ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/08/2020 02:16

Kaosi te Flamurtari, zgjidhja e dy probleme “çliron” vlonjatët

Kaosi te Flamurtari, zgjidhja e dy probleme “çliron” vlonjatët
Problemet me pagesat, vendi i fundit në klasifikim dhe mungesa e garancisë për të dalë nga kjo situatë është gjendja aktuale ku ndodhet skuadra e Flamurtarit. Një nga klubet historike dhe me traditë në futbollin ...
ABCNews | 08-Nov-2019 11:24
Problemet me pagesat, vendi i fundit në klasifikim dhe mungesa e garancisë për të dalë nga kjo situatë është gjendja aktuale ku ndodhet skuadra e Flamurtarit. Një nga klubet historike dhe me traditë në futbollin ...

Foto-arkiv: Enver Maloku në Prekaz pas sulmit të marsit
Arkiva e fotoreporterit të njohur të viteve të 90-ta, Ilaz Bylykbashi mbetet njëra nga pasuritë më të mëdha të Kosovës. Ai ishte në ngjarje të rëndësishme që ndodhën në Kosovë gjatë viteve të 90-ta, shkruan ...
Indeks Online | 07-Nov-2019 17:52
Arkiva e fotoreporterit të njohur të viteve të 90-ta, Ilaz Bylykbashi mbetet njëra nga pasuritë më të mëdha të Kosovës. Ai ishte në ngjarje të rëndësishme që ndodhën në Kosovë gjatë viteve të 90-ta, shkruan ...

Kthim në kohë: Zgjedhjet në Kosovë në vitin 1998
Në vitin 1998 gjendja në Kosovë, ishte shumë me ndryshe se sa sot me një fjalë ishte një gjendje lufte. Me 22 mars 1998 ishin organizuar zgjedhjet në Kosovë në një situatë shumë të rëndë nën represionin serb. Në video ...
Gazeta Observer | 07-Nov-2019 12:56
Në vitin 1998 gjendja në Kosovë, ishte shumë me ndryshe se sa sot me një fjalë ishte një gjendje lufte. Me 22 mars 1998 ishin organizuar zgjedhjet në Kosovë në një situatë shumë të rëndë nën represionin serb. Në video ...

Zgjedhjet në Kosovë në vitin 1998
Në vitin 1998 gjendja në Kosovë, ishte shumë me ndryshe se sa sot me një fjalë ishte një gjendje lufte. Me 22 mars 1998 ishin organizuar zgjedhjet në Kosovë në një situatë shumë të rëndë nën represionin serb. Në video ...
Medial | 07-Nov-2019 12:56
Në vitin 1998 gjendja në Kosovë, ishte shumë me ndryshe se sa sot me një fjalë ishte një gjendje lufte. Me 22 mars 1998 ishin organizuar zgjedhjet në Kosovë në një situatë shumë të rëndë nën represionin serb. Në video ...

Zgjedhjet në Kosovë në vitin 1998
Në vitin 1998 gjendja në Kosovë, ishte shumë me ndryshe se sa sot me një fjalë ishte një gjendje lufte. Me 22 mars 1998 ishin organizuar zgjedhjet në Kosovë në një situatë shumë të rëndë nën represionin serb. Në video ...
Arbresh | 07-Nov-2019 12:56
Në vitin 1998 gjendja në Kosovë, ishte shumë me ndryshe se sa sot me një fjalë ishte një gjendje lufte. Me 22 mars 1998 ishin organizuar zgjedhjet në Kosovë në një situatë shumë të rëndë nën represionin serb. Në video ...

Kthim në kohë: Zgjedhjet në Kosovë në vitin 1998
Në vitin 1998 gjendja në Kosovë, ishte shumë me ndryshe se sa sot me një fjalë ishte një gjendje lufte. Me 22 mars 1998 ishin organizuar zgjedhjet në Kosovë në një situatë shumë të rëndë nën represionin serb. Në......
Zeri | 07-Nov-2019 12:51
Në vitin 1998 gjendja në Kosovë, ishte shumë me ndryshe se sa sot me një fjalë ishte një gjendje lufte. Me 22 mars 1998 ishin organizuar zgjedhjet në Kosovë në një situatë shumë të rëndë nën represionin serb. Në......

Kthim në kohë: Zgjedhjet në Kosovë në vitin 1998
Në vitin 1998 gjendja në Kosovë, ishte shumë me ndryshe se sa sot me një fjalë ishte një gjendje lufte. Me 22 mars 1998 ishin organizuar zgjedhjet në Kosovë në një situatë shumë të rëndë nën represionin serb. Në video ...
Gazeta Express | 07-Nov-2019 12:45
Në vitin 1998 gjendja në Kosovë, ishte shumë me ndryshe se sa sot me një fjalë ishte një gjendje lufte. Me 22 mars 1998 ishin organizuar zgjedhjet në Kosovë në një situatë shumë të rëndë nën represionin serb. Në video ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved