ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 04:21

VIDEO/ Balena “zbutet” dhe nis lojën me ekuipazhin e varkës

VIDEO/ Balena “zbutet” dhe nis lojën me ekuipazhin e varkës
Skena të pazakonta vijnë nga Oqeani Arktik. Një balenë beluga është parë duke luajtur regbi me një nga pjesëtarët e ekuipazhit të një varke të Afrikës së Jugut. Gjitari shihet teksa kap topin e hedhur në det nga ...
Telegraf | 08-Nov-2019 20:01
Skena të pazakonta vijnë nga Oqeani Arktik. Një balenë beluga është parë duke luajtur regbi me një nga pjesëtarët e ekuipazhit të një varke të Afrikës së Jugut. Gjitari shihet teksa kap topin e hedhur në det nga ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved