ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 05:51

Pendarovski: Ndryshoni metodologjinë, por duam ta dimë se kur me te vërtetë do ta fillojmë procesin

Pendarovski: Ndryshoni metodologjinë, por duam ta dimë se kur me te vërtetë do ta fillojmë procesin
Për një dekadë e gjysmë ne kemi qenë të gatshëm me të gjitha ekipet, në të gjitha 35 kapitujt, të ballafaqohemi me të gjitha parimet dhe standardet e Bashkimit Evropian. Ne nuk kemi asnjë rezervë për këtë. Ne e ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 19:05
Për një dekadë e gjysmë ne kemi qenë të gatshëm me të gjitha ekipet, në të gjitha 35 kapitujt, të ballafaqohemi me të gjitha parimet dhe standardet e Bashkimit Evropian. Ne nuk kemi asnjë rezervë për këtë. Ne e ...

Pendarovski: Sido që të jetë metodologjia, ne jemi të gatshëm për anëtarësim në BE
“Për një dekadë e gjysmë ne kemi qenë të gatshëm me të gjitha ekipet, në të gjitha 35 kapitujt, të ballafaqohemi me të gjitha parimet dhe standardet e Bashkimit Evropian. Ne nuk kemi asnjë rezervë për këtë. Ne e ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 15:32
“Për një dekadë e gjysmë ne kemi qenë të gatshëm me të gjitha ekipet, në të gjitha 35 kapitujt, të ballafaqohemi me të gjitha parimet dhe standardet e Bashkimit Evropian. Ne nuk kemi asnjë rezervë për këtë. Ne e ...

Pendarovski: Sido që të jetë metodologjia, ne jemi të gatshëm për anëtarësim në BE
“Për një dekadë e gjysmë ne kemi qenë të gatshëm me të gjitha ekipet, në të gjitha 35 kapitujt, të ballafaqohemi me të gjitha parimet dhe standardet e Bashkimit Evropian. Ne nuk kemi asnjë rezervë për këtë. Ne e ...
Albportali | 08-Nov-2019 16:58
“Për një dekadë e gjysmë ne kemi qenë të gatshëm me të gjitha ekipet, në të gjitha 35 kapitujt, të ballafaqohemi me të gjitha parimet dhe standardet e Bashkimit Evropian. Ne nuk kemi asnjë rezervë për këtë. Ne e ...

(VIDEO) Pendarovski: As Amerika e Gjermania nuk mund ta bindin Francën
Të mos ketë iluzione se mund të ekzistojë njeri në botë që do ta bindte presidentin francez Macron që të jap datë për fillim të bisedimeve pas 2 ose 3 javëve. Kështu u shpreh presidenti Stevo Pendarovski i cili duke ...
Shenja | 08-Nov-2019 16:41
Të mos ketë iluzione se mund të ekzistojë njeri në botë që do ta bindte presidentin francez Macron që të jap datë për fillim të bisedimeve pas 2 ose 3 javëve. Kështu u shpreh presidenti Stevo Pendarovski i cili duke ...

Pendarovski: Sido që të jetë metodologjia, ne jemi të gatshëm për anëtarësim në BE
“Për një dekadë e gjysmë ne kemi qenë të gatshëm me të gjitha ekipet, në të gjitha 35 kapitujt, të ballafaqohemi me të gjitha parimet dhe standardet e Bashkimit Evropian. Ne nuk kemi asnjë rezervë për këtë. Ne e ...
Arbresh | 08-Nov-2019 16:03
“Për një dekadë e gjysmë ne kemi qenë të gatshëm me të gjitha ekipet, në të gjitha 35 kapitujt, të ballafaqohemi me të gjitha parimet dhe standardet e Bashkimit Evropian. Ne nuk kemi asnjë rezervë për këtë. Ne e ...

Pendarovski: Ndryshoni metodologjinë, por duam ta dimë se kur me te vërtetë do ta fillojmë procesin
Shkup, 8 nëntor 2019 (MEDIAL) – Për një dekadë e gjysmë ne kemi qenë të gatshëm me të gjitha ekipet, në të gjitha 35 kapitujt, të ballafaqohemi me të gjitha parimet dhe standardet e Bashkimit Evropian. Ne nuk kemi asnjë ...
Medial | 08-Nov-2019 15:04
Shkup, 8 nëntor 2019 (MEDIAL) – Për një dekadë e gjysmë ne kemi qenë të gatshëm me të gjitha ekipet, në të gjitha 35 kapitujt, të ballafaqohemi me të gjitha parimet dhe standardet e Bashkimit Evropian. Ne nuk kemi asnjë ...

Bima më e shtrenjtë në botë, gjindet edhe në Kosovë
Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave më të shtrenjta në botë 250 grami, kultivohet edhe në Kosovë. Kjo lule, përpunimi i së cilës kërkon mund dhe durim, vlerësohet se është ‘më e vlefshme se ari’. Kjo ...
Flaka | 07-Nov-2019 23:08
Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave më të shtrenjta në botë 250 grami, kultivohet edhe në Kosovë. Kjo lule, përpunimi i së cilës kërkon mund dhe durim, vlerësohet se është ‘më e vlefshme se ari’. Kjo ...

250 euro grami: Bima më e shtrenjtë në botë, gjendet edhe në Kosovë
Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave më të shtrenjta në botë 250 grami, kultivohet edhe në Kosovë. Kjo lule, përpunimi i së cilës kërkon mund dhe durim, vlerësohet se është ‘më e vlefshme se ari’ Kjo ...
TetovaSot | 07-Nov-2019 20:33
Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave më të shtrenjta në botë 250 grami, kultivohet edhe në Kosovë. Kjo lule, përpunimi i së cilës kërkon mund dhe durim, vlerësohet se është ‘më e vlefshme se ari’ Kjo ...

(VIDEO) Zaev shpreson se Makron do të mësojë më shumë për Maqedoninë e Veriut
Kërkojmë që ta ruajmë motivimin tonë drejt rrugës evropiane, nuk kërkojmë menjëherë anëtarësim në BE. Kështu u shpreh kryeministri Zoran Zaev, duke u shprehur i bindur se takimi mes presidentit Stevo Pendarovski dhe ...
Shenja | 07-Nov-2019 18:35
Kërkojmë që ta ruajmë motivimin tonë drejt rrugës evropiane, nuk kërkojmë menjëherë anëtarësim në BE. Kështu u shpreh kryeministri Zoran Zaev, duke u shprehur i bindur se takimi mes presidentit Stevo Pendarovski dhe ...

250 euro grami: Bima më e shtrenjtë në botë, gjendet edhe në Kosovë
Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave më të shtrenjta në botë 250 grami, kultivohet edhe në Kosovë. Kjo lule, përpunimi i së cilës kërkon mund dhe durim, vlerësohet se është ‘më e vlefshme se ari’ Kjo ...
Albportali | 07-Nov-2019 15:45
Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave më të shtrenjta në botë 250 grami, kultivohet edhe në Kosovë. Kjo lule, përpunimi i së cilës kërkon mund dhe durim, vlerësohet se është ‘më e vlefshme se ari’ Kjo ...

250 euro grami: Bima më e shtrenjtë në botë, gjendet edhe në Kosovë
Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave më të shtrenjta në botë 250 grami, kultivohet edhe në Kosovë. Kjo lule, përpunimi i së cilës kërkon mund dhe durim, vlerësohet se është ‘më e vlefshme se ari’ Kjo ...
Republika | 07-Nov-2019 15:45
Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave më të shtrenjta në botë 250 grami, kultivohet edhe në Kosovë. Kjo lule, përpunimi i së cilës kërkon mund dhe durim, vlerësohet se është ‘më e vlefshme se ari’ Kjo ...

250 euro grami: Bima më e shtrenjtë në botë, gjendet edhe në Kosovë
Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave më të shtrenjta në botë 250 grami, kultivohet edhe në Kosovë. Kjo lule, përpunimi i së cilës kërkon mund dhe durim, vlerësohet se është ‘më e vlefshme se......
Zeri | 07-Nov-2019 14:43
Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave më të shtrenjta në botë 250 grami, kultivohet edhe në Kosovë. Kjo lule, përpunimi i së cilës kërkon mund dhe durim, vlerësohet se është ‘më e vlefshme se......

250 euro grami: Bima më e shtrenjtë në botë, gjendet edhe në Kosovë
Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave më të shtrenjta në botë 250 grami, kultivohet edhe në Kosovë. Kjo lule, përpunimi i së cilës kërkon mund dhe durim, vlerësohet se është ‘më e vlefshme se ari’ Kjo ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 14:09
Lule shafrani, e cila vlerësohet si një prej erëzave më të shtrenjta në botë 250 grami, kultivohet edhe në Kosovë. Kjo lule, përpunimi i së cilës kërkon mund dhe durim, vlerësohet se është ‘më e vlefshme se ari’ Kjo ...

Zaev: Metodologjia e re për negociata do të ishte shans korrekt për ne
Kryeministri Zoran Zaev sot shfaqi pritshmëri se metodologjia e re për negociata e Bashkimit Evropian, mund të përshtatet deri te konferenca e parë ndërqeveritare, që mbahet pas disa muajve pas sjelljes së vendimit për ...
Shenja | 07-Nov-2019 13:11
Kryeministri Zoran Zaev sot shfaqi pritshmëri se metodologjia e re për negociata e Bashkimit Evropian, mund të përshtatet deri te konferenca e parë ndërqeveritare, që mbahet pas disa muajve pas sjelljes së vendimit për ...

Zaev: Metodologjia e re për negociata do të ishte shans korrekt për ne
Shkup, 7 nëntor 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev sot shfaqi pritshmëri se metodologjia e re për negociata e Bashkimit Evropian, mund të përshtatet deri te konferenca e parë ndërqeveritare, që mbahet pas disa ...
Medial | 07-Nov-2019 12:26
Shkup, 7 nëntor 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev sot shfaqi pritshmëri se metodologjia e re për negociata e Bashkimit Evropian, mund të përshtatet deri te konferenca e parë ndërqeveritare, që mbahet pas disa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved