ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 05:05

Tentoi të ndihmonte një grua të kalonte kufirin me pasaportë me vula të falsifikuara, arrestohet i riu

Tentoi të ndihmonte një grua të kalonte kufirin me pasaportë me vula të falsifikuara, arrestohet i riu
KAKAVIJË Një 23-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”, ndërkohë që një femër po hetohet në gjendje të lirë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 13:18
KAKAVIJË Një 23-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”, ndërkohë që një femër po hetohet në gjendje të lirë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...

Një tjetër i arrestuar në Gjirokastër, ndihmoi një grua të kalonte ilegalisht kufirin
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale "Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit".
Top Channel | 08-Nov-2019 13:05
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale "Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit".

Kalim i paligjshëm i kufirit, tre pjesëtarë të një grupi kriminal në pranga
Një grup kriminal që kryente falsifikimin e dokumenteve është goditur nga policia, ndërsa është shkatërruar baza ku kryhej ky aktivitet kriminal.
Top Channel | 08-Nov-2019 12:40
Një grup kriminal që kryente falsifikimin e dokumenteve është goditur nga policia, ndërsa është shkatërruar baza ku kryhej ky aktivitet kriminal.

Në kërkim për vjedhje banesash, arrestohet 24-vjeçari
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.LL, banues ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 14:31
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.LL, banues ...

Goditen falsifikatorët, tre në pranga, sekuestrohen karta e dokumenta
Policia finalizoi operacionin “Laboratori” per goditjen e nje rrjeti falsifikatoresh. Uniformat blu pas nje pune afro gjashte mujore arriten te dokumentotin veprimtarine e grupit. Në pranga perfunduan tre persona te ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 14:26
Policia finalizoi operacionin “Laboratori” per goditjen e nje rrjeti falsifikatoresh. Uniformat blu pas nje pune afro gjashte mujore arriten te dokumentotin veprimtarine e grupit. Në pranga perfunduan tre persona te ...

Operacioni “Laboratori”, goditet grupi që falsifikonte dokumente, tre burra në pranga
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një grup kriminal që kryente falsfikimin e dokumenteve dhe ka shkatërruar bazën ku kryhej ky aktivitet kriminal duke arrestuar tre pjesëtarë të grupit kriminal. Pas një pune intensive ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 12:13
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një grup kriminal që kryente falsfikimin e dokumenteve dhe ka shkatërruar bazën ku kryhej ky aktivitet kriminal duke arrestuar tre pjesëtarë të grupit kriminal. Pas një pune intensive ...

Tentoi të ndihmonte një grua të kalonte kufirin me pasaportë me vula të falsifikuara, arrestohet 23 vjeçari në Kakavijë
Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë, pasi akuzohet se ka ndihmuar një shtetase tjetër që të kalonte kufirin me Greqinë në mënyrë të jashtë ligjshme. Sipas informacioneve bëhet me dije se shtetasi me inicialet R. ...
Telegraf | 08-Nov-2019 14:20
Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë, pasi akuzohet se ka ndihmuar një shtetase tjetër që të kalonte kufirin me Greqinë në mënyrë të jashtë ligjshme. Sipas informacioneve bëhet me dije se shtetasi me inicialet R. ...

Falsifikonin dokumenta për jashtë-shtetit, goditet grupi, 3 në pranga
mapo.al Është shkatërruar një grup kriminal që merrej me falsifikimin e dokumentave me qëllim dhënien ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit. Si rezultat i operacionit, janë vënë në pranga tre persona. Gjatë ...
Mapo | 08-Nov-2019 12:18
mapo.al Është shkatërruar një grup kriminal që merrej me falsifikimin e dokumentave me qëllim dhënien ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit. Si rezultat i operacionit, janë vënë në pranga tre persona. Gjatë ...

Kërcënoi me fjalë punonjësit e bashkisë, policia i hyn në shtëpi dhe i gjen pushkën me fishekë luftarakë
Një 61 vjeçar në Kamëz ka rënë në prangat e policisë pas konfliktit verbal që pati me disa punonjës të bashkisë së Kamzës, por që sipas autoriteteve, përplasja mund të përfundonte në një ngjarje të rëndë kriminale.
Top Channel | 08-Nov-2019 11:06
Një 61 vjeçar në Kamëz ka rënë në prangat e policisë pas konfliktit verbal që pati me disa punonjës të bashkisë së Kamzës, por që sipas autoriteteve, përplasja mund të përfundonte në një ngjarje të rëndë kriminale.

Po kryenin punime afër tokës së tij, 61-vjeçari kërcënon me jetë punonjësit e bashkisë, arrestohet
KAMËZ Një 61-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se kërcënoi për shkak të detyrës punonjësit e bashkisë Kamëz. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Valiasi”, u arrestua shtetasi me inicialet R.S., banues në ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 10:55
KAMËZ Një 61-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se kërcënoi për shkak të detyrës punonjësit e bashkisë Kamëz. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Valiasi”, u arrestua shtetasi me inicialet R.S., banues në ...

Kalim i paligjshëm i kufirit, kapet një person në Kakavijë
Arrestohet nje shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë një tjetër. Në Pikën e Kalimit Kufitar Kakavijë, shtetasi R. L. u kap nga shërbimet e Policisë Kufitare Kakavijë duke i dhënë ndihmë për kalim të paligjshëm të ...
Lapsi | 08-Nov-2019 14:40
Arrestohet nje shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë një tjetër. Në Pikën e Kalimit Kufitar Kakavijë, shtetasi R. L. u kap nga shërbimet e Policisë Kufitare Kakavijë duke i dhënë ndihmë për kalim të paligjshëm të ...

Kërcënoi punonjësit e Bashkisë, arrestohet 61 vjeçari. Çfarë iu gjet në banesë
Një 61 vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka kërcënuar punonjësit e Bashkisë Kamëz. Shtetasi me iniciale R.S është konfliktuar me punonjësit e Bashkisë të cilët po kryenin punime në një tokë në kufi me tokën e 61 ...
Telegraf | 08-Nov-2019 11:24
Një 61 vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka kërcënuar punonjësit e Bashkisë Kamëz. Shtetasi me iniciale R.S është konfliktuar me punonjësit e Bashkisë të cilët po kryenin punime në një tokë në kufi me tokën e 61 ...

Kërcënoi me jetë punonjësit e bashkisë, pranga 61-vjeçarit
Një 61-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se kërcënoi punonjësit e bashkisë Kamëz. Shtetasi i arrestuar është me inicialet R.S., banues në Valias i ri. Ky shtetas, sipas policisë, është konfliktuar për shkak të ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 11:20
Një 61-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se kërcënoi punonjësit e bashkisë Kamëz. Shtetasi i arrestuar është me inicialet R.S., banues në Valias i ri. Ky shtetas, sipas policisë, është konfliktuar për shkak të ...

Me letra false drejt vendeve të BE/Policia godet grupin kriminal
TIRANË, 8 nëntor /MEDIAL/ – Finalizohet një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë së paligjshme në fushën e falsifikimit të dokumenteve, me qëllim dhënien ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt ...
Medial | 08-Nov-2019 15:22
TIRANË, 8 nëntor /MEDIAL/ – Finalizohet një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë së paligjshme në fushën e falsifikimit të dokumenteve, me qëllim dhënien ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt ...

Në kërkim për vjedhje banesash, arrestohet 24-vjeçari
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.LL, banues ...
Medial | 08-Nov-2019 14:46
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.LL, banues ...

Vlorë/ Kapen 9 kg kanabis, pranga 56-vjeçarit
Në një banesë në fshatin Drashovicë policia ka sekuestruar 9.3 kg lëndë narkotike, e dyshuar si cannabis sativa.
Top Channel | 08-Nov-2019 09:37
Në një banesë në fshatin Drashovicë policia ka sekuestruar 9.3 kg lëndë narkotike, e dyshuar si cannabis sativa.

Policia godet grupin krimanl në Tiranë, prangosen 3 persona
Policia e Tiranës ka vënë në tre pjesëtarë të një grupit kriminal. Sipas policisë, ndalimi i tyre u bë për veprat penale “Falsifikimi i dokumenteve, vulave stampave dhe formularëve” dhe “Ndihma për kalim të paligjshëm ...
ABCNews | 08-Nov-2019 12:13
Policia e Tiranës ka vënë në tre pjesëtarë të një grupit kriminal. Sipas policisë, ndalimi i tyre u bë për veprat penale “Falsifikimi i dokumenteve, vulave stampave dhe formularëve” dhe “Ndihma për kalim të paligjshëm ...

Po kalonte ilegalisht një vajzë në kufi, arrestohet 23-vjeçari në Kakavijë/ Ajo që iu gjet me vete të resë, e ‘fundos’ edhe atë
Postuar: 08/11/2019 - 13:40 Një person është arrestuar në flagrancë në Kakavijë dhe një vajzë është proceduar penalisht. Blutë raportojnë se kanë vënë në pranga të riun me iniciale R. L., 23 vjeç, banues në fshatin ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 13:48
Postuar: 08/11/2019 - 13:40 Një person është arrestuar në flagrancë në Kakavijë dhe një vajzë është proceduar penalisht. Blutë raportojnë se kanë vënë në pranga të riun me iniciale R. L., 23 vjeç, banues në fshatin ...

U kap me 9.3 kg kanabis në banesë, pranga vlonjatit
Një 56 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi u kap me 9.3 kg kanabis. Shtetasi I arrestuar është me inicialet A. I., banues në Drashovicë, Vlorë. Arrestimi I riu u bë pas informacioneve të të marra në ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 09:54
Një 56 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Vlorës pasi u kap me 9.3 kg kanabis. Shtetasi I arrestuar është me inicialet A. I., banues në Drashovicë, Vlorë. Arrestimi I riu u bë pas informacioneve të të marra në ...

Breshëri plumbash ndaj 27-vjeçarit në Lezhë, prangosen dy autorët e krimit
Policia e Lezhës ka arrestuar Kristian Ndoci dhe Kristian Petoku (Sherri), nga 25-vjeç,të shpallur në kërkim, pasi akuzohen se plagosën me armë zjarri më 28 shtator, 27-vjeçarin Saimir Nikolla, në afërsi të tregut të ...
Telegraf | 08-Nov-2019 09:53
Policia e Lezhës ka arrestuar Kristian Ndoci dhe Kristian Petoku (Sherri), nga 25-vjeç,të shpallur në kërkim, pasi akuzohen se plagosën me armë zjarri më 28 shtator, 27-vjeçarin Saimir Nikolla, në afërsi të tregut të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved