ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 05:31

Apple lëshon iOS 13.2.2, korrigjon disa probleme në iPhone

Apple lëshon iOS 13.2.2, korrigjon disa probleme në iPhone
Apple ka lëshuar iOS 13.2.2 për iPhone, i cili korrigjon një problem me menaxhimin e memories RAM dhe probleme të tjera në performancën e përgjithshme. Mund ta instaloni këtë version direkt nga iPhone, nëpërmjet ...
InFokusi | 08-Nov-2019 22:27
Apple ka lëshuar iOS 13.2.2 për iPhone, i cili korrigjon një problem me menaxhimin e memories RAM dhe probleme të tjera në performancën e përgjithshme. Mund ta instaloni këtë version direkt nga iPhone, nëpërmjet ...

Apple lëshon iOS 13.2.2, korrigjon disa probleme në iPhone
Apple ka lëshuar iOS 13.2.2 për iPhone, i cili korrigjon një problem me menaxhimin e memories RAM dhe probleme të tjera në performancën e përgjithshme. Mund ta instaloni këtë version direkt nga iPhone, nëpërmjet ...
Gazeta Express | 08-Nov-2019 18:43
Apple ka lëshuar iOS 13.2.2 për iPhone, i cili korrigjon një problem me menaxhimin e memories RAM dhe probleme të tjera në performancën e përgjithshme. Mund ta instaloni këtë version direkt nga iPhone, nëpërmjet ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved