ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 06:21

LSDM: Eksporti është rritur për 13,2 për qind, edhe një konfirmim se ekonomia është në rrugën e duhur

LSDM: Eksporti është rritur për 13,2 për qind, edhe një konfirmim se ekonomia është në rrugën e duhur
Politikat e suksesshme ekonomike të LSDM-së japin rezultate reale. Eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13,2 për qind. Vlera e tërësishme e eksportit nga vendi arrin 4,8 miliard euro. ...
Flaka | 08-Nov-2019 19:49
Politikat e suksesshme ekonomike të LSDM-së japin rezultate reale. Eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13,2 për qind. Vlera e tërësishme e eksportit nga vendi arrin 4,8 miliard euro. ...

LSDM: Eksporti është rritur për 13,2 për qind, edhe një konfirmim se ekonomia është në rrugën e duhur
Politikat e suksesshme ekonomike të LSDM-së japin rezultate reale. Eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13,2 për qind. Vlera e tërësishme e eksportit nga vendi arrin 4,8 miliard euro. ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 19:09
Politikat e suksesshme ekonomike të LSDM-së japin rezultate reale. Eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13,2 për qind. Vlera e tërësishme e eksportit nga vendi arrin 4,8 miliard euro. ...

Ministri gjerman heq merakun: s’jemi në recesion, vetëm rritje e ngadaltë
Gjermania nuk është në prag të recesionit, por po kalon një periudhë të rritjes më të ngadaltë. Ky është mendimi i Ministrit gjerman të Financave, Olaf Scholz, i dhënë Euronews. Ai ka shtuar se zgjidhja e tensioneve të ...
Tesheshi | 08-Nov-2019 17:21
Gjermania nuk është në prag të recesionit, por po kalon një periudhë të rritjes më të ngadaltë. Ky është mendimi i Ministrit gjerman të Financave, Olaf Scholz, i dhënë Euronews. Ai ka shtuar se zgjidhja e tensioneve të ...

LSDM: Eksporti është rritur për 13,2 për qind
Politikat e suksesshme ekonomike të LSDM-së japin rezultate reale. Eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13,2 për qind. Vlera e tërësishme e eksportit nga vendi arrin 4,8 miliard euro. ...
Shenja | 08-Nov-2019 11:07
Politikat e suksesshme ekonomike të LSDM-së japin rezultate reale. Eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13,2 për qind. Vlera e tërësishme e eksportit nga vendi arrin 4,8 miliard euro. ...

LSDM: Eksporti është rritur për 13.2 përqind
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se ekonomia e vendit është në rrugën e duhur. Sipas tyre, eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13.3 përqind. ...
Arbresh | 08-Nov-2019 11:00
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se ekonomia e vendit është në rrugën e duhur. Sipas tyre, eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13.3 përqind. ...

LSDM: Eksporti është rritur për 13.3 përqind
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se ekonomia e vendit është në rrugën e duhur. Sipas tyre, eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13.3 përqind. ...
Albportali | 08-Nov-2019 10:49
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se ekonomia e vendit është në rrugën e duhur. Sipas tyre, eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13.3 përqind. ...

LSDM: Eksporti është rritur për 13.2 përqind
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se ekonomia e vendit është në rrugën e duhur. Sipas tyre, eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13.3 përqind. ...
Telegrafi | 08-Nov-2019 10:31
Partia maqedonase në pushtet LSDM, përmes një kumtese për media thekson se ekonomia e vendit është në rrugën e duhur. Sipas tyre, eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13.3 përqind. ...

LSDM: Eksporti është rritur për 13,2 për qind, edhe një konfirmim se ekonomia është në rrugën e duhur
Politikat e suksesshme ekonomike të LSDM-së japin rezultate reale. Eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13,2 për qind. Vlera e tërësishme e eksportit nga vendi arrin 4,8 miliard euro. ...
Koha.mk | 08-Nov-2019 10:36
Politikat e suksesshme ekonomike të LSDM-së japin rezultate reale. Eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13,2 për qind. Vlera e tërësishme e eksportit nga vendi arrin 4,8 miliard euro. ...

LSDM: Eksporti është rritur për 13,2 për qind, edhe një konfirmim se ekonomia është në rrugën e duhur
Shkup, 8 nëntor 2019 Politikat e suksesshme ekonomike të LSDM-së japin rezultate reale. Eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13,2 për qind. Vlera e tërësishme e eksportit nga vendi arrin ...
Medial | 08-Nov-2019 10:27
Shkup, 8 nëntor 2019 Politikat e suksesshme ekonomike të LSDM-së japin rezultate reale. Eksporti në periudhën janar-shtator të këtij viti është rritur për 13,2 për qind. Vlera e tërësishme e eksportit nga vendi arrin ...

KE: Ekonomia evropiane mund të përballet me vështirësi në të ardhmen
Komisioni Evropian rishikoi sot parashikimet e tij të rritjes ekonomike për vitin 2019 dhe 2020, për shkak të një mjedisi të jashtëm shumë më pak të favorshëm dhe parashikon një periudhë të zgjatur të nivelit të ulët të ...
Kosova Press | 07-Nov-2019 18:35
Komisioni Evropian rishikoi sot parashikimet e tij të rritjes ekonomike për vitin 2019 dhe 2020, për shkak të një mjedisi të jashtëm shumë më pak të favorshëm dhe parashikon një periudhë të zgjatur të nivelit të ulët të ...

KE: Plogështia ekonomike pritet të vazhdojë në zonën euro
“Ekonomia europiane ka rezistuar, pavarësisht kontekstit të jashtëm më pak të favorshëm. Sidoqoftë, ne mund të përballemi me vështirësi në të ardhmen, me një periudhë pasigurie të madhe, për shkak të konflikteve ...
Lajminet | 07-Nov-2019 18:00
“Ekonomia europiane ka rezistuar, pavarësisht kontekstit të jashtëm më pak të favorshëm. Sidoqoftë, ne mund të përballemi me vështirësi në të ardhmen, me një periudhë pasigurie të madhe, për shkak të konflikteve ...

KE: Plogështia ekonomike pritet të vazhdojë në zonën euro
Komisioni Europian rishikoi sot parashikimet e tij të rritjes ekonomike për vitin 2019 dhe 2020, për shkak të një mjedisi të jashtëm shumë më pak të favorshëm dhe parashikon një periudhë të zgjatur të nivelit të ulët të ...
Alsat-M | 07-Nov-2019 17:52
Komisioni Europian rishikoi sot parashikimet e tij të rritjes ekonomike për vitin 2019 dhe 2020, për shkak të një mjedisi të jashtëm shumë më pak të favorshëm dhe parashikon një periudhë të zgjatur të nivelit të ulët të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved