ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/08/2020 03:18

Mbyti një grua shtatzënë dhe vrau mbi pesëdhjetë njerëz/ Ky është kryemafiozi “Diabolik” (FOTO)

Mbyti një grua shtatzënë dhe vrau mbi pesëdhjetë njerëz/ Ky është kryemafiozi “Diabolik” (FOTO)
Një playboy me një dëshirë të madhe për makinat dhe gratë, Matteo Messina Denaro di si të dallohet nga turma. Burri, të cilit shpesh i referohen si “shefi i bosëve” të mafies siciliane dikur u bashkua me El Chapo-n dhe ...
Telegraf | 21-Oct-2019 11:37
Një playboy me një dëshirë të madhe për makinat dhe gratë, Matteo Messina Denaro di si të dallohet nga turma. Burri, të cilit shpesh i referohen si “shefi i bosëve” të mafies siciliane dikur u bashkua me El Chapo-n dhe ...

E treti një fëmijë në acid, ky është “psikopati” i cili ka marrë mbi 50 jetë
Matteo Messina Denaro konsiderohet një nga njerëzit më të rrezikshëm në botë dhe jo pa arsye. Burri, të cilit shpesh i referohen si “shefi i bosëve” të mafies siciliane dikur u bashkua me El Chapo-n dhe pasardhësin e ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 09:21
Matteo Messina Denaro konsiderohet një nga njerëzit më të rrezikshëm në botë dhe jo pa arsye. Burri, të cilit shpesh i referohen si “shefi i bosëve” të mafies siciliane dikur u bashkua me El Chapo-n dhe pasardhësin e ...

Vrau mbi 50 njerëz dhe mbyti një grua shtatzënë, njihuni me kryemafiozin që është i fiksuar pas dy gjërave në jetë (FOTO)
Postuar: 21/10/2019 - 08:37 Matteo Messina Denaro është një playboy i apasionuar pas makinave dhe i fiksuar pas grave. Burri, të cilit shpesh i referohen si “shefi i bosëve” të mafies siciliane dikur u bashkua me El ...
Sot.Al | 21-Oct-2019 08:41
Postuar: 21/10/2019 - 08:37 Matteo Messina Denaro është një playboy i apasionuar pas makinave dhe i fiksuar pas grave. Burri, të cilit shpesh i referohen si “shefi i bosëve” të mafies siciliane dikur u bashkua me El ...

Zbulohen disa nga misteret e “Diabolik”, “shefit të shefave” të mafisë siciliane, njeriut me një “oreks” për supervetura dhe gra të bukura
Një playboy me një “oreks” për supervetura dhe gra të mrekullueshme, Matteo Messina Denaro dinte si të dallohet nga të tjerët. Megjithatë, për gati 30 vjet, njeriu shpesh i quajtur “shefi i shefave” të mafies siciliane, ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 07:45
Një playboy me një “oreks” për supervetura dhe gra të mrekullueshme, Matteo Messina Denaro dinte si të dallohet nga të tjerët. Megjithatë, për gati 30 vjet, njeriu shpesh i quajtur “shefi i shefave” të mafies siciliane, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved