ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/08/2020 02:44

Shkencëtarët zbulojnë arsyen pse kjo lloj muzike ju bën të ndiheni mirë

Shkencëtarët zbulojnë arsyen pse kjo lloj muzike ju bën të ndiheni mirë
A e keni menduar ndonjëherë pse disa lloje të muzikës pop ju bëjnë të ndiheni të lumtur? Hulumtuesit nga Gjermania, Norvegjia dhe Britania e Madhe mendojnë se e kanë përgjigjen, shkruan CNN, transmeton Gazeta Express. ...
Zeri | 08-Nov-2019 23:01
A e keni menduar ndonjëherë pse disa lloje të muzikës pop ju bëjnë të ndiheni të lumtur? Hulumtuesit nga Gjermania, Norvegjia dhe Britania e Madhe mendojnë se e kanë përgjigjen, shkruan CNN, transmeton Gazeta Express. ...

Shkencëtarët zbulojnë arsyen pse kjo lloj muzike ju bën të ndiheni mirë
A e keni menduar ndonjëherë pse disa lloje të muzikës pop ju bëjnë të ndiheni të lumtur? Hulumtuesit nga Gjermania, Norvegjia dhe Britania e Madhe mendojnë se e kanë përgjigjen, shkruan CNN, transmeton Gazeta Express. ...
InFokusi | 08-Nov-2019 22:27
A e keni menduar ndonjëherë pse disa lloje të muzikës pop ju bëjnë të ndiheni të lumtur? Hulumtuesit nga Gjermania, Norvegjia dhe Britania e Madhe mendojnë se e kanë përgjigjen, shkruan CNN, transmeton Gazeta Express. ...

Kërpudhat mund të forcojnë sistemin tuaj imunitar
Kërpudhat mund të forcojnë sistemin tuaj imunitar, sugjeron një studim. Shkencëtarët zbuluan një përzierje të veçantë të shiitake, reishi dhe maitake mund të rritin reagimin e qelizave të bardha të gjakut, transmeton ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 21:12
Kërpudhat mund të forcojnë sistemin tuaj imunitar, sugjeron një studim. Shkencëtarët zbuluan një përzierje të veçantë të shiitake, reishi dhe maitake mund të rritin reagimin e qelizave të bardha të gjakut, transmeton ...

Shkencëtarët zbulojnë arsyen pse kjo lloj muzike ju bën të ndiheni mirë
A e keni menduar ndonjëherë pse disa lloje të muzikës pop ju bëjnë të ndiheni të lumtur? Hulumtuesit nga Gjermania, Norvegjia dhe Britania e Madhe mendojnë se e kanë përgjigjen , shkruan CNN, transmeton Gazeta Express. ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 14:35
A e keni menduar ndonjëherë pse disa lloje të muzikës pop ju bëjnë të ndiheni të lumtur? Hulumtuesit nga Gjermania, Norvegjia dhe Britania e Madhe mendojnë se e kanë përgjigjen , shkruan CNN, transmeton Gazeta Express. ...

Kërpudhat e forcojnë sistemin imunitar
Një studim i bërë së fundmi sugjeron, që kërpudhat e përmirësojnë sistemin imunitar, shkruan Dailymail, transmeton Express. Shkencëtarët kanë zbuluar, që disa lloje të kërpudhave mund ta përmirësojnë përgjigjen e ...
Koha.mk | 08-Nov-2019 14:20
Një studim i bërë së fundmi sugjeron, që kërpudhat e përmirësojnë sistemin imunitar, shkruan Dailymail, transmeton Express. Shkencëtarët kanë zbuluar, që disa lloje të kërpudhave mund ta përmirësojnë përgjigjen e ...

Kërpudhat e forcojnë sistemin imunitar
Një studim i bërë së fundmi sugjeron, që kërpudhat e përmirësojnë sistemin imunitar, shkruan Dailymail. Shkencëtarët kanë zbuluar, që disa lloje të kërpudhave mund ta përmirësojnë përgjigjen e qelizave të......
Zeri | 08-Nov-2019 12:30
Një studim i bërë së fundmi sugjeron, që kërpudhat e përmirësojnë sistemin imunitar, shkruan Dailymail. Shkencëtarët kanë zbuluar, që disa lloje të kërpudhave mund ta përmirësojnë përgjigjen e qelizave të......

Kërpudhat e forcojnë sistemin imunitar
Një studim i bërë së fundmi sugjeron, që kërpudhat e përmirësojnë sistemin imunitar, shkruan Dailymail, transmeton Express. Shkencëtarët kanë zbuluar, që disa lloje të kërpudhave mund ta përmirësojnë përgjigjen e ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 11:29
Një studim i bërë së fundmi sugjeron, që kërpudhat e përmirësojnë sistemin imunitar, shkruan Dailymail, transmeton Express. Shkencëtarët kanë zbuluar, që disa lloje të kërpudhave mund ta përmirësojnë përgjigjen e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved