasur në dispozicion ...
Gazeta Express | 13-Nov-2019 10:33
Përderisa në konferencën e parë për shtyp ishte shprehur optimist për ndeshjen kundër Kosovës, tani trajneri i Kombëtares së Çekisë, Jaroslav Silhavy, është ankuar për afatin e shkurtë kohor që e ka pasur në dispozicion ...

'Rrugë e mbarë': Futbollistët e Kosovës nisen drejt Plzenit për ta shkruar historinë
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll është nisur për në Plzen të Çekisë në paraditën e sotme. “Dardanët” do të udhëtojnë për në Plzen ku do të përballen nesër me Republikën......
Zeri | 13-Nov-2019 10:22
Përfaqësuesja e Kosovës në futboll është nisur për në Plzen të Çekisë në paraditën e sotme. “Dardanët” do të udhëtojnë për në Plzen ku do të përballen nesër me Republikën......

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved