ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 08/08/2020 04:59

VIDEO: I gjithë populli ushtar! Histeri kolektive në mbështetje të luftës së Erdogan

VIDEO: I gjithë populli ushtar! Histeri kolektive në mbështetje të luftës së Erdogan
Një histeri kolektive ka mbërthyer Turqinë pas nisjes së operacioneve të luftës në Siri. Të gjithë po nxitojnë të deklarojnë mbështetjen e tyre për vendimet e Erdoganit, duke përshëndetur ushtarakisht. Që nga fëmijët e ...
GazetaTema | 21-Oct-2019 22:13
Një histeri kolektive ka mbërthyer Turqinë pas nisjes së operacioneve të luftës në Siri. Të gjithë po nxitojnë të deklarojnë mbështetjen e tyre për vendimet e Erdoganit, duke përshëndetur ushtarakisht. Që nga fëmijët e ...

Përshëndetja e nxësve me flamur turk, mësuesi shfajëson veten
Pesëmbëdhjetë nxënës, djem e vajza, me flamurin e Turqisë dhe me përshëndetje ushtarake është fotografia e cila ka ngjallur debat tash e dy ditë në Kosovë. Nxënësit e klasës së katërt të shkollës “Motrat Qiriazi” në ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 22:05
Pesëmbëdhjetë nxënës, djem e vajza, me flamurin e Turqisë dhe me përshëndetje ushtarake është fotografia e cila ka ngjallur debat tash e dy ditë në Kosovë. Nxënësit e klasës së katërt të shkollës “Motrat Qiriazi” në ...

I gjithë populli ushtar! Histeri kolektive në mbështetje të luftës së Erdogan (Video)
Nuk eshte histeri por atdhedashuri dhe gatishmeri, te cilen populli turk e ka treguar shume here, biles keta civile e treguan edhe kur i dolen tankeve perpara duke mposhtur pucistet. Mjafton qe nuk e "mposhtin" armikun ...
Respublica | 22-Oct-2019 01:01
Nuk eshte histeri por atdhedashuri dhe gatishmeri, te cilen populli turk e ka treguar shume here, biles keta civile e treguan edhe kur i dolen tankeve perpara duke mposhtur pucistet. Mjafton qe nuk e "mposhtin" armikun ...

Kandidatja e PDK-së mbron mësuesin në Prizren për foton e nderimit të sulmeve të Erdoganit
Besa Ismaili, Kandidatja për deputete nga radhët e PDK’së, e konsideron të drejtë kushtetuese, veprimin e mësuesit në Prizren, i cili fotografoi nxënësit duke i nderuar sulmet ushtarake të Recep Tayyip Erdogan ndaj ...
InFokusi | 21-Oct-2019 23:02
Besa Ismaili, Kandidatja për deputete nga radhët e PDK’së, e konsideron të drejtë kushtetuese, veprimin e mësuesit në Prizren, i cili fotografoi nxënësit duke i nderuar sulmet ushtarake të Recep Tayyip Erdogan ndaj ...

Kandidatja e PDK’së i del në mbrojtje mësuesit në Prizren për foton e nderimit të sulmeve të Erdoganit
Kandidatja për deputete nga radhët e PDK’së, Besa Ismaili, e quan të drejtë kushtetuese, veprimin e mësuesit në Prizren, i cili fotografoi nxënësit duke i nderuar sulmet ushtarake të Recep Tayyip Erdogan ndaj civilëve ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 22:13
Kandidatja për deputete nga radhët e PDK’së, Besa Ismaili, e quan të drejtë kushtetuese, veprimin e mësuesit në Prizren, i cili fotografoi nxënësit duke i nderuar sulmet ushtarake të Recep Tayyip Erdogan ndaj civilëve ...

Nisin hetimet ndaj mësuesit që fotografoi nxënësit duke nderuar sulmet e Erdoganit ndaj kurdëve
Nxënës të komunitetit turk në shkollën “Motrat Qiriazi” në Prizren, bashkë me arsimtarin e tyre mbështesin presidentin turk Përkrahja për sulmet ushtarake me urdhët të presidentit turk, Recep Tayyip Erdoganit ndaj ...
Gazeta Monitor | 21-Oct-2019 21:12
Nxënës të komunitetit turk në shkollën “Motrat Qiriazi” në Prizren, bashkë me arsimtarin e tyre mbështesin presidentin turk Përkrahja për sulmet ushtarake me urdhët të presidentit turk, Recep Tayyip Erdoganit ndaj ...

Komuna e Prizrenit reagon për fotografinë ku shihen nxënësit me flamur të Turqisë
Komuna e Prizrenit ka reaguar pas fotografisë së publikuar në media brenda hapësirave shkollore të ShFMU “Motrat Qiriazi”, ku shihet një person i rritur me disa nxënës duke bërë një gjest, i cili simbolizon ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 17:34
Komuna e Prizrenit ka reaguar pas fotografisë së publikuar në media brenda hapësirave shkollore të ShFMU “Motrat Qiriazi”, ku shihet një person i rritur me disa nxënës duke bërë një gjest, i cili simbolizon ...

Nisin hetimet ndaj mësuesit që fotografoi nxënësit duke nderuar sulmet e Erdoganit ndaj kurdëve
Nxënës të komunitetit turk në shkollën “Motrat Qiriazi” në Prizren, bashkë me arsimtarin e tyre mbështesin presidentin turk Përkrahja për sulmet ushtarake me urdhët të presidentit turk, Recep Tayyip Erdoganit ndaj ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 21:02
Nxënës të komunitetit turk në shkollën “Motrat Qiriazi” në Prizren, bashkë me arsimtarin e tyre mbështesin presidentin turk Përkrahja për sulmet ushtarake me urdhët të presidentit turk, Recep Tayyip Erdoganit ndaj ...

Përshëndetja ushtarake/ Këshilli i Prindërve: Mos manipuloni me nxënësit
Përshëndetja ushtarake me flamur turk e bërë nga disa nxënës në Kosovë, ka shkaktuar reagime të shumta. Këshilli i Prindërve të Kosovës thotë se po e ndjek me vëmendje këtë ngjarje të ndodhur në shkollën “Motrat ...
Top Channel | 21-Oct-2019 14:36
Përshëndetja ushtarake me flamur turk e bërë nga disa nxënës në Kosovë, ka shkaktuar reagime të shumta. Këshilli i Prindërve të Kosovës thotë se po e ndjek me vëmendje këtë ngjarje të ndodhur në shkollën “Motrat ...

Deputetja e PDK-së përkrah veprimin e profesorit dhe nxënësve për mbështetjen e ushtrisë turke
Këto ditë nëpër rrjete sociale dhe media është publikuar një fotografi ku shihen nxënësit e shkollës ShFMU “Motrat Qiriazi” dhe mësimdhënësi i kësaj shkolle, duke përshëndetur në mënyrë ushtarake, e cila ka shkaktuar ...
Medial | 21-Oct-2019 20:25
Këto ditë nëpër rrjete sociale dhe media është publikuar një fotografi ku shihen nxënësit e shkollës ShFMU “Motrat Qiriazi” dhe mësimdhënësi i kësaj shkolle, duke përshëndetur në mënyrë ushtarake, e cila ka shkaktuar ...

Deputetja e PDK-së përkrah veprimin e profesorit dhe nxënësve për mbështetjen e ushtrisë turke
Këto ditë nëpër rrjete sociale dhe media është publikuar një fotografi ku shihen nxënësit e shkollës ShFMU “Motrat Qiriazi” dhe mësimdhënësi i kësaj shkolle, duke përshëndetur në mënyrë ushtarake, e cila ka shkaktuar ...
Arbresh | 21-Oct-2019 20:15
Këto ditë nëpër rrjete sociale dhe media është publikuar një fotografi ku shihen nxënësit e shkollës ShFMU “Motrat Qiriazi” dhe mësimdhënësi i kësaj shkolle, duke përshëndetur në mënyrë ushtarake, e cila ka shkaktuar ...

Mësuesi nga Prizreni kërkoi falje për fotografinë me nxënësit, nisin hetimet ndaj tij
Një foto e publikuar me nxënësit e tij, duke mbajtur flamurin turk dhe duke bërë përshëndetje ushtarake, mund t’i kushtojë me suspendim ose përjashtim nga puna mësimdhënësit Selver Shantir , transmeton Koha.net ...
Portalb | 21-Oct-2019 20:02
Një foto e publikuar me nxënësit e tij, duke mbajtur flamurin turk dhe duke bërë përshëndetje ushtarake, mund t’i kushtojë me suspendim ose përjashtim nga puna mësimdhënësit Selver Shantir , transmeton Koha.net ...

Deputetja e PDK-së përkrah veprimin e profesorit dhe nxënësve për mbështetjen e ushtrisë turke
Këto ditë nëpër rrjete sociale dhe media është publikuar një fotografi ku shihen nxënësit e shkollës ShFMU “Motrat Qiriazi” dhe mësimdhënësi i kësaj shkolle, duke përshëndetur në mënyrë ushtarake, e cila ka shkaktuar ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 19:57
Këto ditë nëpër rrjete sociale dhe media është publikuar një fotografi ku shihen nxënësit e shkollës ShFMU “Motrat Qiriazi” dhe mësimdhënësi i kësaj shkolle, duke përshëndetur në mënyrë ushtarake, e cila ka shkaktuar ...

Komuna e Prizrenit reagon për fotografinë e nxënësve me flamurin turk
Komuna e Prizrenit ka reaguar ndaj fotografisë ku nxënës të shkollës “Motrat Qiriazi” shihen duke mbajtur flamurin turk. Drejtoria Komunale e Arsimit këtë rast është duke e shqyrtuar hollësisht dhe është në koordinim ...
Zeri | 21-Oct-2019 19:16
Komuna e Prizrenit ka reaguar ndaj fotografisë ku nxënës të shkollës “Motrat Qiriazi” shihen duke mbajtur flamurin turk. Drejtoria Komunale e Arsimit këtë rast është duke e shqyrtuar hollësisht dhe është në koordinim ...

Komuna e Prizrenit: Është duke u shqyrtuar pretendimi për abuzim me fëmijë në Shkollën “Motrat Qiriazi”
Këto ditë nëpër rrjete sociale dhe media është publikuar një fotografi ku shihen nxënësit e shkollës ShFMU “Motrat Qiriazi” dhe mësimdhënësi i kësaj shkolle, duke përshëndetur në mënyrë ushtarake, e cila ka shkaktuar ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 19:03
Këto ditë nëpër rrjete sociale dhe media është publikuar një fotografi ku shihen nxënësit e shkollës ShFMU “Motrat Qiriazi” dhe mësimdhënësi i kësaj shkolle, duke përshëndetur në mënyrë ushtarake, e cila ka shkaktuar ...

Komuna e Prizrenit: Është duke u shqyrtuar pretendimi për abuzim me fëmijë në Shkollën “Motrat Qiriazi”
Këto ditë nëpër rrjete sociale dhe media është publikuar një fotografi ku shihen nxënësit e shkollës ShFMU "Motrat Qiriazi" dhe mësimdhënësi i kësaj shkolle, duke përshëndetur në mënyrë ushtarake, e cila ka shkaktuar ...
Kosova Press | 21-Oct-2019 18:36
Këto ditë nëpër rrjete sociale dhe media është publikuar një fotografi ku shihen nxënësit e shkollës ShFMU "Motrat Qiriazi" dhe mësimdhënësi i kësaj shkolle, duke përshëndetur në mënyrë ushtarake, e cila ka shkaktuar ...

I gjithë populli ushtar! Histeri kolektive në mbështetje të luftës së Erdogan
Një histeri kolektive ka mbërthyer Turqinë pas nisjes së operacioneve të luftës në Siri. Të gjithë po nxitojnë të deklarojnë mbështetjen e tyre për vendimet e Erdoganit, duke përshëndetur ushtarakisht. Që nga fëmijët e ...
Respublica | 21-Oct-2019 18:00
Një histeri kolektive ka mbërthyer Turqinë pas nisjes së operacioneve të luftës në Siri. Të gjithë po nxitojnë të deklarojnë mbështetjen e tyre për vendimet e Erdoganit, duke përshëndetur ushtarakisht. Që nga fëmijët e ...

Reagim i Këshillit të Prindërve ndaj përshëndetjes ushtarake të nxënësve
Këshilli veprimin e konsideron të papërgjegjshëm nga ata që “kanë manipuluar më nxënësit”. “Këshilli i Prindërve të Kosovës kërkon nga secili qytetar, i cilësdo përkatësie etnike, që të mos manipulojnë me nxënësit për ...
AlbInfo | 21-Oct-2019 17:47
Këshilli veprimin e konsideron të papërgjegjshëm nga ata që “kanë manipuluar më nxënësit”. “Këshilli i Prindërve të Kosovës kërkon nga secili qytetar, i cilësdo përkatësie etnike, që të mos manipulojnë me nxënësit për ...

Mësuesi turk i Prizenit ua lë fajin nxënësve
Një fotografi e publikuar nga një mësimdhënës me nxënësit e klasës së katërt të shkollës “Motrat Qiriazi” në Prizren ka ngjallur debat dhe reagime të shumta. Nxënësit në këtë fotografi shihen duke e bërë një gjest i ...
PortaliOnline | 21-Oct-2019 17:37
Një fotografi e publikuar nga një mësimdhënës me nxënësit e klasës së katërt të shkollës “Motrat Qiriazi” në Prizren ka ngjallur debat dhe reagime të shumta. Nxënësit në këtë fotografi shihen duke e bërë një gjest i ...

Komuna e Prizrenit reagon për fotografinë e nxënësve me flamurin turk
Drejtoria Komunale e Arsimit thotë se këtë rast është duke e shqyrtuar hollësisht dhe është në koordinim të plotë me Inspektoratin e Arsimit, për mbledhjen e informacioneve nga terreni. Në reagimin e tyre thuhet se në ...
Lajminet | 21-Oct-2019 17:17
Drejtoria Komunale e Arsimit thotë se këtë rast është duke e shqyrtuar hollësisht dhe është në koordinim të plotë me Inspektoratin e Arsimit, për mbledhjen e informacioneve nga terreni. Në reagimin e tyre thuhet se në ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved