ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/07/2020 05:56

Sulmet në media/ Meghan Markle përlotet në TV: Ekzistoj, nuk jetoj!

Sulmet në media/ Meghan Markle përlotet në TV: Ekzistoj, nuk jetoj!
BRITANI E MADHE Pas martesës me Princ Harry, dukesha Meghan Markle ka qenë në qendër të vëmendjes dhe shpeshherë është sulmuar nga portalet britanike. Mediat kanë qenë të tej mbushura me lajme se ajo nuk respekton ...
BalkanWeb | 21-Oct-2019 19:47
BRITANI E MADHE Pas martesës me Princ Harry, dukesha Meghan Markle ka qenë në qendër të vëmendjes dhe shpeshherë është sulmuar nga portalet britanike. Mediat kanë qenë të tej mbushura me lajme se ajo nuk respekton ...

Meghan Markle: “Miqtë më paralajmëruan të mos martohem me Harry-n!”
Por, Meghan dhe Princi Harry po flasin ne nje dokumentar te ri ITV te quajtur “Harry & Meghan: Nje udhetim afrikan” – i cili ka te beje me Meghan dhe ate se si e ka perjetuar ajo te qenit gjate gjithe kohes nen ...
ikub.al | 21-Oct-2019 14:36
Por, Meghan dhe Princi Harry po flasin ne nje dokumentar te ri ITV te quajtur “Harry & Meghan: Nje udhetim afrikan” – i cili ka te beje me Meghan dhe ate se si e ka perjetuar ajo te qenit gjate gjithe kohes nen ...

Meghan Markle dhe Princi Harry ‘planifikojnë gjashtë javë pushim’ pas periudhës së vështirë që kaluan
Princi Harry dhe Meghan Markle pritet të bëjnë një pushim prej gjashtë javësh nga detyrat e tyre mbretërore gjatë periudhës së Krishtlindjeve për “të kaluar më shumë kohë me familjen”. Kjo vjen pasi Meghan së fundmi u ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 21:05
Princi Harry dhe Meghan Markle pritet të bëjnë një pushim prej gjashtë javësh nga detyrat e tyre mbretërore gjatë periudhës së Krishtlindjeve për “të kaluar më shumë kohë me familjen”. Kjo vjen pasi Meghan së fundmi u ...

Prince Harry pranon se mes tij dhe William diçka nuk shkon
Si asnjëherë më parë, princi britanik Harry ka bërë të ditur ekzistencën e një tensioni në marrëdhënien e tij me vëllanë më të madh, William- in. Ai u shpreh se secili prej tyre po ndjek një rrugë të ndryshme. Në një ...
Lapsi | 21-Oct-2019 18:17
Si asnjëherë më parë, princi britanik Harry ka bërë të ditur ekzistencën e një tensioni në marrëdhënien e tij me vëllanë më të madh, William- in. Ai u shpreh se secili prej tyre po ndjek një rrugë të ndryshme. Në një ...

Meghan Markle dhe Princi Harry ‘planifikojnë gjashtë javë pushim’
Princi Harry dhe Meghan Markle pritet të bëjnë një pushim prej gjashtë javësh nga detyrat e tyre mbretërore gjatë periudhës së Krishtlindjeve për “të kaluar më shumë kohë me familjen”. Kjo vjen pasi Meghan së fundmi u ...
Flaka | 21-Oct-2019 23:29
Princi Harry dhe Meghan Markle pritet të bëjnë një pushim prej gjashtë javësh nga detyrat e tyre mbretërore gjatë periudhës së Krishtlindjeve për “të kaluar më shumë kohë me familjen”. Kjo vjen pasi Meghan së fundmi u ...

Meghan Marke: Miqtë më thanë të mos martohesha me Princ Harry-n
Dukesha e Sussex ka thënë se miqtë e këshilluan që të mos martohej me Princin Harry për të shmangur presionin nga media. Ish-aktorja rrëfeu se shoqëria i tha që: “Nuk duhet ta bësh këtë sepse mediat do të shkatërrojnë ...
Telegraf | 21-Oct-2019 14:09
Dukesha e Sussex ka thënë se miqtë e këshilluan që të mos martohej me Princin Harry për të shmangur presionin nga media. Ish-aktorja rrëfeu se shoqëria i tha që: “Nuk duhet ta bësh këtë sepse mediat do të shkatërrojnë ...

Princi Uilliam i shqetësuar për vëllanë e vogël: Uroj të jetë mirë!
Princi Uilliam është i shqetësuar për vëllanë e tij të vogël, pasi Harry dhe gruaja e tij, Meghan Markle dhanë një sërë deklaratash gjatë një dokumentari televiziv, thotë një burim pranë mbretërorit. Duka shprehet i ...
Dritare | 21-Oct-2019 17:50
Princi Uilliam është i shqetësuar për vëllanë e tij të vogël, pasi Harry dhe gruaja e tij, Meghan Markle dhanë një sërë deklaratash gjatë një dokumentari televiziv, thotë një burim pranë mbretërorit. Duka shprehet i ...

Meghan tregon se miqtë e saj e paralajmëruan para se të martohej me Harry-n: Mediat britanike do të shkatërrojnë jetën
Që pas momentit të martesës mbretërore, media britanike është fokusuar shumë tek Meghan Markle, aq sa e kritikon për çdo gjë të mundshme. Edhe atëherë kur s`ka lajm, mediat britanike do gjejnë diçka medoemos vetëm të ...
Politiko | 21-Oct-2019 15:48
Që pas momentit të martesës mbretërore, media britanike është fokusuar shumë tek Meghan Markle, aq sa e kritikon për çdo gjë të mundshme. Edhe atëherë kur s`ka lajm, mediat britanike do gjejnë diçka medoemos vetëm të ...

Princ Harry e pranon që i ka raportet e ftohura me vëllanë e tij
Thashethemet për një mosmarrëveshje midis vëllezërve mbretërorë filluan pasi Princi Ëilliam raportohet se i tha Princit Harry se po lidhej shumë shpejt me Meghan Markle. Princi Harry, 35 vjeçar, më në fund po fillon të ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 15:28
Thashethemet për një mosmarrëveshje midis vëllezërve mbretërorë filluan pasi Princi Ëilliam raportohet se i tha Princit Harry se po lidhej shumë shpejt me Meghan Markle. Princi Harry, 35 vjeçar, më në fund po fillon të ...

Meghan Markle: Tabloidet britanike, më shkatërruan jetën
Të jesh mbretëror dhe i famshëm, nuk është aspak e lehtë. Je gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes. Çfarë vesh, çfarë ha, çfarë thua dhe si vepron, e gjithë vëmendja është te ti. Në një intervistë të fundit, ...
Dritare | 21-Oct-2019 14:39
Të jesh mbretëror dhe i famshëm, nuk është aspak e lehtë. Je gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes. Çfarë vesh, çfarë ha, çfarë thua dhe si vepron, e gjithë vëmendja është te ti. Në një intervistë të fundit, ...

Dukesha Meghan e thyer: më kanë treguar se do të ma shkatërrojnë jetën
Dukesha e Sussex, Meghan, ka zbuluar pakënaqësitë e saj në gjirin mbretëror britanik. Ajo madje ka thënë se është paralajmëruar qysh para martesës se mediat britanike do t’ia shkatërrojnë jetën. Në një intervistë për ...
Tesheshi | 21-Oct-2019 14:21
Dukesha e Sussex, Meghan, ka zbuluar pakënaqësitë e saj në gjirin mbretëror britanik. Ajo madje ka thënë se është paralajmëruar qysh para martesës se mediat britanike do t’ia shkatërrojnë jetën. Në një intervistë për ...

Enca Haxhiu përdor lëndë narkotike për ditëlindje, publikon foto në Instagram
Pas martesës me princin Harry, Meghan Markle ka qenë çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shpeshherë jo për mirë. Për dukeshën është thënë se nuk respekton rregullat mbretërore, se ka futur në sherr ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 13:35
Pas martesës me princin Harry, Meghan Markle ka qenë çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave dhe shpeshherë jo për mirë. Për dukeshën është thënë se nuk respekton rregullat mbretërore, se ka futur në sherr ...

Kush i tha Meghan Markleit të mos martohej me princin Harry?
Meghan, Dukesha e Sussex-it u këshillua të mos martohej me princin Harry nga disa miqë të saj britanikë, shkruan Indeksonline. Ish-aktorja 38-vjeçare foli për jetën e saj si gruaja e një princi britanik në një ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 13:31
Meghan, Dukesha e Sussex-it u këshillua të mos martohej me princin Harry nga disa miqë të saj britanikë, shkruan Indeksonline. Ish-aktorja 38-vjeçare foli për jetën e saj si gruaja e një princi britanik në një ...

Meghan Markle rrëfen prapaskenat e martesës me princ Harry-n
Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princi Harry, janë një ndër çiftet më të njohur në mbarë botën, gjithçka prej të cilëve përbën kuriozitet të madh për publikun dhe komentohen mjaft në media. Disa muaj më parë, ata u ...
Lapsi | 21-Oct-2019 12:03
Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Princi Harry, janë një ndër çiftet më të njohur në mbarë botën, gjithçka prej të cilëve përbën kuriozitet të madh për publikun dhe komentohen mjaft në media. Disa muaj më parë, ata u ...

Me femra të zhveshura pranë, ku e kaloi mbrëmë natën Ledri Vula?
Princi britanik Harry ka pranuar tensionet me vëllain e tyre William. Për herë të parë, Duka foli për marrëdhëniet me William duke thënë se janë në rrugë të ndryshme. Harry bëri komentet gjatë një interviste për Tom ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 12:23
Princi britanik Harry ka pranuar tensionet me vëllain e tyre William. Për herë të parë, Duka foli për marrëdhëniet me William duke thënë se janë në rrugë të ndryshme. Harry bëri komentet gjatë një interviste për Tom ...

Meghan Markle: Më thanë të qëndroja larg Princ Harryt se do të më shkatërrohej jeta
Dukesha e Sussex ka folur për presionin e padurueshëm të jetës në qendër të vëmendjes si një anëtare e Familjes Mbretërore, duke thënë se nuk është më e mjaftueshme që ajo “thjesht të mbijetojë” atë. Dukesha, e cila ka ...
Klan Kosova | 21-Oct-2019 12:03
Dukesha e Sussex ka folur për presionin e padurueshëm të jetës në qendër të vëmendjes si një anëtare e Familjes Mbretërore, duke thënë se nuk është më e mjaftueshme që ajo “thjesht të mbijetojë” atë. Dukesha, e cila ka ...

Shpërtheu në lot gjatë intervistës, fansat bëjnë gjestin e papritur për Meghan Markle
Pas shpërthimit në lot gjatë një interviste në “ITV”, fansat kanë bërë një gjest të befasishëm për dukeshën Meghan Markle. Të gjithë fansat kanë bërë postime të shumta në Twitter, duke përdorur hashtagun ...
Telegraf | 20-Oct-2019 19:42
Pas shpërthimit në lot gjatë një interviste në “ITV”, fansat kanë bërë një gjest të befasishëm për dukeshën Meghan Markle. Të gjithë fansat kanë bërë postime të shumta në Twitter, duke përdorur hashtagun ...

Meghan Markle përlotet në program: S’po e përtyp dot, miqtë më paralajmëruan, më thanë mos u marto me Harry-n!
Qysh prej nisjes së romancës së Princ Harry me ish-aktoren Meghan Markle, tabolidët britanikë e kanë në shenjestër vazhdimisht këtë të fundit, e duket se nuk kanë ndërmend të heqin dorë. Skandale ne familje, akuza, ...
Bordo | 21-Oct-2019 09:51
Qysh prej nisjes së romancës së Princ Harry me ish-aktoren Meghan Markle, tabolidët britanikë e kanë në shenjestër vazhdimisht këtë të fundit, e duket se nuk kanë ndërmend të heqin dorë. Skandale ne familje, akuza, ...

Markle: Më patën paralajmëruar se mediat në Britani do të më shkatërrojnë jetën
Dukesha e Sussex ka rrëfyer se ishte paralajmëruar para marteses me Prince Harry, se mediat do t’ia shkatërronin jetën. Për herë të parë Meghan Markle përmes një dokumentari ka folur për jetën e saj si pjesëtare e ...
Arbresh | 21-Oct-2019 00:33
Dukesha e Sussex ka rrëfyer se ishte paralajmëruar para marteses me Prince Harry, se mediat do t’ia shkatërronin jetën. Për herë të parë Meghan Markle përmes një dokumentari ka folur për jetën e saj si pjesëtare e ...

Meghan dhe Harry do ta çojnë djalin e tyre për herë të parë në Amerikë
Meghan Markle dhe Princi Harry planifikojnë të bëjnë pauzë në detyrat e tyre mbretërore pasi u përballën me një mbikëqyrje të ashpër publike, veçanërisht nga media, javët e fundit. Çifti ka vendosur të marrë një pushim ...
Klan Kosova | 20-Oct-2019 22:00
Meghan Markle dhe Princi Harry planifikojnë të bëjnë pauzë në detyrat e tyre mbretërore pasi u përballën me një mbikëqyrje të ashpër publike, veçanërisht nga media, javët e fundit. Çifti ka vendosur të marrë një pushim ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved