ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 05:27

Asnjë surprizë në Champions, Juventus dhe Real vuajnë

Asnjë surprizë në Champions, Juventus dhe Real vuajnë
Asnjë surprizë në sfidat e mbrëmjes të ruandit të tretë të ndeshjeve në grupet A, B, C dhe D të Champions League. Në grupin A mori fitoren e parë Reali i Madridit falë suksesit 0-1 në Stamboll ndaj Galatasaray-t me një ...
Top Channel | 22-Oct-2019 23:51
Asnjë surprizë në sfidat e mbrëmjes të ruandit të tretë të ndeshjeve në grupet A, B, C dhe D të Champions League. Në grupin A mori fitoren e parë Reali i Madridit falë suksesit 0-1 në Stamboll ndaj Galatasaray-t me një ...

Champions/ Dibala nderon Juventusin, Totenhem, PSG e Siti bëjnë “manita”! Bajern dhe Reali fitojnë në transfertë
Janë luajtur takimet e treta për katër grupet e para të Champions League, ku nuk kanë munguar emocionet dhe janë shënuar shumë gola, plot 30 gola në 8 takime, ndërsa tre ekipe kanë realizuar nga një “manita” në portat ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 23:36
Janë luajtur takimet e treta për katër grupet e para të Champions League, ku nuk kanë munguar emocionet dhe janë shënuar shumë gola, plot 30 gola në 8 takime, ndërsa tre ekipe kanë realizuar nga një “manita” në portat ...

Champions League: Juventus përmbys rusët e Lokomotivës, fiton Real e Bayern
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...
GazetaTema | 22-Oct-2019 23:07
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...

CHAMPIONS/ Dibala shpëton Juventusin nga turpi, Bajerni përmbys grekët
U luajtën mbrëmjen e sotme, disa prej takimeve të treta në grupet e Champions League, ku ekipet e mëdha morën të gjitha fitore. Me Gjimshitin titullar, Atalanta u mposht 5-1 në fushën e Mançester Sitit, edhe pse kaluan ...
Telegraf | 22-Oct-2019 23:47
U luajtën mbrëmjen e sotme, disa prej takimeve të treta në grupet e Champions League, ku ekipet e mëdha morën të gjitha fitore. Me Gjimshitin titullar, Atalanta u mposht 5-1 në fushën e Mançester Sitit, edhe pse kaluan ...

Notat e lojtarëve: Club Brugge 0-5 PSG, shkëlqejnë Mbappe dhe Di Maria
Paris Saint-Germaini ia ka shënuar pesë gola në udhëtim skuadrës së Club Brugge për fitoren e tretë rresht në fazën grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët ishin dukshëm më të mirë, andaj kanë marrë notë mesatare ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:51
Paris Saint-Germaini ia ka shënuar pesë gola në udhëtim skuadrës së Club Brugge për fitoren e tretë rresht në fazën grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët ishin dukshëm më të mirë, andaj kanë marrë notë mesatare ...

Juventus përmbys rusët e Lokomotivës, fiton Real e Bayern
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...
VizionPlus | 22-Oct-2019 23:02
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...

Notat e lojtarëve: Galatasaray 0-1 Real Madrid, Kroos me vlerësim më të lartë
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 23:22
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...

Rezervistët e Kombëtares së Argjentinës, shkëlqyen mbrëmë në Champions League
Mbrëmë u zhvilluan ndeshjet e para të javës së tretë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Të gjithë favoritët shënuan fitore, ndërsa nata ishte për lojtarët argjentinas, shkruan Indeksonline. Icardi shënoi dy gola ...
Indeks Online | 23-Oct-2019 10:05
Mbrëmë u zhvilluan ndeshjet e para të javës së tretë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve. Të gjithë favoritët shënuan fitore, ndërsa nata ishte për lojtarët argjentinas, shkruan Indeksonline. Icardi shënoi dy gola ...

Një rast si ky i Hazard më lehtë të shënohet sesa të huqet (VIDEO)
Mesfushori belg, Eden Hazard ka lëshuar një rast të pastër për gol ndaj Galatasaray në kuadër të Ligës së Kampionëve. Hazard doli i vetëm para portierit të Galatasaray. Ai arriti ta kalonte portierin por dështoi të ...
Klan Kosova | 23-Oct-2019 09:49
Mesfushori belg, Eden Hazard ka lëshuar një rast të pastër për gol ndaj Galatasaray në kuadër të Ligës së Kampionëve. Hazard doli i vetëm para portierit të Galatasaray. Ai arriti ta kalonte portierin por dështoi të ...

Zidane flet pas përformancës tjetër zhgënjyese të Hazard
Përshtatja e Hazard ndaj jetës në Madrid nuk ka qenë aq e qetë sa të dy palët do të shpresonin pas lëvizjes së tij nga Chelsea në para-sezon. Ndërsa çështjet e fizikut me siguri kanë pasur një ndikim, përformancat e ...
Lajminet | 23-Oct-2019 09:10
Përshtatja e Hazard ndaj jetës në Madrid nuk ka qenë aq e qetë sa të dy palët do të shpresonin pas lëvizjes së tij nga Chelsea në para-sezon. Ndërsa çështjet e fizikut me siguri kanë pasur një ndikim, përformancat e ...

Hazardi dështoi para portës së hapur, reagon ashpër Zidane
Zinedine Zidane insiston se nuk ka asnjë arsye për t’u shqetësuar për formën e Eden Hazardit, pasi belgu e pati një paraqitje zhgënjyese në fitoren me rezultat 1:0 të Real Madridit kundër Galatasarayt, në kuadër të ...
Kosova Sot | 23-Oct-2019 09:04
Zinedine Zidane insiston se nuk ka asnjë arsye për t’u shqetësuar për formën e Eden Hazardit, pasi belgu e pati një paraqitje zhgënjyese në fitoren me rezultat 1:0 të Real Madridit kundër Galatasarayt, në kuadër të ...

Dybala në super formë, Juventusi fiton me përmbysje
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...
Lexo | 23-Oct-2019 09:01
Janë luajtur mbrëmjen e të mërkurës ndeshjet e treta të fazës së grupeve të Uefa Champions League. Në grupin A, Paris Saint-Germain mposhti me rezultatin 0 me 3 belgët e Club Brugge. Fitore mori edhe Real Madrid ...

Bayerni nuk gjen qetësinë – lëndohet ylli i skuadrës
Pep Guardiola thekson se skuadra e tij bëri një paraqitje mjaft të mirë ndaj Atalantas, me ç’rast edhe morën një fitore të thellë me rezultatin 5:1, në ndeshjen e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së ...
GazetaBlic | 23-Oct-2019 08:23
Pep Guardiola thekson se skuadra e tij bëri një paraqitje mjaft të mirë ndaj Atalantas, me ç’rast edhe morën një fitore të thellë me rezultatin 5:1, në ndeshjen e xhiros së tretë të fazës së grupeve të Ligës së ...

Hazardi dështoi para portës së hapur, reagon Zidane
Zinedine Zidane insiston se nuk ka asnjë arsye për t’u shqetësuar për formën e Eden Hazardit, pasi belgu e pati një paraqitje zhgënjyese në fitoren me rezultat 1:0 të Real Madridit kundër Galatasarayt, në kuadër të ...
Gazeta Express | 23-Oct-2019 08:19
Zinedine Zidane insiston se nuk ka asnjë arsye për t’u shqetësuar për formën e Eden Hazardit, pasi belgu e pati një paraqitje zhgënjyese në fitoren me rezultat 1:0 të Real Madridit kundër Galatasarayt, në kuadër të ...

Notat e lojtarëve: Club Brugge 0-5 PSG, shkëlqejnë Mbappe dhe Di Maria
Paris Saint-Germaini ia ka shënuar pesë gola në udhëtim skuadrës së Club Brugge për fitoren e tretë rresht në fazën grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët ishin dukshëm më të mirë, andaj kanë marrë notë mesatare ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Paris Saint-Germaini ia ka shënuar pesë gola në udhëtim skuadrës së Club Brugge për fitoren e tretë rresht në fazën grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët ishin dukshëm më të mirë, andaj kanë marrë notë mesatare ...

Triumf i rëndësishëm i Realit në udhëtim te Galatasaray
Real Madridi ka arritur fitore shumë të rëndësishme si mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Vendasit e nisën më mirë takimin me dy mundësi të njëpasnjëshme të Florin ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 22:59
Real Madridi ka arritur fitore shumë të rëndësishme si mysafir i Galatasarayt në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Vendasit e nisën më mirë takimin me dy mundësi të njëpasnjëshme të Florin ...

Notat e lojtarëve: Galatasaray 0-1 Real Madrid, Kroos me vlerësim më të lartë
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...
E Dua Sportin | 23-Oct-2019 01:01
Me një gol të shënuar, Real Madridi e ka mposhtur Galatasarayn në udhëtim, në ndeshjen e tretë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Mysafirët bënë paraqitje më të mirë, prandaj nota e tyre mesatare është më lartë ...

Probleme të mëdha për Guardiolan, i lëndohet ylli i skuadrës
Skuadra e PSG-së fitoi sot ndaj Clubb Brugge me rezultatin e thellë 0-5 në ndeshjen e tretë të grupeve të Ligës së Kampionëve. Kylian Mbappe u aktivizua në lojë në pjesën e dytë – me ç’rast shkëlqeu me tre gola dhe një ...
GazetaBlic | 22-Oct-2019 23:55
Skuadra e PSG-së fitoi sot ndaj Clubb Brugge me rezultatin e thellë 0-5 në ndeshjen e tretë të grupeve të Ligës së Kampionëve. Kylian Mbappe u aktivizua në lojë në pjesën e dytë – me ç’rast shkëlqeu me tre gola dhe një ...

Përfundojnë ndeshjet e Champions, fitojnë favoritët
Real Madridi e ka shënuar fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi e mundi Galatasarayn në Turqi, ndërkohë që Juventusi fitoi me rikthim kundër Lokomotiv Moscow në Torino. Tottenham e shkatërroi Crvena ...
TetovaSot | 22-Oct-2019 23:48
Real Madridi e ka shënuar fitoren e parë të sezonit në Ligën e Kampionëve, pasi e mundi Galatasarayn në Turqi, ndërkohë që Juventusi fitoi me rikthim kundër Lokomotiv Moscow në Torino. Tottenham e shkatërroi Crvena ...

A është kjo huqja më e madhe në karrierën e Hazard?
Ylli belg përkundër asistimit të realizuar te goli i Toni Kroos në fitoren 0-1 të Ral Madrid te Galatasaray, po vazhdon të luftojë për të gjetur formën më të mirë. Hazard në minutën e 64’ të ndeshjes, ka lëshuar një ...
Lajminet | 22-Oct-2019 23:48
Ylli belg përkundër asistimit të realizuar te goli i Toni Kroos në fitoren 0-1 të Ral Madrid te Galatasaray, po vazhdon të luftojë për të gjetur formën më të mirë. Hazard në minutën e 64’ të ndeshjes, ka lëshuar një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved