ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 04:30

ASH: Kjo qeveri manipulon me shifrat e të punësuarve shqiptarë

ASH: Kjo qeveri manipulon me shifrat e të punësuarve shqiptarë
Shkup, 8 nëntor – Dokumenti që ne sot do ta shpalosim para jush, është fakt për një manipulim. Edhe pse në shpalljen publike për punësimin në Spitalin e Specializuar “13 Nëntori”, qëndron se të punësuar duhet të jenë ...
Koha.mk | 08-Nov-2019 19:27
Shkup, 8 nëntor – Dokumenti që ne sot do ta shpalosim para jush, është fakt për një manipulim. Edhe pse në shpalljen publike për punësimin në Spitalin e Specializuar “13 Nëntori”, qëndron se të punësuar duhet të jenë ...

ASH: Kjo qeveri manipulon me shifrat e të punësuarve shqiptarë
Shkup, 8 nëntor 2019 Dokumenti që ne sot do ta shpalosim para jush, është fakt për një manipulim. Edhe pse në shpalljen publike për punësimin në Spitalin e Specializuar “13 Nëntori”, qëndron se të punësuar duhet të ...
Medial | 08-Nov-2019 19:12
Shkup, 8 nëntor 2019 Dokumenti që ne sot do ta shpalosim para jush, është fakt për një manipulim. Edhe pse në shpalljen publike për punësimin në Spitalin e Specializuar “13 Nëntori”, qëndron se të punësuar duhet të ...

(VIDEO) ASH zbulon skandalin: Maqedonasit punësohen në vend të shqiptarëve
Aleanca për Shqiptarët ka publikuar një skandal me punësimet në administratë publike, ku përmes një vendimi për punësim akuzojnë se në vend të një shqiptari dhe një romi janë punësuar dy maqedonas. Zëdhënësi i kësaj ...
Shenja | 08-Nov-2019 16:41
Aleanca për Shqiptarët ka publikuar një skandal me punësimet në administratë publike, ku përmes një vendimi për punësim akuzojnë se në vend të një shqiptari dhe një romi janë punësuar dy maqedonas. Zëdhënësi i kësaj ...

Në emër të shqiptarëve dhe romëve janë punësuar maqedonas, denoncon ASH
Aleanca për Shqiptarët – ASH, përmes një konference për shtyp ka denoncuar skandal në Spitalin e Specializuar “13 Nëntori”, ku në emër të shqiptarëve dhe romëve janë punësuar maqedonas, transmeton Agjencia e lajmeve ...
Flaka | 08-Nov-2019 16:23
Aleanca për Shqiptarët – ASH, përmes një konference për shtyp ka denoncuar skandal në Spitalin e Specializuar “13 Nëntori”, ku në emër të shqiptarëve dhe romëve janë punësuar maqedonas, transmeton Agjencia e lajmeve ...

ASH: Në vend të shqiptarëve punësohen maqedonas
Aleanca për Shqiptarët akuzon se në vend të shqiptarëve, në institucione punësohen maqedonas. Nga kjo parti theksojnë se në dokumentin që kanë siguruar, flitet qartë se si në spitalin e fëmijëve “13 Nëntori” në Shkup, ...
TetovaSot | 08-Nov-2019 15:43
Aleanca për Shqiptarët akuzon se në vend të shqiptarëve, në institucione punësohen maqedonas. Nga kjo parti theksojnë se në dokumentin që kanë siguruar, flitet qartë se si në spitalin e fëmijëve “13 Nëntori” në Shkup, ...

ASH: Në vend të shqiptarëve punësohen maqedonas
Aleanca për Shqiptarët akuzon se në vend të shqiptarëve, në institucione punësohen maqedonas. Nga kjo parti theksojnë se në dokumentin që kanë siguruar, flitet qartë se si në spitalin e fëmijëve “13 Nëntori” në Shkup, ...
Alsat-M | 08-Nov-2019 15:21
Aleanca për Shqiptarët akuzon se në vend të shqiptarëve, në institucione punësohen maqedonas. Nga kjo parti theksojnë se në dokumentin që kanë siguruar, flitet qartë se si në spitalin e fëmijëve “13 Nëntori” në Shkup, ...

ASH: “Ballancieri” I Qeverisë së RMV në vend ta mbrojë përfaqësimin e shqiptarëve, ai i diskriminon ato!
Aleanca për Shqiptarët sot nëpërjmet të të departamentit për Informim dhe Kryetarit të tij Shefik Durakut, ka reaguar me nje konferencë shtypi për një shpallje publike me crast ka nënvizuar se si metotdologjia e e ...
Ina-Online | 08-Nov-2019 15:15
Aleanca për Shqiptarët sot nëpërjmet të të departamentit për Informim dhe Kryetarit të tij Shefik Durakut, ka reaguar me nje konferencë shtypi për një shpallje publike me crast ka nënvizuar se si metotdologjia e e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved