ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 02:39

Kida shumë shpejt me një projekt të ri, zbulon detajet!

Kida shumë shpejt me një projekt të ri, zbulon detajet!
Kida një ndër këngëtaret më të dashura për të rinjtë duket se së shpejti do të vijë në treg me një tjetër projekt të ri. Përmes një postimi në Instagram këngëtarja ka publikuar foto nga xhirimet e këtij videoklipi, ku ...
VizionPlus | 08-Nov-2019 19:05
Kida një ndër këngëtaret më të dashura për të rinjtë duket se së shpejti do të vijë në treg me një tjetër projekt të ri. Përmes një postimi në Instagram këngëtarja ka publikuar foto nga xhirimet e këtij videoklipi, ku ...

Elvana Gjata, tinejxhere në fotosesionin e fundit
Këngëtarja Elvana Gjata është në xhirime të një kënge të re dhe për këtë ajo ka zgjedhur që të paraqitet me shumë stil. Elvana Gjata nuk e ka përfunduar sezonin. Këngëtarja duket se është në xhirime të një videoklipi të ...
Arbresh | 08-Nov-2019 23:13
Këngëtarja Elvana Gjata është në xhirime të një kënge të re dhe për këtë ajo ka zgjedhur që të paraqitet me shumë stil. Elvana Gjata nuk e ka përfunduar sezonin. Këngëtarja duket se është në xhirime të një videoklipi të ...

Elvana, si tinejxhere në fotot e fundit (FOTO)
Këngëtarja Elvana Gjata është në xhirime të një kënge të re dhe për këtë ajo ka zgjedhur që të paraqitet me shumë stil Elvana Gjata nuk e ka përfunduar sezonin. Këngëtarja duket se është në xhirime të një videoklipi të ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 23:02
Këngëtarja Elvana Gjata është në xhirime të një kënge të re dhe për këtë ajo ka zgjedhur që të paraqitet me shumë stil Elvana Gjata nuk e ka përfunduar sezonin. Këngëtarja duket se është në xhirime të një videoklipi të ...

Elvana, si tinejxhere në fotot e fundit
Këngëtarja Elvana Gjata është në xhirime të një kënge të re dhe për këtë ajo ka zgjedhur që të paraqitet me shumë stil Elvana Gjata nuk e ka përfunduar sezonin. Këngëtarja duket se është në xhirime të një videoklipi të ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 22:34
Këngëtarja Elvana Gjata është në xhirime të një kënge të re dhe për këtë ajo ka zgjedhur që të paraqitet me shumë stil Elvana Gjata nuk e ka përfunduar sezonin. Këngëtarja duket se është në xhirime të një videoklipi të ...

Kida lë pa tekst me imazhet e reja nga prapaskenat e klipit të ri
Kida ka publikuar fotografi të reja nga prapaskenat e klipit të ri. Kida, këto ditë ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt. Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja ...
Zeri | 08-Nov-2019 18:43
Kida ka publikuar fotografi të reja nga prapaskenat e klipit të ri. Kida, këto ditë ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, të cilin pritet ta publikojë shumë shpejt. Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit imazhe të reja ...

Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit
Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri. Këngëtarja, përmes këtij seti fotografik erdhi krejtësisht ndryshe, madje fansat mezi e ...
Zeri | 08-Nov-2019 18:43
Genta Ismajli vjen atraktive në imazhet e reja nga fotosesioni i fundit Ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri. Këngëtarja, përmes këtij seti fotografik erdhi krejtësisht ndryshe, madje fansat mezi e ...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para (FOTO)
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi po presin. ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 18:03
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi po presin. ...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para
Këngëtarja e njohur kosovar, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi po presin. Ajo ka ...
Ina-Online | 08-Nov-2019 09:54
Këngëtarja e njohur kosovar, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi po presin. Ajo ka ...

Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para
Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka duket të jetë ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 09:40
Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka duket të jetë ...

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi po......
Zeri | 08-Nov-2019 09:32
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi po......

Kida fotografohet në krevat dhe e mbuluar me para
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi po presin. ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 09:07
Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Kida, është shumë aktive në muzikë dhe ajo publikon vazhdimisht projekte të reja muzikore. Ajo ka zbuluar se këtë javë do të sjellë një këngë tjetër dhe fansat mezi po presin. ...

Artistët të cilëve u shkoi huq futja në politikë, dështim total në zgjedhje
Këngëtarja Manjola Nallbani ka mbi 30 vjet karrierë dhe ka realizuar projekte të shumta muzikore, të cilat publiku shqiptarë ende i dëgjon. Në vitin 2017, presidenti Bujar Nishani e dekoroi këngëtaren me titullin ...
GazetaBlic | 07-Nov-2019 16:48
Këngëtarja Manjola Nallbani ka mbi 30 vjet karrierë dhe ka realizuar projekte të shumta muzikore, të cilat publiku shqiptarë ende i dëgjon. Në vitin 2017, presidenti Bujar Nishani e dekoroi këngëtaren me titullin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved