ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 04/07/2020 04:32

“Jemi lesbike, jemi krenare” Pamjet e protestës së pazakontë në Tiranë

“Jemi lesbike, jemi krenare” Pamjet e protestës së pazakontë në Tiranë
Një protestë e pazakontë është zhvilluar mbrëmjen e së premtes në Tiranë. Një grup anëtarësh të komunitetit LGBTI kanë protestuar në qendër të kryeqytetit për të drejtat e tyre. Kjo protestë i përkiste kryesisht femrave ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 21:40
Një protestë e pazakontë është zhvilluar mbrëmjen e së premtes në Tiranë. Një grup anëtarësh të komunitetit LGBTI kanë protestuar në qendër të kryeqytetit për të drejtat e tyre. Kjo protestë i përkiste kryesisht femrave ...

VIDEO/ Protestë e pazakontë në mes të Tiranës: Jemi lesbike, jemi krenare
Një protestë e pazakontë është zhvilluar mbrëmjen e së premtes në Tiranë. Një grup anëtarësh të komunitetit LGBTI kanë protestuar në qendër të kryeqytetit për të drejtat e tyre. Kjo protestë i përkiste kryesisht femrave ...
Lapsi | 08-Nov-2019 21:32
Një protestë e pazakontë është zhvilluar mbrëmjen e së premtes në Tiranë. Një grup anëtarësh të komunitetit LGBTI kanë protestuar në qendër të kryeqytetit për të drejtat e tyre. Kjo protestë i përkiste kryesisht femrave ...

Ç’po ndodh në ish-Bllok? Forcat e Policisë rrethojnë zonën, protesta për... (Pamjet)
Postuar: 08/11/2019 - 19:15 Këtë mbrëmje, një grup protestuesish me simbolet e komunitetit LGBTIQ+, janë mbledhur dhe po marshojnë në pjesën e ish-bllokut, të shoqëruar edhe nga forca policie. Për shkak të marshimit ...
Sot.Al | 08-Nov-2019 19:18
Postuar: 08/11/2019 - 19:15 Këtë mbrëmje, një grup protestuesish me simbolet e komunitetit LGBTIQ+, janë mbledhur dhe po marshojnë në pjesën e ish-bllokut, të shoqëruar edhe nga forca policie. Për shkak të marshimit ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved