ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 04:01

Krasniqi: Kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj

Krasniqi: Kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj
Kryetari i Këshillit Kombëtare të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, në lidhje me shpalljen e rezultateve zgjedhore të 6 tetorit, ka theksuar se kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 22:41
Kryetari i Këshillit Kombëtare të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, në lidhje me shpalljen e rezultateve zgjedhore të 6 tetorit, ka theksuar se kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me ...

Krasniqi: Kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj
Kryetari i Këshillit Kombëtare të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, në lidhje me shpalljen e rezultateve zgjedhore të 6 tetorit, ka theksuar se kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me ...
Medial | 08-Nov-2019 23:54
Kryetari i Këshillit Kombëtare të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, në lidhje me shpalljen e rezultateve zgjedhore të 6 tetorit, ka theksuar se kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me ...

Krasniqi: Kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj
Kryetari i Këshillit Kombëtare të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, në lidhje me shpalljen e rezultateve zgjedhore të 6 tetorit, ka theksuar se kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me ...
Arbresh | 08-Nov-2019 23:54
Kryetari i Këshillit Kombëtare të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, në lidhje me shpalljen e rezultateve zgjedhore të 6 tetorit, ka theksuar se kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me ...

Krasniqi del me deklaratë të guximshme, mbrojtja e ligjit më e fortë se shkelja e saj
Ish kryeparlamentari i Kuvendit të Kosovës dhe njëherish antarë dhe formues i subjektit politik Nisma socialdemokrate, Jakup Krasniqi është shprehur tejet i zhgjenjyer se ligji nuk po mbrohet. “Reagimet në mbrojtje të ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 21:52
Ish kryeparlamentari i Kuvendit të Kosovës dhe njëherish antarë dhe formues i subjektit politik Nisma socialdemokrate, Jakup Krasniqi është shprehur tejet i zhgjenjyer se ligji nuk po mbrohet. “Reagimet në mbrojtje të ...

Fatmir Limaj: KQZ në mënyrë masive shkeli ligjin, ndodhi keqadministrimi më i madh në një proces zgjedhor
Kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka thënë se derisa procesi zgjedhor i 6 tetorit ishte në duart e qytetarëve, ishte i suksesshëm, por kjo ndryshoi pas mbylljes së vendvotimeve. ”Procesin zgjedhor e kam ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 21:32
Kryetari i Nismas Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka thënë se derisa procesi zgjedhor i 6 tetorit ishte në duart e qytetarëve, ishte i suksesshëm, por kjo ndryshoi pas mbylljes së vendvotimeve. ”Procesin zgjedhor e kam ...

Krasniqi për zgjedhjet: Rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj
Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar i ka ai qytet ...
Zeri | 08-Nov-2019 21:26
Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar i ka ai qytet ...

Krasniqi për zgjedhjet: Rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj
Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar i ka ai qytet (i ...
InFokusi | 08-Nov-2019 21:07
Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar i ka ai qytet (i ...

Jakup Krasniqi kërkon reagim ndaj shkeljes së Ligjit të zgjedhjeve
“Reagimet në mbrojtje të ligjit/eve dhe vlerave duhet të bëhen me kohë! Përndryshe, reagimet si ‘kofini pas të vjelurave’ si duhet askujt!”, ka shkruar Krasniqi. Postimi i Krasniqit në Facebook: NUK ËSHTË PROBLEM MOS ...
Lajminet | 08-Nov-2019 21:01
“Reagimet në mbrojtje të ligjit/eve dhe vlerave duhet të bëhen me kohë! Përndryshe, reagimet si ‘kofini pas të vjelurave’ si duhet askujt!”, ka shkruar Krasniqi. Postimi i Krasniqit në Facebook: NUK ËSHTË PROBLEM MOS ...

Krasniqi për zgjedhjet: Rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj
Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar i ka ai qytet (i ...
Albportali | 08-Nov-2019 20:49
Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar i ka ai qytet (i ...

?Jakup Krasniqi kërkon reagim ndaj shkeljes së Ligjit të zgjedhjeve
Kryetari i Këshillit Kombëtare të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, në lidhje me shpalljen e rezultateve zgjedhore të 6 tetorit, ka theksuar se kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me ...
Kosova Press | 08-Nov-2019 20:49
Kryetari i Këshillit Kombëtare të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, në lidhje me shpalljen e rezultateve zgjedhore të 6 tetorit, ka theksuar se kushdo që e lexon ligjin për zgjedhjet e ka të qartë se rregullat me ...

Krasniqi për zgjedhjet: Rregullat me të cilat ka filluar loja, janë ndryshuar në përfundim të saj
Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar i ka ai qytet (i ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 20:40
Kreu i Këshillit Kombëtar të Nismës Socialdemokrate, Jakup Krasniqi, i është rikthyer një leximi që thotë se kishte bërë para vitesh a dekadash në letërsinë antike greke, se “qytetarët më të kulturuar i ka ai qytet (i ...

Nuk është problem mosrespektimi i ligjit, por mbrojtja e tij
Para shumë viteve, mbase edhe dekadave kam pas lexuar diku në letërsinë antike greke se qytetarët më të kulturuar i ka ai qytet (i Greqisë), qytetarët e të cilit dinë të reagojnë kur padrejtësia i/u bëhet tjetrit apo të ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 19:44
Para shumë viteve, mbase edhe dekadave kam pas lexuar diku në letërsinë antike greke se qytetarët më të kulturuar i ka ai qytet (i Greqisë), qytetarët e të cilit dinë të reagojnë kur padrejtësia i/u bëhet tjetrit apo të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved