ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 04:40

Shkencëtarët zbulojnë arsyen pse kjo lloj muzike ju bën të ndiheni mirë

Shkencëtarët zbulojnë arsyen pse kjo lloj muzike ju bën të ndiheni mirë
A e keni menduar ndonjëherë pse disa lloje të muzikës pop ju bëjnë të ndiheni të lumtur? Hulumtuesit nga Gjermania, Norvegjia dhe Britania e Madhe mendojnë se e kanë përgjigjen, shkruan CNN, transmeton Gazeta Express. ...
InFokusi | 08-Nov-2019 22:27
A e keni menduar ndonjëherë pse disa lloje të muzikës pop ju bëjnë të ndiheni të lumtur? Hulumtuesit nga Gjermania, Norvegjia dhe Britania e Madhe mendojnë se e kanë përgjigjen, shkruan CNN, transmeton Gazeta Express. ...

Shkencëtarët zbulojnë arsyen pse kjo lloj muzike ju bën të ndiheni mirë
A e keni menduar ndonjëherë pse disa lloje të muzikës pop ju bëjnë të ndiheni të lumtur? Hulumtuesit nga Gjermania, Norvegjia dhe Britania e Madhe mendojnë se e kanë përgjigjen , shkruan CNN, transmeton Gazeta Express. ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 14:35
A e keni menduar ndonjëherë pse disa lloje të muzikës pop ju bëjnë të ndiheni të lumtur? Hulumtuesit nga Gjermania, Norvegjia dhe Britania e Madhe mendojnë se e kanë përgjigjen , shkruan CNN, transmeton Gazeta Express. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved