ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/08/2020 04:21

Aksident fatal në Kosovë, drejtuesi i traktorit goditet nga rimorkio, humb jetën në spital

Aksident fatal në Kosovë, drejtuesi i traktorit goditet nga rimorkio, humb jetën në spital
KOSOVË Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Suharekë të Kosovës. Një persona ka humbur jetën teksa është goditur nga rimorkio e traktorit. Drejtuesi i traktorit fillimisht mbeti i plagosur, por për shkak ...
BalkanWeb | 20-Oct-2019 15:16
KOSOVË Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Suharekë të Kosovës. Një persona ka humbur jetën teksa është goditur nga rimorkio e traktorit. Drejtuesi i traktorit fillimisht mbeti i plagosur, por për shkak ...

Kontrabandim me migrantë në pikën kufitare Dheu i Bardhë dhe Han të Elezit, një person dërgohet në mbajtje
Policia e Kosovës njofton se me datë 19 dhe 20 tetor kanë ndodhur dy raste të kontrabandimit me migrantë. Sipas raporti policor rasti i parë ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku një person është intervistuar ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 11:50
Policia e Kosovës njofton se me datë 19 dhe 20 tetor kanë ndodhur dy raste të kontrabandimit me migrantë. Sipas raporti policor rasti i parë ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku një person është intervistuar ...

Mitrovicë, arrestohet një person për ‘uzurpim të hapësirës publike’
Hetuesit policorë, në kuadër të Stacionit Policor në Mitrovicë, kanë arrestuar një person të dyshuar për kryerje të veprës penale ‘uzurpim i paligjshëm i pronës së paluajtshme’. Arrestimi i të dyshuarit B.A., 61......
Zeri | 21-Oct-2019 16:26
Hetuesit policorë, në kuadër të Stacionit Policor në Mitrovicë, kanë arrestuar një person të dyshuar për kryerje të veprës penale ‘uzurpim i paligjshëm i pronës së paluajtshme’. Arrestimi i të dyshuarit B.A., 61......

Uzurpoi pronën, arrestohet një 61 vjeçar
Policia e Kosovës ka arrestuar një 61 vjeçar me inicialet B.A, në orët e mesditës së sotme në Mitrovicë, pasi ka uzurpuar pronën publike. Sipas Policisë, nga hetimet e deritanishme bëhet e ditur se autoritetet komunale ...
InFokusi | 21-Oct-2019 16:26
Policia e Kosovës ka arrestuar një 61 vjeçar me inicialet B.A, në orët e mesditës së sotme në Mitrovicë, pasi ka uzurpuar pronën publike. Sipas Policisë, nga hetimet e deritanishme bëhet e ditur se autoritetet komunale ...

Uzurpoi pronën, arrestohet një 61 vjeçar
Siç thuhet në njoftimin e Policisë, nga hetimet e deritanishme bëhet e ditur se autoritetet komunale në Mitrovicë me vendim përkatës dy ditë më parë të dyshuarit ia kanë larguar pengesat nga hapësira publike, por ...
Lajminet | 21-Oct-2019 16:20
Siç thuhet në njoftimin e Policisë, nga hetimet e deritanishme bëhet e ditur se autoritetet komunale në Mitrovicë me vendim përkatës dy ditë më parë të dyshuarit ia kanë larguar pengesat nga hapësira publike, por ...

Mitrovicë, arrestohet një person për ‘uzurpim të hapësirës publike’
Hetuesit policorë, në kuadër të Stacionit Policor në Mitrovicë, kanë arrestuar një person të dyshuar për kryerje të veprës penale ‘uzurpim i paligjshëm i pronës së paluajtshme’. Arrestimi i të dyshuarit B.A., 61 vjeçar, ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 16:09
Hetuesit policorë, në kuadër të Stacionit Policor në Mitrovicë, kanë arrestuar një person të dyshuar për kryerje të veprës penale ‘uzurpim i paligjshëm i pronës së paluajtshme’. Arrestimi i të dyshuarit B.A., 61 vjeçar, ...

Uzurpoi pronën, arrestohet një 61 vjeçar
Një 61 vjeçar me inicialet B.A, është arrestuar në orët e mesditës së sotme në Mitrovicë, pasi ka uzurpuar pronën publike.
Kosova Press | 21-Oct-2019 16:06
Një 61 vjeçar me inicialet B.A, është arrestuar në orët e mesditës së sotme në Mitrovicë, pasi ka uzurpuar pronën publike.

Vrapiçisht, vetura godet këmbësorin
Në rrugën lokale në fshatin Vrapçisht të Gostivarit, dje (20-tetor) rreth orës 13 e 25 minuta, vetura e tipit ,,Golf,, me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar 21-vjeçari B.I. nga fshati Bogovinë e Tetovës, ka ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 15:53
Në rrugën lokale në fshatin Vrapçisht të Gostivarit, dje (20-tetor) rreth orës 13 e 25 minuta, vetura e tipit ,,Golf,, me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar 21-vjeçari B.I. nga fshati Bogovinë e Tetovës, ka ...

Dërgonte njerëz nga Turqia në shtetet perëndimore, dy të arrestuar në Han të Elezit
Një person i komunitetit turk është arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Hani Elezit’, pasi në vendkalimin kufitar me veturë ishte ndaluar nga Policia e Kosovës, pasi me vete në veturë po transportonte katër pasagjerë ...
TetovaSot | 21-Oct-2019 15:49
Një person i komunitetit turk është arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Hani Elezit’, pasi në vendkalimin kufitar me veturë ishte ndaluar nga Policia e Kosovës, pasi me vete në veturë po transportonte katër pasagjerë ...

Dërgonte njerëz nga Turqia në shtetet perëndimore, dy të arrestuar në Han të Elezit
Një person i komunitetit turk është arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Hani Elezit’, pasi në vendkalimin kufitar me veturë ishte ndaluar nga Policia e Kosovës, pasi me vete në veturë po transportonte katër pasagjerë ...
Alsat-M | 21-Oct-2019 15:28
Një person i komunitetit turk është arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Hani Elezit’, pasi në vendkalimin kufitar me veturë ishte ndaluar nga Policia e Kosovës, pasi me vete në veturë po transportonte katër pasagjerë ...

Dërgonte nga Turqia në shtetet perëndimore, dy të arrestuar në Han të Elezit
Një person i komunitetit turk është arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Hani Elezit’, pasi në vendkalimin kufitar me veturë ishte ndaluar nga Policia, pasi me vete në veturë i kishte pasur edhe katër pasagjerë meshkuj ...
Kosova Press | 21-Oct-2019 15:20
Një person i komunitetit turk është arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Hani Elezit’, pasi në vendkalimin kufitar me veturë ishte ndaluar nga Policia, pasi me vete në veturë i kishte pasur edhe katër pasagjerë meshkuj ...

Rrokulliset vetura, lëndohet një person
Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Zllakuqan të Klinës. Një person është lënduar pasi vetura e tij ka përfunduar e rrokullisur në mes të rrugës. Sipas dëshmitarëve , ngasësi i veturës “Golf 2” ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2019 09:22
Një aksident trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Zllakuqan të Klinës. Një person është lënduar pasi vetura e tij ka përfunduar e rrokullisur në mes të rrugës. Sipas dëshmitarëve , ngasësi i veturës “Golf 2” ...

Tenton ta dërgoi në Belgjikë, arrestohet te ‘Dheu i Bardhë”
Një person është arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Dheu i Bardhë’, i cili ishte ndaluar nga policia në vendkalimin kufitar, pasi me vete në veturë e kishte pasur një pasagjer, të cilit në mënyrë të kundërligjshme i ...
Kosova Press | 21-Oct-2019 14:20
Një person është arrestuar në pikë kalimin kufitar ‘Dheu i Bardhë’, i cili ishte ndaluar nga policia në vendkalimin kufitar, pasi me vete në veturë e kishte pasur një pasagjer, të cilit në mënyrë të kundërligjshme i ...

?Humb kontrollin ndaj veturës, lëndohet një udhëtar, në Viti
Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin ndaj saj dhe del jashtë rrugës. Si pasojë e aksidentit drejtuesi dhe një udhëtare femër ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 14:06
Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin ndaj saj dhe del jashtë rrugës. Si pasojë e aksidentit drejtuesi dhe një udhëtare femër ...

Humb kontrollin mbi veturë, lëndohet një pasagjere
Një vet-aksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin mbi veturën dhe del jashtë rrugës.
Kosova Press | 21-Oct-2019 14:03
Një vet-aksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin mbi veturën dhe del jashtë rrugës.

Deri në 6 mijë euro për të dalë në shtetet perëndimore, arrestohet shtetasi turk në Kosovë
Policia ka arrestuar një person në pikën kufitare në Han të Elezit i cili dyshohet se ka dërguar kundërligjshëm persona në Turqi, në këmbim të parave. Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në pikën kufitare në Han të ...
Gazeta Observer | 21-Oct-2019 13:31
Policia ka arrestuar një person në pikën kufitare në Han të Elezit i cili dyshohet se ka dërguar kundërligjshëm persona në Turqi, në këmbim të parave. Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në pikën kufitare në Han të ...

Arrestohet shtetasi turk që ua kishte marrë katër personave nga 6 mijë euro për dërgim në shtetet perëndimore
Është arrestuar një person i dyshuar, me shtetësi turke i cili në vendkalimin kufitar tek Hani Elezit me veturë ishte ndaluar nga Policia, pasi me vete në veturë i kishte pasur edhe katër pasagjerë meshkuj turq, shtetas ...
Medial | 21-Oct-2019 13:20
Është arrestuar një person i dyshuar, me shtetësi turke i cili në vendkalimin kufitar tek Hani Elezit me veturë ishte ndaluar nga Policia, pasi me vete në veturë i kishte pasur edhe katër pasagjerë meshkuj turq, shtetas ...

Arrestohet shtetasi turk që ua kishte marrë katër personave nga 6 mijë euro për dërgim në shtetet perëndimore
Është arrestuar një person i dyshuar, me shtetësi turke i cili në vendkalimin kufitar tek Hani Elezit me veturë ishte ndaluar nga Policia, pasi me vete në veturë i kishte pasur edhe katër pasagjerë meshkuj turq, shtetas ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 13:10
Është arrestuar një person i dyshuar, me shtetësi turke i cili në vendkalimin kufitar tek Hani Elezit me veturë ishte ndaluar nga Policia, pasi me vete në veturë i kishte pasur edhe katër pasagjerë meshkuj turq, shtetas ...

Hani Elezit, arrestohet një shtetas turk, tentoi të dërgonte përmes Maqedonisë disa turq për në vendet perëndimore
Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas turk në Han të Elezit, deri sa i njëjti po tentonte të transportonte në Maqedoni e më pas në vendet perëndimore disa persona. Sipas policisë, viktimat ishin po ashtu shtetas ...
Arbresh | 21-Oct-2019 13:06
Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas turk në Han të Elezit, deri sa i njëjti po tentonte të transportonte në Maqedoni e më pas në vendet perëndimore disa persona. Sipas policisë, viktimat ishin po ashtu shtetas ...

Për 3 mijë e 500 euro do ta dërgonte në Belgjikë, policia kap të dyshuarin në kufi
Policia ka arrestuar një person në pikën kufitare Dheu i Bardhë, pasi në veturën e tij është gjetur një pasagjer të cilit dyshohet se në mënyrë të kundërligjshme i kishte premtuar t’ia sigurojë udhëtimin për në Belgjikë ...
Gazeta Monitor | 21-Oct-2019 12:56
Policia ka arrestuar një person në pikën kufitare Dheu i Bardhë, pasi në veturën e tij është gjetur një pasagjer të cilit dyshohet se në mënyrë të kundërligjshme i kishte premtuar t’ia sigurojë udhëtimin për në Belgjikë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved