ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/08/2020 04:51

Tentoi të ndihmonte një grua të kalonte kufirin me pasaportë me vula të falsifikuara, arrestohet i riu

Tentoi të ndihmonte një grua të kalonte kufirin me pasaportë me vula të falsifikuara, arrestohet i riu
KAKAVIJË Një 23-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”, ndërkohë që një femër po hetohet në gjendje të lirë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 13:18
KAKAVIJË Një 23-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet për veprën penale “Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”, ndërkohë që një femër po hetohet në gjendje të lirë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije ...

Një tjetër i arrestuar në Gjirokastër, ndihmoi një grua të kalonte ilegalisht kufirin
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale "Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit".
Top Channel | 08-Nov-2019 13:05
Një 23 vjeçar është arrestuar në flagrancë nga policia për veprën penale "Dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit".

Kalim i paligjshëm i kufirit, tre pjesëtarë të një grupi kriminal në pranga
Një grup kriminal që kryente falsifikimin e dokumenteve është goditur nga policia, ndërsa është shkatërruar baza ku kryhej ky aktivitet kriminal.
Top Channel | 08-Nov-2019 12:40
Një grup kriminal që kryente falsifikimin e dokumenteve është goditur nga policia, ndërsa është shkatërruar baza ku kryhej ky aktivitet kriminal.

Operacioni “Laboratori”, goditet grupi që falsifikonte dokumente, tre burra në pranga
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një grup kriminal që kryente falsfikimin e dokumenteve dhe ka shkatërruar bazën ku kryhej ky aktivitet kriminal duke arrestuar tre pjesëtarë të grupit kriminal. Pas një pune intensive ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 12:13
TIRANË Policia e Tiranës ka goditur një grup kriminal që kryente falsfikimin e dokumenteve dhe ka shkatërruar bazën ku kryhej ky aktivitet kriminal duke arrestuar tre pjesëtarë të grupit kriminal. Pas një pune intensive ...

Në kërkim për vjedhje banesash, arrestohet 24-vjeçari
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.LL, banues ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 14:31
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.LL, banues ...

Goditen falsifikatorët, tre në pranga, sekuestrohen karta e dokumenta
Policia finalizoi operacionin “Laboratori” per goditjen e nje rrjeti falsifikatoresh. Uniformat blu pas nje pune afro gjashte mujore arriten te dokumentotin veprimtarine e grupit. Në pranga perfunduan tre persona te ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 14:26
Policia finalizoi operacionin “Laboratori” per goditjen e nje rrjeti falsifikatoresh. Uniformat blu pas nje pune afro gjashte mujore arriten te dokumentotin veprimtarine e grupit. Në pranga perfunduan tre persona te ...

Tentoi të ndihmonte një grua të kalonte kufirin me pasaportë me vula të falsifikuara, arrestohet 23 vjeçari në Kakavijë
Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë, pasi akuzohet se ka ndihmuar një shtetase tjetër që të kalonte kufirin me Greqinë në mënyrë të jashtë ligjshme. Sipas informacioneve bëhet me dije se shtetasi me inicialet R. ...
Telegraf | 08-Nov-2019 14:20
Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë, pasi akuzohet se ka ndihmuar një shtetase tjetër që të kalonte kufirin me Greqinë në mënyrë të jashtë ligjshme. Sipas informacioneve bëhet me dije se shtetasi me inicialet R. ...

Falsifikonin dokumenta për jashtë-shtetit, goditet grupi, 3 në pranga
mapo.al Është shkatërruar një grup kriminal që merrej me falsifikimin e dokumentave me qëllim dhënien ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit. Si rezultat i operacionit, janë vënë në pranga tre persona. Gjatë ...
Mapo | 08-Nov-2019 12:18
mapo.al Është shkatërruar një grup kriminal që merrej me falsifikimin e dokumentave me qëllim dhënien ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit. Si rezultat i operacionit, janë vënë në pranga tre persona. Gjatë ...

Kërcënoi me fjalë punonjësit e bashkisë, policia i hyn në shtëpi dhe i gjen pushkën me fishekë luftarakë
Një 61 vjeçar në Kamëz ka rënë në prangat e policisë pas konfliktit verbal që pati me disa punonjës të bashkisë së Kamzës, por që sipas autoriteteve, përplasja mund të përfundonte në një ngjarje të rëndë kriminale.
Top Channel | 08-Nov-2019 11:06
Një 61 vjeçar në Kamëz ka rënë në prangat e policisë pas konfliktit verbal që pati me disa punonjës të bashkisë së Kamzës, por që sipas autoriteteve, përplasja mund të përfundonte në një ngjarje të rëndë kriminale.

Po kryenin punime afër tokës së tij, 61-vjeçari kërcënon me jetë punonjësit e bashkisë, arrestohet
KAMËZ Një 61-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se kërcënoi për shkak të detyrës punonjësit e bashkisë Kamëz. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Valiasi”, u arrestua shtetasi me inicialet R.S., banues në ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 10:55
KAMËZ Një 61-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se kërcënoi për shkak të detyrës punonjësit e bashkisë Kamëz. Në kuadër të operacionit policor të koduar “Valiasi”, u arrestua shtetasi me inicialet R.S., banues në ...

Kërcënoi punonjësit e Bashkisë, arrestohet 61 vjeçari. Çfarë iu gjet në banesë
Një 61 vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka kërcënuar punonjësit e Bashkisë Kamëz. Shtetasi me iniciale R.S është konfliktuar me punonjësit e Bashkisë të cilët po kryenin punime në një tokë në kufi me tokën e 61 ...
Telegraf | 08-Nov-2019 11:24
Një 61 vjeçar është arrestuar nga policia, pasi ka kërcënuar punonjësit e Bashkisë Kamëz. Shtetasi me iniciale R.S është konfliktuar me punonjësit e Bashkisë të cilët po kryenin punime në një tokë në kufi me tokën e 61 ...

Goditën me gurë dhe plagosën punonjësit e IKMT dhe policisë në Astir, në pranga një person, 1 procedohet në gjendje të lirë, 7 të tjerë në kërkim
Policia e Tiranës ka proceduar 9 persona si pasojë e sulmit ndaj punonjësve të IKMT dhe policisë. Si pasojë e sulmit me gurë dhe sende të forta mbetën të plagosur 4 punonjës të IKMT-së dhe 1 punonjës i Policisë. Duke u ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 10:10
Policia e Tiranës ka proceduar 9 persona si pasojë e sulmit ndaj punonjësve të IKMT dhe policisë. Si pasojë e sulmit me gurë dhe sende të forta mbetën të plagosur 4 punonjës të IKMT-së dhe 1 punonjës i Policisë. Duke u ...

Kalim i paligjshëm i kufirit, kapet një person në Kakavijë
Arrestohet nje shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë një tjetër. Në Pikën e Kalimit Kufitar Kakavijë, shtetasi R. L. u kap nga shërbimet e Policisë Kufitare Kakavijë duke i dhënë ndihmë për kalim të paligjshëm të ...
Lapsi | 08-Nov-2019 14:40
Arrestohet nje shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë një tjetër. Në Pikën e Kalimit Kufitar Kakavijë, shtetasi R. L. u kap nga shërbimet e Policisë Kufitare Kakavijë duke i dhënë ndihmë për kalim të paligjshëm të ...

Kërcënoi me jetë punonjësit e bashkisë, pranga 61-vjeçarit
Një 61-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se kërcënoi punonjësit e bashkisë Kamëz. Shtetasi i arrestuar është me inicialet R.S., banues në Valias i ri. Ky shtetas, sipas policisë, është konfliktuar për shkak të ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 11:20
Një 61-vjeçar ka rënë në pranga, pasi akuzohet se kërcënoi punonjësit e bashkisë Kamëz. Shtetasi i arrestuar është me inicialet R.S., banues në Valias i ri. Ky shtetas, sipas policisë, është konfliktuar për shkak të ...

Goditën me gurë punonjësit e IKMT te Astiri, procedohen nëntë persona
Policia ka proceduar nëntë persona në lidhje me sulmin me gurë dhe sende të forta ndaj punonjësve të IKMT-së dhe punonjësve të Policisë. Ngjarja ndodhi ditën e djeshme në rrugën “Teodor Keko”. Njoftimi i policisë: Më ...
Telegraf | 08-Nov-2019 10:15
Policia ka proceduar nëntë persona në lidhje me sulmin me gurë dhe sende të forta ndaj punonjësve të IKMT-së dhe punonjësve të Policisë. Ngjarja ndodhi ditën e djeshme në rrugën “Teodor Keko”. Njoftimi i policisë: Më ...

Goditën me gurë punonjësit e IKMT e policisë te Astiri, procedohen 9 persona
Një ditë pas incidentit që ndodhi dje në zonën e Astirit, ku punonjës të IKMT-së dhe të policisë kanë rënë pre e sulmeve me gurë dhe sende të forta, policia ka proceduar 9 banorë. Ngjarja ndodhi ditën e djeshme në ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 09:38
Një ditë pas incidentit që ndodhi dje në zonën e Astirit, ku punonjës të IKMT-së dhe të policisë kanë rënë pre e sulmeve me gurë dhe sende të forta, policia ka proceduar 9 banorë. Ngjarja ndodhi ditën e djeshme në ...

Me letra false drejt vendeve të BE/Policia godet grupin kriminal
TIRANË, 8 nëntor /MEDIAL/ – Finalizohet një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë së paligjshme në fushën e falsifikimit të dokumenteve, me qëllim dhënien ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt ...
Medial | 08-Nov-2019 15:22
TIRANË, 8 nëntor /MEDIAL/ – Finalizohet një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë së paligjshme në fushën e falsifikimit të dokumenteve, me qëllim dhënien ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit, kundrejt ...

Policia godet grupin krimanl në Tiranë, prangosen 3 persona
Policia e Tiranës ka vënë në tre pjesëtarë të një grupit kriminal. Sipas policisë, ndalimi i tyre u bë për veprat penale “Falsifikimi i dokumenteve, vulave stampave dhe formularëve” dhe “Ndihma për kalim të paligjshëm ...
ABCNews | 08-Nov-2019 12:13
Policia e Tiranës ka vënë në tre pjesëtarë të një grupit kriminal. Sipas policisë, ndalimi i tyre u bë për veprat penale “Falsifikimi i dokumenteve, vulave stampave dhe formularëve” dhe “Ndihma për kalim të paligjshëm ...

Në kërkim për vjedhje banesash, arrestohet 24-vjeçari
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.LL, banues ...
Medial | 08-Nov-2019 14:46
Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër në bashkëpunim me atë të Bulqizës kanë arrestuar këtë të premte një 24 vjeçar të shpallur në kërkim për vjedhje banesash. Shtetasi i arrestuar është me inicialet V.LL, banues ...

Goditën me gurë punonjësit e IKMT-së te ‘Unaza e Re’, 9 të proceduar
mapo.al Policia ka proceduar 9 persona në lidhje me sulmin me gurë dhe sende të forta ndaj punonjësve të IKMT-së dhe punonjësve të Policisë. Ngjarja ndodhi ditën e djeshme në rrugën “Teodor Keko”. Si pasojë e sulmit me ...
Mapo | 08-Nov-2019 09:38
mapo.al Policia ka proceduar 9 persona në lidhje me sulmin me gurë dhe sende të forta ndaj punonjësve të IKMT-së dhe punonjësve të Policisë. Ngjarja ndodhi ditën e djeshme në rrugën “Teodor Keko”. Si pasojë e sulmit me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved