ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 06:57

Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues, Tirana dhe Vllaznia ndalen te shtylla

Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues, Tirana dhe Vllaznia ndalen te shtylla
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues. Tirana dhe Vllaznia nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës në Selman Stërmasi duke u ndarë në një barazim pa gola. Supersfida e javës së 12-të u luajt nën dritat e prozhekotërve por pa ...
GazetaTema | 08-Nov-2019 20:20
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues. Tirana dhe Vllaznia nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës në Selman Stërmasi duke u ndarë në një barazim pa gola. Supersfida e javës së 12-të u luajt nën dritat e prozhekotërve por pa ...

Batha: Lojtarët ta kuptojnë fanellën e Tiranës, ja ndryshimet e Ahmataj
Mesfushori i Tiranës, Idriz Batha, bëri një ndeshje shumë të mirë përballë Vllaznisë, por nuk arriti t’i japë avantazhin skuadrës së tij në pjesën e parë, me Sherrin që bëri një pritje fantastike. Pas ndeshjes, Batha ...
ABCNews | 08-Nov-2019 20:44
Mesfushori i Tiranës, Idriz Batha, bëri një ndeshje shumë të mirë përballë Vllaznisë, por nuk arriti t’i japë avantazhin skuadrës së tij në pjesën e parë, me Sherrin që bëri një pritje fantastike. Pas ndeshjes, Batha ...

Superliga/ Shtylla, raste por asnjë gol! Tirana e Vllaznia ndahen në paqe
Një paqe e ftohtë, në një stadium të ftohtë! Tirana dhe Vllaznia nuk kanë shkuar më shumë sesa një rezultat pa gola në sfidën e parë të javës së 12-të të luajtur në “Selman Stërmasin” e zbrazët për shkak të dënimit ...
BalkanWeb | 08-Nov-2019 20:11
Një paqe e ftohtë, në një stadium të ftohtë! Tirana dhe Vllaznia nuk kanë shkuar më shumë sesa një rezultat pa gola në sfidën e parë të javës së 12-të të luajtur në “Selman Stërmasin” e zbrazët për shkak të dënimit ...

“Heroi” Malota: Fatmirësisht isha në vendin e duhur, kemi probleme në sulm
Mbrojtësi i Vllaznisë, Renato Malota, ishte heroi i ekipit shkodran në ndeshjen kundër Tiranës, duke i hequr golin Dungës në vijën fatale në sekondat e fundit. Pas ndeshjes, Malota foli për Supersport, ku u shpreh: ...
ABCNews | 08-Nov-2019 20:40
Mbrojtësi i Vllaznisë, Renato Malota, ishte heroi i ekipit shkodran në ndeshjen kundër Tiranës, duke i hequr golin Dungës në vijën fatale në sekondat e fundit. Pas ndeshjes, Malota foli për Supersport, ku u shpreh: ...

“Duhet ta dini mirë vlerën e fanellës së Tiranës”
Mesfushori Idriz Batha sot bëri një ndeshje fantastike përballë Vllaznisë, edhe pse Tirana e tij nuk arriti më shumë se një barazim pa gola. Ai provoi një gjuajtje dhe thuajse i dha avantazhin skuadrës bardheblu, por pa ...
Politiko | 08-Nov-2019 22:11
Mesfushori Idriz Batha sot bëri një ndeshje fantastike përballë Vllaznisë, edhe pse Tirana e tij nuk arriti më shumë se një barazim pa gola. Ai provoi një gjuajtje dhe thuajse i dha avantazhin skuadrës bardheblu, por pa ...

Malota: Ja kush janë rivalët tanë, vuajmë për një “pykë”
Renato Malota ishte një nga më të mirët në fushë për Vllazninë. Po të mos ishte për mbrojtësin nga Lezha, shkodranët do ishin ndëshkuar në shtesë, por Malota hoqi topin mbi vijën fatale pas goditjes së Dunga. I ...
SuperSport | 08-Nov-2019 21:19
Renato Malota ishte një nga më të mirët në fushë për Vllazninë. Po të mos ishte për mbrojtësin nga Lezha, shkodranët do ishin ndëshkuar në shtesë, por Malota hoqi topin mbi vijën fatale pas goditjes së Dunga. I ...

Kategoria Superiore, Tirana-Vllaznia mbyllet me rrjeta të paprekura
Tirana dhe Vllaznia janë ndarë me rrjeta të paprekura në takimin e parë të javës së 12-të të Kategorisë Superiore, që u zhvillua të premten në mbrëmje. MEDIAL.mk
Medial | 08-Nov-2019 20:44
Tirana dhe Vllaznia janë ndarë me rrjeta të paprekura në takimin e parë të javës së 12-të të Kategorisë Superiore, që u zhvillua të premten në mbrëmje. MEDIAL.mk

Kategoria Superiore, Tirana-Vllaznia mbyllet me rrjeta të paprekura
Tirana dhe Vllaznia janë ndarë me rrjeta të paprekura në takimin e parë të javës së 12-të të Kategorisë Superiore, që u zhvillua të premten në mbrëmje. Në fakt, pjesa e parë e ndeshjes së luajtur në Stadiumin “Selman ...
RTSH | 08-Nov-2019 20:41
Tirana dhe Vllaznia janë ndarë me rrjeta të paprekura në takimin e parë të javës së 12-të të Kategorisë Superiore, që u zhvillua të premten në mbrëmje. Në fakt, pjesa e parë e ndeshjes së luajtur në Stadiumin “Selman ...

Ahmataj: Kemi disa probleme në organizim, shiu na ka penalizuar!
Trajneri i Tiranës, Julian Ahmataj, foli pas ndeshjes 0-0 ndaj Vllaznisë. Në fjalën e tij, tekniku bardheblu analizoi sfidën, momentin që po kalon Tirana dhe disa probleme në organizimin e lojës. Në fjalën e tij për ...
ABCNews | 08-Nov-2019 20:26
Trajneri i Tiranës, Julian Ahmataj, foli pas ndeshjes 0-0 ndaj Vllaznisë. Në fjalën e tij, tekniku bardheblu analizoi sfidën, momentin që po kalon Tirana dhe disa probleme në organizimin e lojës. Në fjalën e tij për ...

Ahmataj: Gabuam se kemi presion për rezultatin, duhet të përmirësohemi në sulm!
Një barazim që nuk i shkon përshtat Tiranës, por trajnerit të bardhebluve Julian Ahmataj nuk i mbetet gjë tjetër veçse të pranojë rezultatin. Në intervistën e tij për Supersport numri 1 i stolit të bardhebluve e ...
SuperSport | 08-Nov-2019 20:35
Një barazim që nuk i shkon përshtat Tiranës, por trajnerit të bardhebluve Julian Ahmataj nuk i mbetet gjë tjetër veçse të pranojë rezultatin. Në intervistën e tij për Supersport numri 1 i stolit të bardhebluve e ...

Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues, Tirana dhe Vllaznia ndalen te shtylla!
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues. Tirana dhe Vllaznia nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës në Selman Stërmasi duke u ndarë në një barazim pa gola. Supersfida e javës së 12-të u luajt nën dritat e prozhekotërve por pa ...
SuperSport | 08-Nov-2019 20:35
Derbi i Shqipërisë mbyllet pa fitues. Tirana dhe Vllaznia nuk i bëjnë keq njëra-tjetrës në Selman Stërmasi duke u ndarë në një barazim pa gola. Supersfida e javës së 12-të u luajt nën dritat e prozhekotërve por pa ...

Osja: Sot bëmë ndeshje të madhe, ja pse Jonuz u acarua me gjyqtarët!
Safet Osja, ndihmës trajneri i Vllaznisë, drejtoi sot skuadrën shkodrane në mungesë të Mirsad Jonuz, që është dënuar me dy ndeshje. Osja analizoi barazimin pa gola kundër Tiranës dhe në emisionin “Gol pas Goli” në ...
ABCNews | 08-Nov-2019 20:11
Safet Osja, ndihmës trajneri i Vllaznisë, drejtoi sot skuadrën shkodrane në mungesë të Mirsad Jonuz, që është dënuar me dy ndeshje. Osja analizoi barazimin pa gola kundër Tiranës dhe në emisionin “Gol pas Goli” në ...

Osja: Mungesat ndikojnë, Vllaznia meritonte fitoren
Për shkak të skualifikimit me 2 ndeshje që ka marrë trajneri Mirsad Jonuz, në sfidën ndaj Tiranës, rolin e trajnerit te Vllaznia e bëri zëvendësi i tij, ish-mesfushori i shkodranëve Safet Osja i cili në mikrofonin e ...
SuperSport | 08-Nov-2019 20:35
Për shkak të skualifikimit me 2 ndeshje që ka marrë trajneri Mirsad Jonuz, në sfidën ndaj Tiranës, rolin e trajnerit te Vllaznia e bëri zëvendësi i tij, ish-mesfushori i shkodranëve Safet Osja i cili në mikrofonin e ...

Klasikja shqiptare/ Jonuz: Sa keq që luhet pa tifoz
Java e 12 e Kategorisë Superiore do të hapet me atë që konsiderohet si Klasikja e futbollit shqiptar, sfidën mes Tiranës dhe Vllaznisë në Selman Stermasit, një sfidë kjo që do të luhet pa tifozë pas dënimit të Tiranës ...
Top Channel | 08-Nov-2019 07:16
Java e 12 e Kategorisë Superiore do të hapet me atë që konsiderohet si Klasikja e futbollit shqiptar, sfidën mes Tiranës dhe Vllaznisë në Selman Stermasit, një sfidë kjo që do të luhet pa tifozë pas dënimit të Tiranës ...

Traversa “shpëton” Tiranën, Sherri heroi i Vllaznisë
Është mbyllur pjesa e parë mes Tiranës dhe Vllaznisë në “Selman Stermasi”, me rezultatin e bardhë, 0-0. Të dyja skuadrat patën shanset e tyre, por traversa dhe forma e mirë e dy portierëve bënë që goli të mungojë. Në ...
ABCNews | 08-Nov-2019 18:49
Është mbyllur pjesa e parë mes Tiranës dhe Vllaznisë në “Selman Stermasi”, me rezultatin e bardhë, 0-0. Të dyja skuadrat patën shanset e tyre, por traversa dhe forma e mirë e dy portierëve bënë që goli të mungojë. Në ...

E fundit/ Klasikja Tirana-Vllaznia, trajnerët zgjedhin titullarët!
Dy trajnerët, Julian Ahmataj dhe Mirsad Jonuz, kanë zgjedhur lojtarët titullarë për sfidën Tirana-Vllaznia, që starton në orën 18:00. Ahmataj vazhdon të rreshtojë një Tiranë sulmuese, me Halilin, Cobinnah, Cale dhe ...
ABCNews | 08-Nov-2019 17:08
Dy trajnerët, Julian Ahmataj dhe Mirsad Jonuz, kanë zgjedhur lojtarët titullarë për sfidën Tirana-Vllaznia, që starton në orën 18:00. Ahmataj vazhdon të rreshtojë një Tiranë sulmuese, me Halilin, Cobinnah, Cale dhe ...

Vllaznia dhe Tirana ndajnë një pikë në kryeqytet
Tirana dhe Vllaznia sot e mbyllën në barazim 0-0 ndeshjen në Selman Stermasi. Ndeshja nuk pati gola, por plot emocion, traversa dhe pritje fantastike portierësh. Lojtari i Vllaznisë, Hygor, në të 20' mori një top në ...
Politiko | 08-Nov-2019 20:11
Tirana dhe Vllaznia sot e mbyllën në barazim 0-0 ndeshjen në Selman Stermasi. Ndeshja nuk pati gola, por plot emocion, traversa dhe pritje fantastike portierësh. Lojtari i Vllaznisë, Hygor, në të 20' mori një top në ...

Derbi i Shqipërisë, Vllaznia kërkon daljen nga kriza përballë Tiranës
Vllaznia përballet këtë të premte me Tiranën në një nga takimet më të rëndësishme të javës së 12 në kategorinë superiore. Pas humbjes ndaj Bylis, shkodranët sfidojnë bardheblutë e trajnerit Julian Ahmataj, ku në fokus ...
GazetaTema | 07-Nov-2019 19:26
Vllaznia përballet këtë të premte me Tiranën në një nga takimet më të rëndësishme të javës së 12 në kategorinë superiore. Pas humbjes ndaj Bylis, shkodranët sfidojnë bardheblutë e trajnerit Julian Ahmataj, ku në fokus ...

Klasikja e heshtur në fokus, Superiorja rikthehet sot
Superiorja rikthehet me Klasiken e futbollit shqiptar, por pa spektaklin e tifozëve. Tirana dhe Vllaznia do të përballen mes tyre në stadiumin “Selman Stërmasi” të boshatisur. Dënimi i Disiplinës pas derbit ka përfshirë ...
ABCNews | 08-Nov-2019 08:41
Superiorja rikthehet me Klasiken e futbollit shqiptar, por pa spektaklin e tifozëve. Tirana dhe Vllaznia do të përballen mes tyre në stadiumin “Selman Stërmasi” të boshatisur. Dënimi i Disiplinës pas derbit ka përfshirë ...

Kam folur gjatë me lojtarët e mi dhe do mundohemi të dalim nga ky moment ku ndodhemi…
Të premten nis java e 12 e Superligës me klasiken e Shqipërisë ndërmjet Tiranës dhe Vllaznisë. Një ndeshje që pritet me shumë interes për disa arsye, por më së shumti për situatën nga e cila vijnë dy ekipet. Gjithsesi ...
Standard | 08-Nov-2019 09:28
Të premten nis java e 12 e Superligës me klasiken e Shqipërisë ndërmjet Tiranës dhe Vllaznisë. Një ndeshje që pritet me shumë interes për disa arsye, por më së shumti për situatën nga e cila vijnë dy ekipet. Gjithsesi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved