ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 06:40

Politika, korrupsioni dhe antipolitika

Politika, korrupsioni dhe antipolitika
Kjo politikë gjithçka që ka bërë është vetëm mashtrim, spekulim e manipulim për të bërë çfarë të dojë e të mos përgjigjet për asgjë dhe para askujt. Kjo politikë është dhe vetë hipokrizia që i shpall luftë korrupsionit ...
Medial | 08-Nov-2019 17:21
Kjo politikë gjithçka që ka bërë është vetëm mashtrim, spekulim e manipulim për të bërë çfarë të dojë e të mos përgjigjet për asgjë dhe para askujt. Kjo politikë është dhe vetë hipokrizia që i shpall luftë korrupsionit ...

Politika, korrupsioni dhe antipolitika
Kjo politikë gjithçka që ka bërë është vetëm mashtrim, spekulim e manipulim për të bërë çfarë të dojë e të mos përgjigjet për asgjë dhe para askujt. Kjo politikë është dhe vetë hipokrizia që i shpall luftë korrupsionit ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 14:54
Kjo politikë gjithçka që ka bërë është vetëm mashtrim, spekulim e manipulim për të bërë çfarë të dojë e të mos përgjigjet për asgjë dhe para askujt. Kjo politikë është dhe vetë hipokrizia që i shpall luftë korrupsionit ...


Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved