ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/08/2020 02:44

Shpërthen Adelina Ismaili, ja arsyeja e fortë…

Shpërthen Adelina Ismaili, ja arsyeja e fortë…
Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ndër vite ka publikuar këngë që janë pritur shumë mirë nga publiku. Së fundmi një ndër këngët e saj është kënduar pa leje dhe Adelina ka reaguar ndërmjet një postimi të bërë në ...
Telegraf | 08-Nov-2019 19:32
Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ndër vite ka publikuar këngë që janë pritur shumë mirë nga publiku. Së fundmi një ndër këngët e saj është kënduar pa leje dhe Adelina ka reaguar ndërmjet një postimi të bërë në ...

Princesha, Zonja të Para dhe Kryeministre, Gratë më të fuqishme të planetit, siç nuk i keni parë ndonjëherë
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre. Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. ...
Telegraf | 08-Nov-2019 10:26
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre. Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. ...

“Bastardojnë idetë e mia!” Adelina Ismajli gati të hedhë në gjyq këngëtaren shqiptare
Adelina Ismajli ka shpërthyer e inatosur me një këngë të fundit të kënduar nga Taulant Bajraliu dhe Albina Kelmendi, fituese e vendit të dytë në “The Voice of Albania 4”. Këngëtarja shqiptare ka parë në Instagram një ...
Lexo | 08-Nov-2019 15:00
Adelina Ismajli ka shpërthyer e inatosur me një këngë të fundit të kënduar nga Taulant Bajraliu dhe Albina Kelmendi, fituese e vendit të dytë në “The Voice of Albania 4”. Këngëtarja shqiptare ka parë në Instagram një ...

Adelina Ismajli gati te hedhe ne gjyq kengetaren shqiptare
Adelina Ismajli ka shpërthyer e inatosur me një këngë të fundit të kënduar nga Taulant Bajraliu dhe Albina Kelmendi, fituese e vendit të dytë në “The Voice of Albania 4”. Këngëtarja shqiptare ka parë në Instagram një ...
Lajmi i Fundit | 08-Nov-2019 13:32
Adelina Ismajli ka shpërthyer e inatosur me një këngë të fundit të kënduar nga Taulant Bajraliu dhe Albina Kelmendi, fituese e vendit të dytë në “The Voice of Albania 4”. Këngëtarja shqiptare ka parë në Instagram një ...

Adelina Ismaili revoltohet me këngëtaren, vjedhin këngë do përballen me gjyq
Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ka publikuar një story në Instagram ku shprehet e irrituar me një artiste të re që ka huazuar një pjesë të këngës së saj, pa e pyetur më parë atë. Pjesa e këngës është kënduar në një ...
Alsat-M | 08-Nov-2019 13:25
Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ka publikuar një story në Instagram ku shprehet e irrituar me një artiste të re që ka huazuar një pjesë të këngës së saj, pa e pyetur më parë atë. Pjesa e këngës është kënduar në një ...

I këndojnë këngën pa leje, revoltohet Adelina Ismajli
Ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit dhe aty po këndohej një pjesë e këngës së saj “Shko n’rrs”. Vargjet janë kënduar nga Albina Kelmendi dhe Adelinës ...
Lapsi | 08-Nov-2019 12:03
Ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit dhe aty po këndohej një pjesë e këngës së saj “Shko n’rrs”. Vargjet janë kënduar nga Albina Kelmendi dhe Adelinës ...

Me një pozë atraktive nga kuzhina, Adelina Berisha paralajmëron klipin e ri
Adelina Berisha është një prej artisteve atraktive shqiptare që veçohet për figurën e saj trupore. Këngëtarja është në përgatitje të lansimit të këngës së re, të cilën do ta sjellë të kompletuar......
Zeri | 08-Nov-2019 12:54
Adelina Berisha është një prej artisteve atraktive shqiptare që veçohet për figurën e saj trupore. Këngëtarja është në përgatitje të lansimit të këngës së re, të cilën do ta sjellë të kompletuar......

FOTO/ I kënduan këngën pa leje, shpërthen Adelina Ismaili
Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ndër vite ka publikuar këngë që janë pritur shumë mirë nga publiku. Së fundmi një ndër këngët e saj është kënduar pa leje dhe Adelina ka reaguar ndërmjet një postimi të bërë në ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 12:04
Këngëtarja e njohur Adelina Ismaili ndër vite ka publikuar këngë që janë pritur shumë mirë nga publiku. Së fundmi një ndër këngët e saj është kënduar pa leje dhe Adelina ka reaguar ndërmjet një postimi të bërë në ...

Ia huazojnë këngën “Shko në RS”, reagon e revoltuar Adelina: Nëse po i gëzohem qeverisë së re, është shpresa që do i fitoj gjyqet ndaj hajnave
Këngëtarja e madhe, Adelina Ismaili, njihet për një numër të madh hitesh ndër vite, të cilat i kanë dhënë asaj epitetin e divës shqiptare. Prodhimtaria e saj muzikore është aq e madhe dhe ka qenë gjithnjë e lakmuar nga ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 23:00
Këngëtarja e madhe, Adelina Ismaili, njihet për një numër të madh hitesh ndër vite, të cilat i kanë dhënë asaj epitetin e divës shqiptare. Prodhimtaria e saj muzikore është aq e madhe dhe ka qenë gjithnjë e lakmuar nga ...

Gratë më të fuqishme të planetit, siç nuk i keni parë ndonjëherë
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre. Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. ...
Ina-Online | 08-Nov-2019 10:00
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre. Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. ...

Ia vodhën këngën, Adelina Ismaili reagon ashpër
Adelina Ismaili ka reaguar ashpër pasi që njëra prej hiteve të saj të krijuara pas viteve 90’ta E fundit është kënga e saj e krijuar menjëherë pas luftës “Shko n’RrS”, e cila është njëra prej këngëve më të dashura të ...
Aktuale.MK | 07-Nov-2019 23:33
Adelina Ismaili ka reaguar ashpër pasi që njëra prej hiteve të saj të krijuara pas viteve 90’ta E fundit është kënga e saj e krijuar menjëherë pas luftës “Shko n’RrS”, e cila është njëra prej këngëve më të dashura të ...

I vodhen kengen, reagon ashper Adelina Ismaili
Adelina Ismaili ka reaguar ashpër pasi që njëra prej hiteve të saj të krijuara pas viteve 90’ta E fundit është kënga e saj e krijuar menjëherë pas luftës “Shko n’RrS”, e cila është njëra prej këngëve më të dashura të ...
Lajmi i Fundit | 07-Nov-2019 22:52
Adelina Ismaili ka reaguar ashpër pasi që njëra prej hiteve të saj të krijuara pas viteve 90’ta E fundit është kënga e saj e krijuar menjëherë pas luftës “Shko n’RrS”, e cila është njëra prej këngëve më të dashura të ...

Ia vodhën këngën, Adelina Ismaili reagon ashpër
Adelina Ismaili ka reaguar ashpër pasi që njëra prej hiteve të saj të krijuara pas viteve 90’ta E fundit është kënga e saj e krijuar menjëherë pas luftës “Shko n’RrS”, e cila është njëra prej këngëve më të dashura të ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 22:44
Adelina Ismaili ka reaguar ashpër pasi që njëra prej hiteve të saj të krijuara pas viteve 90’ta E fundit është kënga e saj e krijuar menjëherë pas luftës “Shko n’RrS”, e cila është njëra prej këngëve më të dashura të ...

Përkundër problemeve të shumta së fundmi në karrierë, Granit Xhaka po shijon një periudhë të bukur familjare
Para shumë vitesh Adelina Ismaili realizoi projektin “Shko nRRS”, i cili edhe sot e kësaj dite vazhdon të pëlqehet nga publiku shqiptar, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, ka qenë Albina Kelmendi dhe Taulant Bajraliu ata të ...
GazetaBlic | 07-Nov-2019 22:07
Para shumë vitesh Adelina Ismaili realizoi projektin “Shko nRRS”, i cili edhe sot e kësaj dite vazhdon të pëlqehet nga publiku shqiptar, shkruan GazetaBlic. Mirëpo, ka qenë Albina Kelmendi dhe Taulant Bajraliu ata të ...

Shpërthen në akuza Adelina Ismaili: Po i gezohem krijimit stë qeverisë së re, do të fitoj gjyqet kundër hajnave
Para shumë vitesh Adelina Ismaili realizoi projektin “Shko nRRS”, i cili edhe sot e kësaj dite vazhdon të pëlqehet nga publiku shqiptar. Mirëpo, ka qenë Albina Kelmendi dhe Taulant Bajraliu ata të cilët kaë realizuar ...
Zeri | 07-Nov-2019 21:40
Para shumë vitesh Adelina Ismaili realizoi projektin “Shko nRRS”, i cili edhe sot e kësaj dite vazhdon të pëlqehet nga publiku shqiptar. Mirëpo, ka qenë Albina Kelmendi dhe Taulant Bajraliu ata të cilët kaë realizuar ...

Ia morën këngën pa leje, Adelina Ismaili reagon ashpër
Adelina Ismaili është artiste që për vite me radhë ka krijuar hite, të cilat dëgjohen ende. Së fundi, ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit, ku po ...
Gazeta Observer | 07-Nov-2019 21:20
Adelina Ismaili është artiste që për vite me radhë ka krijuar hite, të cilat dëgjohen ende. Së fundi, ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit, ku po ...

Çartet Adelina Ismaili, i reagon ashpër Albina Kelmendit: Hajna që me dekada vjedhin dhe shkatërrojnë krijimtarinë time
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre. Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. ...
GazetaBlic | 07-Nov-2019 21:20
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre. Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. ...

Ia morën këngën pa leje, Adelina Ismaili reagon ashpër
Adelina Ismaili është artiste që për vite me radhë ka krijuar hite, të cilat dëgjohen ende. Së fundi, ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit, ku po ...
Arbresh | 07-Nov-2019 21:10
Adelina Ismaili është artiste që për vite me radhë ka krijuar hite, të cilat dëgjohen ende. Së fundi, ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit, ku po ...

Ia morën këngën pa leje, Adelina Ismaili reagon ashpër
Adelina Ismaili është artiste që për vite me radhë ka krijuar hite, të cilat dëgjohen ende, shkruan . Së fundi, ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit, ku ...
Lajminet | 07-Nov-2019 20:56
Adelina Ismaili është artiste që për vite me radhë ka krijuar hite, të cilat dëgjohen ende, shkruan . Së fundi, ajo ka parë në rrjete sociale një pjesë të shkëputur të një potpurie të kënduar për festat e fundvitit, ku ...

Princesha, Zonja të Para dhe Kryeministre — Gratë më të fuqishme të planetit, siç nuk i keni parë ndonjëherë
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre. Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 19:31
Jemi mësuar t’i shohim princeshat, zonjat e parë apo kryeministres me rroba zyrtare në përputhje me statusin e tyre. Por edhe ato kanë nevojë për të pushuar si të gjithë dhe si të gjithë ato kalojnë pushimet në plazh. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved