ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 06:09

“Topi i Artë 2019”, njihuni me të përjashtuarit e mëdhenj dhe rastin unik të Modric

“Topi i Artë 2019”, njihuni me të përjashtuarit e mëdhenj dhe rastin unik të Modric
“Topi i Artë 2019” njohu të hënën 30 finalistët e parë dhe favoritët, por ajo që të bën përshtypje në listën e bërë publike nga “France Football” janë disa të përjashtuar të mëdhenj. Rasti më i çuditshëm, një rast unik ...
BalkanWeb | 22-Oct-2019 11:03
“Topi i Artë 2019” njohu të hënën 30 finalistët e parë dhe favoritët, por ajo që të bën përshtypje në listën e bërë publike nga “France Football” janë disa të përjashtuar të mëdhenj. Rasti më i çuditshëm, një rast unik ...

Futbollistja shqiptare mes pretendentëve për të fituar “Topin e Artë”
France Football” ka publikuar së fundmi listën e 30 finalistëve si kandidatë të mundëm për të fituar “Topin e Artë” për vitin 2019. Përveç lojtarëve meshkuj, janë publikuar edhe 20 emrat kandidateve femra të ...
Telegraf | 22-Oct-2019 14:19
France Football” ka publikuar së fundmi listën e 30 finalistëve si kandidatë të mundëm për të fituar “Topin e Artë” për vitin 2019. Përveç lojtarëve meshkuj, janë publikuar edhe 20 emrat kandidateve femra të ...

Modriç një rast unik për ‘Topin e Artë’, asnjëherë më parë fituesi jashtë listës me 30 kandidatë
Luka Modriç është fituesi në fuqi i Topit të Artë teksa arriti në vitin e kaluar të mposhte dhe t’i jepte fund hegjemonisë 10-vjeçare të Mesit dhe Kristiano Ronaldos. Kroati u vlerësua për atë çka bëri me Kombëtaren në ...
Telegraf | 22-Oct-2019 12:04
Luka Modriç është fituesi në fuqi i Topit të Artë teksa arriti në vitin e kaluar të mposhte dhe t’i jepte fund hegjemonisë 10-vjeçare të Mesit dhe Kristiano Ronaldos. Kroati u vlerësua për atë çka bëri me Kombëtaren në ...

Ndodhë për herë të parë në histori të Topit të Artë, fituesi nuk është në listë
Për herë të parë në histori, fituesi i Topit të Artë nuk është përfshirë në listën e ngushtë. Pasi e fitoi çmimin më të madh individual për një lojtar në vitin e kaluar, Luka Modric nuk ka arritur të futet në listën e ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 11:37
Për herë të parë në histori, fituesi i Topit të Artë nuk është përfshirë në listën e ngushtë. Pasi e fitoi çmimin më të madh individual për një lojtar në vitin e kaluar, Luka Modric nuk ka arritur të futet në listën e ...

“Topi i Artë”, zyrtarizohen 30 kandidatët, ja si zgjidhet fituesi!
Cili do të jetë pasardhësi i kroatit Luka Modriç? Mbrëmjen e djeshme, “France Football”, revista sportive franceze që ka krijuar trofeun e madh individual, ka bërë të ditur emrat e 30 lojtarëve që do të vihen në ndjekje ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 22:38
Cili do të jetë pasardhësi i kroatit Luka Modriç? Mbrëmjen e djeshme, “France Football”, revista sportive franceze që ka krijuar trofeun e madh individual, ka bërë të ditur emrat e 30 lojtarëve që do të vihen në ndjekje ...

Formacioni me yjet që mbetën jashtë listës së ngushtë për Topin e Artë
France Football ka publikuar mbrëmë listën e gushtë prej 30-të lojtarëve të nominuar për Topin e Artë. Lista që udhëhiqet nga Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Virgil van Dijk, ka sjellë disa emra befasues, por edhe ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 10:28
France Football ka publikuar mbrëmë listën e gushtë prej 30-të lojtarëve të nominuar për Topin e Artë. Lista që udhëhiqet nga Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Virgil van Dijk, ka sjellë disa emra befasues, por edhe ...

Dy mungesa big dhe emra surprizë, lista e plotë e Topit të Artë
mapo.alm Puzzle është plotësuar dhe France Football ashtu siç kishte paralajmëruar ka publikuar listën e 30 emrave që do të luftojnë për Topin e Artë. Emri që mungon është braziliani Neymar, ndërsa nuk mungojnë ...
Mapo | 21-Oct-2019 22:41
mapo.alm Puzzle është plotësuar dhe France Football ashtu siç kishte paralajmëruar ka publikuar listën e 30 emrave që do të luftojnë për Topin e Artë. Emri që mungon është braziliani Neymar, ndërsa nuk mungojnë ...

15:30 Kosovare Asllani e komenton nominimin e saj për Topin e Artë Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e...
Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e privilegjuar që është nominuar në mesin e 20 kandidateve për ta fituar çmimin prestigjioz individual, Topi i Artë. Kosovare Asllani po i shijon momentet më të mira të karrierës së ...
Kosova Sot | 22-Oct-2019 15:37
Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e privilegjuar që është nominuar në mesin e 20 kandidateve për ta fituar çmimin prestigjioz individual, Topi i Artë. Kosovare Asllani po i shijon momentet më të mira të karrierës së ...

Kosovare Asllani e komenton nominimin e saj për Topin e Artë
Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e privilegjuar që është nominuar në mesin e 20 kandidateve për ta fituar çmimin prestigjioz individual, Topi i Artë Kosovare Asllani po i shijon momentet më të mira të karrierës së ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 15:27
Kosovare Asllani ndihet e lumtur dhe e privilegjuar që është nominuar në mesin e 20 kandidateve për ta fituar çmimin prestigjioz individual, Topi i Artë Kosovare Asllani po i shijon momentet më të mira të karrierës së ...

Modric përjeton “fatin” e legjendarit Van Basten
Kapiteni i Kombëtares së Kroacisë, Luka Modric, fitues i “Topit të Artë” për edicionin e kaluar, nuk është përfshirë në listën e 30 futbollistëve që janë në garë për këtë çmim prestigjioz. Revista e njohur franceze ...
Arbresh | 22-Oct-2019 15:24
Kapiteni i Kombëtares së Kroacisë, Luka Modric, fitues i “Topit të Artë” për edicionin e kaluar, nuk është përfshirë në listën e 30 futbollistëve që janë në garë për këtë çmim prestigjioz. Revista e njohur franceze ...

Modrici zbulon se shpërtheu në lot kur e mori vesh se është fituesi i Topit të Artë
Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, nuk kishte ditur se si të reagonte kur e zbuloi se ai do të ishte fituesi i Topit të Artë vitin e kaluar. Në gjendje paniku, ai nuk ishte përgjigjur në telefon, kur France ...
Kosova Sot | 22-Oct-2019 15:17
Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, nuk kishte ditur se si të reagonte kur e zbuloi se ai do të ishte fituesi i Topit të Artë vitin e kaluar. Në gjendje paniku, ai nuk ishte përgjigjur në telefon, kur France ...

Modrici zbulon se shpërtheu në lot kur e mori vesh se është fituesi i Topit të Artë
Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, nuk kishte ditur se si të reagonte kur e zbuloi se ai do të ishte fituesi i Topit të Artë vitin e kaluar. Në gjendje paniku, ai nuk ishte përgjigjur në telefon, kur France ...
Gazeta Express | 22-Oct-2019 15:14
Mesfushori i Real Madridit, Luka Modric, nuk kishte ditur se si të reagonte kur e zbuloi se ai do të ishte fituesi i Topit të Artë vitin e kaluar. Në gjendje paniku, ai nuk ishte përgjigjur në telefon, kur France ...

Super formacioni me yjet që mbetën jashtë listës për ‘Topin e Artë’
“France Football” ditën e djeshme ka publikuar 30 kandidatët për të fituar “Topin e Artë”. Lista që udhëhiqet nga Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Virgil van Dijk, ka sjellë disa emra befasues, por edhe që ka lënë ...
Standard | 22-Oct-2019 13:18
“France Football” ditën e djeshme ka publikuar 30 kandidatët për të fituar “Topin e Artë”. Lista që udhëhiqet nga Lionel Messi, Cristiano Ronaldo dhe Virgil van Dijk, ka sjellë disa emra befasues, por edhe që ka lënë ...

Ndodhë për herë të parë në histori të Topit të Artë, fituesi nuk është në listë
Për herë të parë në histori, fituesi i Topit të Artë nuk është përfshirë në listën e ngushtë. Pasi e fitoi çmimin më të madh individual për një lojtar në vitin e kaluar, Luka Modric nuk ka arritur të futet në listën e ...
E Dua Sportin | 22-Oct-2019 13:02
Për herë të parë në histori, fituesi i Topit të Artë nuk është përfshirë në listën e ngushtë. Pasi e fitoi çmimin më të madh individual për një lojtar në vitin e kaluar, Luka Modric nuk ka arritur të futet në listën e ...

Ata që u “harruan” në garën për ‘Topin e Artë’ – nga fituesi i vitit të shkuar te Neymar e Pogba, 11 dështimet e këtij sezoni
France Fotball i ka prezantuar sot 30 të nominuarit që do të jenë në garë për ‘Topin e Artë’, ku nuk mungojnë dy yjet e zakonshme Lionel Messi e Cristiano Ronaldo. Po janë disa lojtarë që shpesh janë parë si pasardhës ...
Telegrafi | 22-Oct-2019 01:01
France Fotball i ka prezantuar sot 30 të nominuarit që do të jenë në garë për ‘Topin e Artë’, ku nuk mungojnë dy yjet e zakonshme Lionel Messi e Cristiano Ronaldo. Po janë disa lojtarë që shpesh janë parë si pasardhës ...

Nga Pique te Neymar, formacioni i frikshëm i të përjashtuarve për “Topin e Artë”
SHARE TWEET SHARE EMAIL KOMENTEDownload WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins. 30 të nominuar për “Topin e Artë” e sigurisht do të ketë edhe të zhgënjyer. Për pasojë, vijnë ...
InFokusi | 22-Oct-2019 12:41
SHARE TWEET SHARE EMAIL KOMENTEDownload WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins. 30 të nominuar për “Topin e Artë” e sigurisht do të ketë edhe të zhgënjyer. Për pasojë, vijnë ...

Nga Pique te Neymar, formacioni i frikshëm i të përjashtuarve për “Topin e Artë”
30 të nominuar për “Topin e Artë” e sigurisht do të ketë edhe të zhgënjyer. Për pasojë, vijnë kritikat e para për të përjashtuarit e famshëm. Së bashku formojnë një skuadër të frikshme me skemën 4-2-3-1, e aftë për të ...
SuperSport | 22-Oct-2019 12:31
30 të nominuar për “Topin e Artë” e sigurisht do të ketë edhe të zhgënjyer. Për pasojë, vijnë kritikat e para për të përjashtuarit e famshëm. Së bashku formojnë një skuadër të frikshme me skemën 4-2-3-1, e aftë për të ...

Rënia drastike e Modriqit, mbajtësi i “Ballon d’Or” s’nominohet në listën e ngushtë
Luka Modric, fituesi në fuqi i i Topit të Artë, nuk është në listën e 30 kandidatëve, të publikuar nga “France Football”, për ta fituar këtë çmim individual në edicionin aktual. Është hera që ndodh që kur kanë nisur të ...
Indeks Online | 22-Oct-2019 12:20
Luka Modric, fituesi në fuqi i i Topit të Artë, nuk është në listën e 30 kandidatëve, të publikuar nga “France Football”, për ta fituar këtë çmim individual në edicionin aktual. Është hera që ndodh që kur kanë nisur të ...

“Topi i Artë”, historike ajo që i ndodh Luka Modric!
Kurrë më parë nuk kishte ndodhur diçka e tillë. Luka Modric, fituesi në fuqi i “Topit të Artë”, ai që theu hegjemoninë 10-vjeçare që Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kishin krijuar në fitimin e këtij trofeu, nuk është ...
ABCNews | 22-Oct-2019 08:52
Kurrë më parë nuk kishte ndodhur diçka e tillë. Luka Modric, fituesi në fuqi i “Topit të Artë”, ai që theu hegjemoninë 10-vjeçare që Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kishin krijuar në fitimin e këtij trofeu, nuk është ...

“Topi i Artë 2019”, njihuni me të përjashtuarit e mëdhenj dhe rastin unik të Modric
“Topi i Artë 2019” njohu të hënën 30 finalistët e parë dhe favoritët, por ajo që të bën përshtypje në listën e bërë publike nga “France Football” janë disa të përjashtuar të mëdhenj. Rasti më i çuditshëm, një rast unik ...
TetovaSot | 22-Oct-2019 12:14
“Topi i Artë 2019” njohu të hënën 30 finalistët e parë dhe favoritët, por ajo që të bën përshtypje në listën e bërë publike nga “France Football” janë disa të përjashtuar të mëdhenj. Rasti më i çuditshëm, një rast unik ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved