ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/08/2020 04:38

Rodrygo zgjidhet lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve

Rodrygo zgjidhet lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve
Liga e Kampionëve ka zgjedhur talentin e Real Madridit, Rodrygo Goes si më të mirin e javës. E marta dhe e mërkura ka sjell ndeshjet e katërta të grupeve në Ligën e Kampionëve. Shumica e ndeshje kanë përfunduar me ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 13:55
Liga e Kampionëve ka zgjedhur talentin e Real Madridit, Rodrygo Goes si më të mirin e javës. E marta dhe e mërkura ka sjell ndeshjet e katërta të grupeve në Ligën e Kampionëve. Shumica e ndeshje kanë përfunduar me ...

Liverpooli tentoi transferimin e Rodrygos para Real Madridit, por dështoi
Ish- trajneri i Santosit, Elano ka zbuluar se Liverpooli u përpoq të nënshkruajë me sensacionin e Real Madridit, Rodrygo Goes. 18-vjeçari, i cili u bashkua me Realin nga Santos verën e kaluar, shënoi një het-trik në ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 10:31
Ish- trajneri i Santosit, Elano ka zbuluar se Liverpooli u përpoq të nënshkruajë me sensacionin e Real Madridit, Rodrygo Goes. 18-vjeçari, i cili u bashkua me Realin nga Santos verën e kaluar, shënoi një het-trik në ...

Rodrygo, lojtari i javës në Champions League
Rodrygo është vlerësuar si më i miri i javës në Champions League. Talenti 18-vjeçar i Real Madridit, Rodrygo Goes, ka shkëlqyer të mërkurën mbrëma, duke realizuar het-trik në fitoren e ekipit të Zindanit 6-0 ndaj ...
Koha.mk | 09-Nov-2019 00:04
Rodrygo është vlerësuar si më i miri i javës në Champions League. Talenti 18-vjeçar i Real Madridit, Rodrygo Goes, ka shkëlqyer të mërkurën mbrëma, duke realizuar het-trik në fitoren e ekipit të Zindanit 6-0 ndaj ...

Rodrygo, lojtari i javës në Champions League
Rodrygo është vlerësuar si më i miri i javës në Champions League Talenti 18-vjeçar i Real Madridit, Rodrygo Goes, ka shkëlqyer të mërkurën mbrëma, duke realizuar het-trik në fitoren e ekipit të Zindanit 6-0 ndaj ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 23:37
Rodrygo është vlerësuar si më i miri i javës në Champions League Talenti 18-vjeçar i Real Madridit, Rodrygo Goes, ka shkëlqyer të mërkurën mbrëma, duke realizuar het-trik në fitoren e ekipit të Zindanit 6-0 ndaj ...

Çfarë ka humbur Liverpooli! “Reds” e donin Rodrygon para Realit
“Reds” po e qajnë mos-transferimin e sensacionit më të ri të Real Madridit, i cili shënoi “Hat-Trick” në ndeshje me Galatasarayn në mesjavë, në kuadër të fazës së grupeve në Champions League. Ylli i ri brazilian, ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 15:43
“Reds” po e qajnë mos-transferimin e sensacionit më të ri të Real Madridit, i cili shënoi “Hat-Trick” në ndeshje me Galatasarayn në mesjavë, në kuadër të fazës së grupeve në Champions League. Ylli i ri brazilian, ...

Çfarë ka humbur Liverpooli! “Reds” e donin Rodrygon para Realit
“Reds” po e qajnë mos-transferimin e sensacionit më të ri të Real Madridit, i cili shënoi “Hat-Trick” në ndeshje me Galatasarayn në mesjavë, në kuadër të fazës së grupeve në Champions League Ylli i ri brazilian, Rodrygo ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 15:32
“Reds” po e qajnë mos-transferimin e sensacionit më të ri të Real Madridit, i cili shënoi “Hat-Trick” në ndeshje me Galatasarayn në mesjavë, në kuadër të fazës së grupeve në Champions League Ylli i ri brazilian, Rodrygo ...

Rodrygo zgjidhet lojtari më i mirë i javës në Ligën e Kampionëve
Liga e Kampionëve ka zgjedhur talentin e Real Madridit, Rodrygo Goes si më të mirin e javës. E marta dhe e mërkura ka sjell ndeshjet e katërta të grupeve në Ligën e Kampionëve. Shumica e ndeshje kanë përfunduar me ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 14:59
Liga e Kampionëve ka zgjedhur talentin e Real Madridit, Rodrygo Goes si më të mirin e javës. E marta dhe e mërkura ka sjell ndeshjet e katërta të grupeve në Ligën e Kampionëve. Shumica e ndeshje kanë përfunduar me ...

Heroi i ri i Real Madridit, Rodrygo, kishte firmosur me “Niker” si 11-vjeçar
I bekuar me talent të madh, Rodrygo Goes, është sensacioni i radhës nga Brazili që ka bërë të gjithë tifozët e futbollit të flasin për të. Të mërkurën mbrëma, tinejxheri që i kushtoi Real Madridit 45 milionë funte, ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 12:03
I bekuar me talent të madh, Rodrygo Goes, është sensacioni i radhës nga Brazili që ka bërë të gjithë tifozët e futbollit të flasin për të. Të mërkurën mbrëma, tinejxheri që i kushtoi Real Madridit 45 milionë funte, ...

Liverpooli tentoi transferimin e Rodrygos para Real Madridit, por dështoi
Ish- trajneri i Santosit, Elano ka zbuluar se Liverpooli u përpoq të nënshkruajë me sensacionin e Real Madridit, Rodrygo Goes. 18-vjeçari, i cili u bashkua me Realin nga Santos verën e kaluar, shënoi një het-trik në ...
E Dua Sportin | 08-Nov-2019 11:00
Ish- trajneri i Santosit, Elano ka zbuluar se Liverpooli u përpoq të nënshkruajë me sensacionin e Real Madridit, Rodrygo Goes. 18-vjeçari, i cili u bashkua me Realin nga Santos verën e kaluar, shënoi një het-trik në ...

E zbulon ish-trajneri: Liverpooli e kërkoi Rodrygon para Real Madridit
Adoleshenti brazilian Rodrygo shkroi historinë në Ligën e Kampionëve me Real Madridi të mërkurën, mirëpo njëri ndër ish-trajnerët e tij ka zbuluar se ai mund të ketë qenë duke e bërë këtë gjë për Liverpoolin. 18-vjeçari ...
Lexo | 08-Nov-2019 09:23
Adoleshenti brazilian Rodrygo shkroi historinë në Ligën e Kampionëve me Real Madridi të mërkurën, mirëpo njëri ndër ish-trajnerët e tij ka zbuluar se ai mund të ketë qenë duke e bërë këtë gjë për Liverpoolin. 18-vjeçari ...

E zbulon ish-trajneri: Liverpooli e kërkoi Rodrygon para Real Madridit
Adoleshenti brazilian Rodrygo shkroi historinë në Ligën e Kampionëve me Real Madridi të mërkurën, mirëpo njëri ndër ish-trajnerët e tij ka zbuluar se ai mund të ketë qenë duke e bërë këtë gjë për Liverpoolin. 18-vjeçari ...
Kosova Sot | 08-Nov-2019 09:00
Adoleshenti brazilian Rodrygo shkroi historinë në Ligën e Kampionëve me Real Madridi të mërkurën, mirëpo njëri ndër ish-trajnerët e tij ka zbuluar se ai mund të ketë qenë duke e bërë këtë gjë për Liverpoolin. 18-vjeçari ...

E zbulon ish-trajneri: Liverpooli e kërkoi Rodrygon para Real Madridit
Adoleshenti brazilian Rodrygo shkroi historinë në Ligën e Kampionëve me Real Madridi të mërkurën, mirëpo njëri ndër ish-trajnerët e tij ka zbuluar se ai mund të ketë qenë duke e bërë këtë gjë për Liverpoolin. 18-vjeçari ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 08:49
Adoleshenti brazilian Rodrygo shkroi historinë në Ligën e Kampionëve me Real Madridi të mërkurën, mirëpo njëri ndër ish-trajnerët e tij ka zbuluar se ai mund të ketë qenë duke e bërë këtë gjë për Liverpoolin. 18-vjeçari ...

Zhegrova: Krenar me këtë ekip!
Rodrygo i ka habitur të gjithë me paraqitjet e tij në ndeshjet e fundit. Në fitoren 6 me 0 ndaj Galatasaray-t talenti brazilian realizoi tre gola duke hyrë në historinë e “Uefa Champions League”. Sipas Institucionit të ...
GazetaBlic | 08-Nov-2019 08:25
Rodrygo i ka habitur të gjithë me paraqitjet e tij në ndeshjet e fundit. Në fitoren 6 me 0 ndaj Galatasaray-t talenti brazilian realizoi tre gola duke hyrë në historinë e “Uefa Champions League”. Sipas Institucionit të ...

Rekordet që theu mbrëmë Rodrygo me het-trikun në Champions League
Rodrygo është njeriu i momentit. Talenti 18-vjeçar brazilian i Real Madridit ka realizuar het-trik në Champion League në fitoren 6-0 të Real Madridit kundër Galatasaray, raporton Gazeta Express. Me këto tre gola, ai ka ...
InFokusi | 07-Nov-2019 21:05
Rodrygo është njeriu i momentit. Talenti 18-vjeçar brazilian i Real Madridit ka realizuar het-trik në Champion League në fitoren 6-0 të Real Madridit kundër Galatasaray, raporton Gazeta Express. Me këto tre gola, ai ka ...

Rekordet që theu mbrëmë Rodrygo me het-trikun në Champions League Rodrygo është njeriu i momentit. Talenti 18-vjeçar brazilian i Real Madridit ka realizuar het-trik në Champion League në fitoren 6-0 të Real Madridit kundër Galatasaray. Me këto tre
Rodrygo është njeriu i momentit. Talenti 18-vjeçar brazilian i Real Madridit ka realizuar het-trik në Champion League në fitoren 6-0 të Real Madridit kundër Galatasaray. Me këto tre gola, ai ka hyrë në libra të ...
Kosova Sot | 07-Nov-2019 20:01
Rodrygo është njeriu i momentit. Talenti 18-vjeçar brazilian i Real Madridit ka realizuar het-trik në Champion League në fitoren 6-0 të Real Madridit kundër Galatasaray. Me këto tre gola, ai ka hyrë në libra të ...

Rekordet që theu mbrëmë Rodrygo me het-trikun në Champions League
Rodrygo është njeriu i momentit. Talenti 18-vjeçar brazilian i Real Madridit ka realizuar het-trik në Champion League në fitoren 6-0 të Real Madridit kundër Galatasaray, raporton Gazeta Express. Me këto tre gola, ai ka ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 19:36
Rodrygo është njeriu i momentit. Talenti 18-vjeçar brazilian i Real Madridit ka realizuar het-trik në Champion League në fitoren 6-0 të Real Madridit kundër Galatasaray, raporton Gazeta Express. Me këto tre gola, ai ka ...

Vinicius përgëzon Rodrygon, shokët ia nënshkruajnë topin pas het-trikut n’Champions Rodrygo është njeriu i momentit te Real Madridi. Talenti 18-vjeçar brazilian ka realizuar het-trik në Champion League në fitoren 6-0 të Real Madridit kundër Galatas
Rodrygo është njeriu i momentit te Real Madridi. Talenti 18-vjeçar brazilian ka realizuar het-trik në Champion League në fitoren 6-0 të Real Madridit kundër Galatasaray, raporton Gazeta Express. Pas ndeshjes, ai mori me ...
Kosova Sot | 07-Nov-2019 17:24
Rodrygo është njeriu i momentit te Real Madridi. Talenti 18-vjeçar brazilian ka realizuar het-trik në Champion League në fitoren 6-0 të Real Madridit kundër Galatasaray, raporton Gazeta Express. Pas ndeshjes, ai mori me ...

Vinicius përgëzon Rodrygon, shokët ia nënshkruajnë topin pas het-trikut n’Champions
Rodrygo është njeriu i momentit te Real Madridi. Talenti 18-vjeçar brazilian ka realizuar het-trik në Champion League në fitoren 6-0 të Real Madridit kundër Galatasaray, raporton Gazeta Express. Pas ndeshjes, ai mori me ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 17:19
Rodrygo është njeriu i momentit te Real Madridi. Talenti 18-vjeçar brazilian ka realizuar het-trik në Champion League në fitoren 6-0 të Real Madridit kundër Galatasaray, raporton Gazeta Express. Pas ndeshjes, ai mori me ...

Zidane e tepron me krahasimin e fundit Benzema – Ronaldo
Trajneri francez ka thënë se Benzema tani është ajo që Ronaldo ishte në historinë e këtij klubi. Benzema shënoi dy gola dhe bëri një asistim në fitoren 6:0 të Real Madridit në Ligën e Kampionëve kundër Galatasaray. ...
Lajminet | 07-Nov-2019 17:11
Trajneri francez ka thënë se Benzema tani është ajo që Ronaldo ishte në historinë e këtij klubi. Benzema shënoi dy gola dhe bëri një asistim në fitoren 6:0 të Real Madridit në Ligën e Kampionëve kundër Galatasaray. ...

Wenger tregon arsyen pse Hazard e nisi keq aventurën te Real Madrid
Ish ylli i Chelsea në verën e fundit iu bashkua Real Madridit në një vlerë rreth 120 milionë euro, pasi trajneri Zinedine Zidane dëshironte fillimin e një epoke të re në skuadrën e tij. Por, Hazard në fillim të kësaj ...
Lajminet | 07-Nov-2019 16:20
Ish ylli i Chelsea në verën e fundit iu bashkua Real Madridit në një vlerë rreth 120 milionë euro, pasi trajneri Zinedine Zidane dëshironte fillimin e një epoke të re në skuadrën e tij. Por, Hazard në fillim të kësaj ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved