ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/07/2020 06:16

Shkarkohet Drejtori i Arsimit në Klinë: “Vendimi është politik!”

Shkarkohet Drejtori i Arsimit në Klinë: “Vendimi është politik!”
Sot në media ka qarkulluar një informacion që kryetari i komunës së Klinës Zenun Elezaj ka shkarkuar nga detyra e drejtorit Arben Limanaj,drejtor i arsimit dhe Petrit Bekaj,drejtor i inspeksionit. Lidhur më këtë ...
Arbresh | 21-Oct-2019 20:05
Sot në media ka qarkulluar një informacion që kryetari i komunës së Klinës Zenun Elezaj ka shkarkuar nga detyra e drejtorit Arben Limanaj,drejtor i arsimit dhe Petrit Bekaj,drejtor i inspeksionit. Lidhur më këtë ...

Shkarkohet Drejtori i Arsimit në Klinë: “Vendimi është politik!”
Sot në media ka qarkulluar një informacion që kryetari i komunës së Klinës Zenun Elezaj ka shkarkuar nga detyra e drejtorit Arben Limanaj,drejtor i arsimit dhe Petrit Bekaj,drejtor i inspeksionit. Lidhur më këtë ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 19:37
Sot në media ka qarkulluar një informacion që kryetari i komunës së Klinës Zenun Elezaj ka shkarkuar nga detyra e drejtorit Arben Limanaj,drejtor i arsimit dhe Petrit Bekaj,drejtor i inspeksionit. Lidhur më këtë ...


Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved