ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 05:20

Shpërthimi i fuqishëm bllokon 35 punëtorë 700 metra nën tokë

Shpërthimi i fuqishëm bllokon 35 punëtorë 700 metra nën tokë
Zjarrëfikësit kanë shpëtuar minatorët e bllokuar nën tokë pas një shpërthimi në qytetin Lindor të Gjeermanisë, Teutschenthal. Rreth 35 njerëz mbetën të bllokuar brenda në minierë, Ndërkohë që dy punërtorë kanë mbetur të ...
Arbresh | 08-Nov-2019 20:26
Zjarrëfikësit kanë shpëtuar minatorët e bllokuar nën tokë pas një shpërthimi në qytetin Lindor të Gjeermanisë, Teutschenthal. Rreth 35 njerëz mbetën të bllokuar brenda në minierë, Ndërkohë që dy punërtorë kanë mbetur të ...

Gjermani/ Shpërthim i fuqishëm në një minierë, punëtorët bllokohen 700 metra nën tokë
Një minierë ka shpërthyer në qytetin lindor gjerman Teutschenthal ka lënë të plagosur të paktën dy persona, transmeton Anadolu Agency (AA). Mediat lokale raportojnë se të plagosurit, njëri prej të cilëve në gjendje të ...
Telegraf | 08-Nov-2019 16:11
Një minierë ka shpërthyer në qytetin lindor gjerman Teutschenthal ka lënë të plagosur të paktën dy persona, transmeton Anadolu Agency (AA). Mediat lokale raportojnë se të plagosurit, njëri prej të cilëve në gjendje të ...

Shpërthimi i fuqishëm bllokon 35 punëtorë 700 metra nën tokë
Zjarrëfikësit kanë shpëtuar minatorët e bllokuar nën tokë pas një shpërthimi në qytetin Lindor të Gjeermanisë, Teutschenthal. Rreth 35 njerëz mbetën të bllokuar brenda në minierë, Ndërkohë që dy punërtorë kanë mbetur të ...
ABCNews | 08-Nov-2019 16:45
Zjarrëfikësit kanë shpëtuar minatorët e bllokuar nën tokë pas një shpërthimi në qytetin Lindor të Gjeermanisë, Teutschenthal. Rreth 35 njerëz mbetën të bllokuar brenda në minierë, Ndërkohë që dy punërtorë kanë mbetur të ...

Shpërthim i fuqishëm në një minierë në Gjermani, rreth 35 punëtorë të bllokuar 700 metra nën tokë
Një shpërthim në një minierë në qytetin lindor gjerman Teutschenthal ka lënë të plagosur të paktën dy persona, transmeton Anadolu Agency (AA). Mediat lokale raportojnë se të plagosurit, njëri prej të cilëve në gjendje ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 15:43
Një shpërthim në një minierë në qytetin lindor gjerman Teutschenthal ka lënë të plagosur të paktën dy persona, transmeton Anadolu Agency (AA). Mediat lokale raportojnë se të plagosurit, njëri prej të cilëve në gjendje ...

Shpër.th.imi i fuqishëm bllokon 35 punëtorë 700 metra nën tokë
Lexime: 1 Zjarrëfikësit kanë shpëtuar minatorët e bllokuar nën tokë pas një shpërthimi në qytetin Lindor të Gjeermanisë, Teutschenthal. Rreth 35 njerëz mbetën të bllokuar brenda në minierë, Ndërkohë që dy punërtorë kanë ...
Medial | 08-Nov-2019 16:45
Lexime: 1 Zjarrëfikësit kanë shpëtuar minatorët e bllokuar nën tokë pas një shpërthimi në qytetin Lindor të Gjeermanisë, Teutschenthal. Rreth 35 njerëz mbetën të bllokuar brenda në minierë, Ndërkohë që dy punërtorë kanë ...

30 punëtorë ngecin në një minierë në Gjermani
30 punëtorë janë bllokuar si pasojë e një shpërthimi në një minierë në Gjermani, ku raportohet se disa prej tyre edhe janë plagosur. Punëtorët ngecën 700 metra nën tokë në zonën e Tojts Shentalit. Zjarrfiksit dhe ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 14:08
30 punëtorë janë bllokuar si pasojë e një shpërthimi në një minierë në Gjermani, ku raportohet se disa prej tyre edhe janë plagosur. Punëtorët ngecën 700 metra nën tokë në zonën e Tojts Shentalit. Zjarrfiksit dhe ...

30 punëtorë ngecin në një minierë në Gjermani
30 punëtorë janë bllokuar si pasojë e një shpërthimi në një minierë në Gjermani, ku raportohet se disa prej tyre edhe janë plagosur. Punëtorët ngecën 700 metra nën tokë në zonën e Tojts Shentalit. Zjarrfiksit dhe ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 14:00
30 punëtorë janë bllokuar si pasojë e një shpërthimi në një minierë në Gjermani, ku raportohet se disa prej tyre edhe janë plagosur. Punëtorët ngecën 700 metra nën tokë në zonën e Tojts Shentalit. Zjarrfiksit dhe ...

Shpërthim brenda minierës në Gjermani, 30 punëtorë të bllokuar 2000 metra nën tokë
Më shumë se 30 punëtorë të një miniere në Gjermani janë bllokuar pas një shpërthimi brenda nentokës që ndodhi në orët e para të mëngjesit. Shpërthimi në minierën e potasiumit la punëtorët të bllokuar 2,000 metra nën ...
Tesheshi | 08-Nov-2019 13:25
Më shumë se 30 punëtorë të një miniere në Gjermani janë bllokuar pas një shpërthimi brenda nentokës që ndodhi në orët e para të mëngjesit. Shpërthimi në minierën e potasiumit la punëtorët të bllokuar 2,000 metra nën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved