ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 04:09

Kjo është arsyeja pse Thaçi nuk mori pjesë në përvjetorin e Murit të Berlinit

Kjo është arsyeja pse Thaçi nuk mori pjesë në përvjetorin e Murit të Berlinit
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për shkak të ...
Gazeta Monitor | 08-Nov-2019 21:32
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për shkak të ...

Punët private ia pamundësojnë Thaçit pjesëmarrjen në përvjetorin e Murit të Berlinit
Këtë e ka konfirmuar këshilltari i Presidentit Ardian Arifaj. “Po, Presidenti ka qenë i ftuar, ne e kemi pranuar ftesën për këtë ceremoni. Ai nuk ka marrë pjesë për shkak të vizitës që po e zhvillon në Shtetet e ...
Lajminet | 08-Nov-2019 19:19
Këtë e ka konfirmuar këshilltari i Presidentit Ardian Arifaj. “Po, Presidenti ka qenë i ftuar, ne e kemi pranuar ftesën për këtë ceremoni. Ai nuk ka marrë pjesë për shkak të vizitës që po e zhvillon në Shtetet e ...

Ku është Hashim Thaçi? – Nuk merr pjesë në përvjetorin e “Murit të Berlinit”, arsye punët private
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë që të marrë pjesë në ceremoninë qendore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”. Por, Hashim Thaçi, nuk ...
InFokusi | 08-Nov-2019 19:18
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë që të marrë pjesë në ceremoninë qendore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”. Por, Hashim Thaçi, nuk ...

Punët private ia pamundësojnë Thaçit pjesëmarrjen në përvjetorin e Murit të Berlinit
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të......
Zeri | 08-Nov-2019 18:49
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të......

Punët private ia pamundësojnë Thaçit pjesëmarrjen në përvjetorin e Murit të Berlinit
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për shkak të ...
Klan Kosova | 08-Nov-2019 18:43
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për shkak të ...

Punët private ia pamundësojnë Thaçit pjesëmarrjen në përvjetorin e Murit të Berlinit
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për shkak të ...
EkonomiaOnline | 08-Nov-2019 18:43
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ishte i ftuar në mesin e shumë liderëve të tjerë botërorë për të marrë pjesë në ceremoninë qendrore të shënimit të 30-vjetorit të rënies së “Murit të Berlinit”, por për shkak të ...

Presidenti nuk ndan asgjë me publikun nga vizita “private” në Amerikë
Vizitat e liderëve të Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjithmonë përbëjnë lajm, marrë parasysh raportet e mira ndërmjet Prishtinës dhe Washingtonit, dhe sidomos situatën aktuale politike pas përfshirjes së ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 16:40
Vizitat e liderëve të Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës gjithmonë përbëjnë lajm, marrë parasysh raportet e mira ndërmjet Prishtinës dhe Washingtonit, dhe sidomos situatën aktuale politike pas përfshirjes së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved