ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 04:30

Arrestoi djalin e bosit të drogës ‘El Chapo’, polici ekzekutohet me 155 plumba

Arrestoi djalin e bosit të drogës ‘El Chapo’, polici ekzekutohet me 155 plumba
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të bosit të droges Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking. Kamerat e sigurisë të një qendre tregtare arritën të sigurojnë pamjet kur makina e kuqe e ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 12:18
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të bosit të droges Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking. Kamerat e sigurisë të një qendre tregtare arritën të sigurojnë pamjet kur makina e kuqe e ...

VIDEO+FOTO/ Arrestoi djalin e El Chapos, polici ekzekutohet me 155 plumba
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të bosit të drogës Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking. Kamerat e sigurisë të një qendre tregtare arritën të sigurojnë pamjet kur makina e kuqe e ...
Telegraf | 08-Nov-2019 13:17
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të bosit të drogës Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking. Kamerat e sigurisë të një qendre tregtare arritën të sigurojnë pamjet kur makina e kuqe e ...

VIDEO: Momenti tronditës kur polici qëllohet me 150 plumba, pse arrestoi djalin e “El Chapo”
Ky është momenti tronditës, kur një punonjës policie në Meksikë ekzekutohet nga dy persona. Punonjësi i policisë ishte një nga personat që mori pjesë në arrestimin e djalit të “El Chapos”. Ai u qëllua 150 herë, në një ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 11:55
Ky është momenti tronditës, kur një punonjës policie në Meksikë ekzekutohet nga dy persona. Punonjësi i policisë ishte një nga personat që mori pjesë në arrestimin e djalit të “El Chapos”. Ai u qëllua 150 herë, në një ...

Polici që arrestoi djalin e El Chapos ekzekutohet me 155 plumba (VIDEO)
Një oficer policie që arrestoi djalin e El Chapos është ekzekutuar nga anëtarë të kartelit në Meksikë. Atij i ishte zënë pritë në një parking në qytetin e Kuliyakan, qytet që konsiderohet edhe si kryeqyteti i kartelit ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 18:27
Një oficer policie që arrestoi djalin e El Chapos është ekzekutuar nga anëtarë të kartelit në Meksikë. Atij i ishte zënë pritë në një parking në qytetin e Kuliyakan, qytet që konsiderohet edhe si kryeqyteti i kartelit ...

Biznesmeni Bullgar që bleu Telekom Albania shiti kompaninë e tij Vivacom
Një konsorcium i udhëhequr nga biznesmeni Bullgar Spas Roussev, aksionari më i madh i Telekom Albania pas shitjes për 50 milionë euro, bleu Vivacom nga banka rue VTB për 330 milionë euro së bashku me një borxh prej 450 ...
Portalb | 08-Nov-2019 14:26
Një konsorcium i udhëhequr nga biznesmeni Bullgar Spas Roussev, aksionari më i madh i Telekom Albania pas shitjes për 50 milionë euro, bleu Vivacom nga banka rue VTB për 330 milionë euro së bashku me një borxh prej 450 ...

Biznesmeni Bullgar që bleu Telekom Albania shet kompaninë e tij Vivacom
Kompania Ballkanike e telekomunikacionit dhe medias United Group, në pronësi të firmës private BCPartners, tha ditën e enjte se ka rënë dakord që të blejë operatorin Bullgar të telekomunikacionit Vivacom. Marrëveshja do ...
Medial | 08-Nov-2019 13:56
Kompania Ballkanike e telekomunikacionit dhe medias United Group, në pronësi të firmës private BCPartners, tha ditën e enjte se ka rënë dakord që të blejë operatorin Bullgar të telekomunikacionit Vivacom. Marrëveshja do ...

Shitet Vivacom, kompania e një prej aksionerëve të Telekom Albania, Spas Roussev
BC Partners që zotërohet nga United Group- një kompani telekomunikacioni me bazë holandeze dhe kompani mediatike që operon në Europën Juglindore ka rënë dakord për blerjen e operatorit më të madh bullgar të telefonisë, ...
Monitor | 08-Nov-2019 12:36
BC Partners që zotërohet nga United Group- një kompani telekomunikacioni me bazë holandeze dhe kompani mediatike që operon në Europën Juglindore ka rënë dakord për blerjen e operatorit më të madh bullgar të telefonisë, ...

Biznesmeni Bullgar që bleu Telekom Albania shet kompaninë e tij Vivacom
Kompania Ballkanike e telekomunikacionit dhe medias United Group, në pronësi të firmës private BCPartners, tha ditën e enjte se ka rënë dakord që të blejë operatorin Bullgar të telekomunikacionit Vivacom. Marrëveshja do ...
PC World | 08-Nov-2019 13:55
Kompania Ballkanike e telekomunikacionit dhe medias United Group, në pronësi të firmës private BCPartners, tha ditën e enjte se ka rënë dakord që të blejë operatorin Bullgar të telekomunikacionit Vivacom. Marrëveshja do ...

Polici që arrestoi djalin e El Çapos është ekzekutuar me 150 plumba
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare. 30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin Eduardo, u vra te ...
Portalb | 08-Nov-2019 11:35
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare. 30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin Eduardo, u vra te ...

Arrestoi djalin e lordit të drogës El Çapo, polici i forcave speciale ekzekutohet me 150 plumba në një qendër tregtare (Pamjet)
Postuar: 08/11/2019 - 11:01 Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare.30-vjeçari, i identifikuar vetëm me ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 11:06
Postuar: 08/11/2019 - 11:01 Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare.30-vjeçari, i identifikuar vetëm me ...

Ekzekutohet me 155 plumba polici që arrestoi djalin e El Chapo-s
Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, raportohet të jetë vrarë jashtë një ...
Arbresh | 08-Nov-2019 10:54
Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, raportohet të jetë vrarë jashtë një ...

Ekzekutohet me 155 plumba polici që e arrestoi djalin e El Chapos
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të lordit të drogës Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking veturash. Kamerat rrethore filmuan ngjarjen e rëndë të mërkurën në mëngjes. Në video duken të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 10:49
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të lordit të drogës Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking veturash. Kamerat rrethore filmuan ngjarjen e rëndë të mërkurën në mëngjes. Në video duken të ...

Polici që arrestoi djalin e El Çapos ekzekutohet me 150 plumba
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare.
Kosova Press | 08-Nov-2019 10:36
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare.

Ekzekutohet me 155 plumba polici që arrestoi djalin e El Chapo-s
Lexime: 6 Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, raportohet të jetë vrarë ...
Medial | 08-Nov-2019 10:31
Lexime: 6 Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, raportohet të jetë vrarë ...

Ekzekutohet me 155 plumba polici që arrestoi djalin e El Chapo-s
Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, raportohet të jetë vrarë jashtë një ...
ABCNews | 08-Nov-2019 10:26
Një oficer elitar i policisë që ndihmoi në arrestimin e djalit të El Chapo-s është ekzekutuar brutalisht duke u qëlluar 155 herë. Zyrtari 30-vjeçar, i identifikuar vetëm si Eduardo, raportohet të jetë vrarë jashtë një ...

Polici që arrestoi djalin e El Chapos ekzekutohet me 150 plumba
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Chapos, është qëlluar 155 herë te parkingu i shtëpisë. 30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin Eduardo, u vra te parkimi i një ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 10:31
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Chapos, është qëlluar 155 herë te parkingu i shtëpisë. 30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin Eduardo, u vra te parkimi i një ...

Me 150 plumba: Momenti kur ekzekutohet polici që arrestoi djalin e El Chapo-s
Një oficer meksikan, i përfshirë në arrestimin e djalit të trafikantit të drogës, El Chapo, u ekzekutua në një parkim. Pamjet e kamerave tregojnë momentin e tmerrshëm kur të paktën dy persona të armatosur me armë ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 10:00
Një oficer meksikan, i përfshirë në arrestimin e djalit të trafikantit të drogës, El Chapo, u ekzekutua në një parkim. Pamjet e kamerave tregojnë momentin e tmerrshëm kur të paktën dy persona të armatosur me armë ...

Polici që arrestoi djalin e El Çapos ekzekutohet me 150 plumba
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare. 30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin Eduardo, u vra te ...
InFokusi | 08-Nov-2019 09:45
Një polic meksikan, pjesëtar i forcave elitare e që ndihmoi me arrestimin e djalit të El Çapos, është qëlluar 150 herë te parkingu i një qendre tregtare. 30-vjeçari, i identifikuar vetëm me emrin Eduardo, u vra te ...

Vritet në venparkim një oficer meksikan, i cili arrestoi djalin e El Chapos
Një polic meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të zotit të njohur të drogës Joaquin El Chapo- Guzman është vrarë në një vendparkim. Kamerat e televizionit me qark të mbyllur kapën momentin tmerrues të mërkurën në ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 09:07
Një polic meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të zotit të njohur të drogës Joaquin El Chapo- Guzman është vrarë në një vendparkim. Kamerat e televizionit me qark të mbyllur kapën momentin tmerrues të mërkurën në ...

Vritet oficeri meksikan i cili arrestoi djalin e El Chapo’s
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të zotit të njohur të drogës Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking. Kamerat e televizionit me qark të mbyllur kapën momentin tmerrues të mërkurën në ...
Indeks Online | 08-Nov-2019 08:57
Polici meksikan i përfshirë në arrestimin e djalit të zotit të njohur të drogës Joaquin ‘El Chapo’ Guzman është vrarë në një parking. Kamerat e televizionit me qark të mbyllur kapën momentin tmerrues të mërkurën në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved