ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/08/2020 02:16

Agjencia për Rini dhe Sport do të bëjë rikonstruimin e Stadiumit në Çegran të Gostivarit

Agjencia për Rini dhe Sport do të bëjë rikonstruimin e Stadiumit në Çegran të Gostivarit
Agjencia për Rini dhe Sport e Republikës së Maqedonisë së Veriut, në vazhdën e aktiviteteve të veta është duke realizuar edhe disa projekte të karakterit sportiv në territorin e komunës së Gostivarit, njofton Gostivari ...
Flaka | 08-Nov-2019 15:58
Agjencia për Rini dhe Sport e Republikës së Maqedonisë së Veriut, në vazhdën e aktiviteteve të veta është duke realizuar edhe disa projekte të karakterit sportiv në territorin e komunës së Gostivarit, njofton Gostivari ...

Bekim Jashari përcjell nga afër realizimin e projekteve rrugore
Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari, ka përcjellë nga afër realizimin e punimeve në fshatin Kotorr dhe projektin e rrugës Runik – Syriganë.
Kosova Press | 07-Nov-2019 20:44
Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari, ka përcjellë nga afër realizimin e punimeve në fshatin Kotorr dhe projektin e rrugës Runik – Syriganë.

Jashari përcjellë nga afër punimet në Kotorrë dhe projektin e rrugës Runik – Syriganë
Kryetari i Komunës së Skenderajt z. Bekim Jashari, së bashku me nënkryetarin Nuredin Lushtaku, drejtoreshën e Urbanizmit Sanije Ahmeti, inxhinierë dhe profesionistë, kanë inspektuar punimet në realizimin e projekteve në ...
Kosova Press | 07-Nov-2019 16:53
Kryetari i Komunës së Skenderajt z. Bekim Jashari, së bashku me nënkryetarin Nuredin Lushtaku, drejtoreshën e Urbanizmit Sanije Ahmeti, inxhinierë dhe profesionistë, kanë inspektuar punimet në realizimin e projekteve në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved