ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 07:50

Rahoveci - Peja, mbyllet me këtë rezultat sfida derbi

Rahoveci - Peja, mbyllet me këtë rezultat sfida derbi
Rahoveci ka vazhduar me rezultate të mira, ndërsa së fundi ka fituar në udhëtim te Peja me rezultat 83:75. Me këtë fitore “Vreashtarët” e kanë ruajtur pozitën e parë dhe tani janë në kuotën e 15 pikëve, një më......
Zeri | 07-Nov-2019 21:56
Rahoveci ka vazhduar me rezultate të mira, ndërsa së fundi ka fituar në udhëtim te Peja me rezultat 83:75. Me këtë fitore “Vreashtarët” e kanë ruajtur pozitën e parë dhe tani janë në kuotën e 15 pikëve, një më......

Rahoveci fiton derbin e javës, mposhtë Pejën në udhëtim
Rahoveci ka vazhduar me rezultate të mira, ndërsa së fundi ka fituar në udhëtim te Peja me rezultat 83:75. Me këtë fitore “Vreashtarët” e kanë ruajtur pozitën e parë dhe tani janë në kuotën e 15 pikëve, një më shumë se ...
Telegrafi | 07-Nov-2019 21:48
Rahoveci ka vazhduar me rezultate të mira, ndërsa së fundi ka fituar në udhëtim te Peja me rezultat 83:75. Me këtë fitore “Vreashtarët” e kanë ruajtur pozitën e parë dhe tani janë në kuotën e 15 pikëve, një më shumë se ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved