ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/08/2020 03:05

Morena Taraku shtrihet në spital

Morena Taraku shtrihet në spital
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë ...
Telegraf | 21-Oct-2019 12:46
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë ...

Ingrit Gjoni joshëse në videoklipin e ri
Ingrit Gjoni po vjen me këngë të re. Këngëtarja Ingrit Gjoni, e ka paralajmëruar projektine ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, foto ku ajo duket tejet......
Zeri | 21-Oct-2019 16:09
Ingrit Gjoni po vjen me këngë të re. Këngëtarja Ingrit Gjoni, e ka paralajmëruar projektine ri muzikor. Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, foto ku ajo duket tejet......

Morena Taraku përfundon në spital
Ka pak javë që ajo ka postuar këngën e saj më te re dhe dje ka arritur 1 milionë klikime. Bëhet fjalë për Morena Tarakun e cila duket se nuk është në gjëndje të mirë shëndetësore. Ajo në disa foto të postuara në ...
Arbresh | 11-Jun-2018 15:42
Ka pak javë që ajo ka postuar këngën e saj më te re dhe dje ka arritur 1 milionë klikime. Bëhet fjalë për Morena Tarakun e cila duket se nuk është në gjëndje të mirë shëndetësore. Ajo në disa foto të postuara në ...

Morena Taraku në spital, çfarë i ndodhi?
Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram ku edhe shihet e shtrirë në spital. Ajo ...
Koha.mk | 21-Oct-2019 14:16
Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë e saj në Instagram ku edhe shihet e shtrirë në spital. Ajo ...

Morena Taraku shtrihet në spital
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë ...
Aktuale.MK | 21-Oct-2019 12:46
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë ...

Tayna e “nxehtë”, nga Amsterdami
Këngëtarja e njohur shqiptare Doruntina Shala, e cila njihet me emrin artistik Tayna, me këngët që sjell, ka bërë për vete shumë fansa, që e shijojnë në maksimum muzikën e saj, shkruan Indeksonline. Tayna përpos muzikës ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 12:23
Këngëtarja e njohur shqiptare Doruntina Shala, e cila njihet me emrin artistik Tayna, me këngët që sjell, ka bërë për vete shumë fansa, që e shijojnë në maksimum muzikën e saj, shkruan Indeksonline. Tayna përpos muzikës ...

“Është muzikë e djallit”, Kanye West po heq dorë nga muzika rap
Këngëtarja Yllka Kuqi dje lansoi projektin e saj muzikor ‘Qysh ke mujt’. Ajo publikoi një baladë më të cilën e solli me videoklip ku u shfaq joshëse, shkruan GazetaBlic . Por një gabim që ajo bëri, mori vëmendjen e ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 11:50
Këngëtarja Yllka Kuqi dje lansoi projektin e saj muzikor ‘Qysh ke mujt’. Ajo publikoi një baladë më të cilën e solli me videoklip ku u shfaq joshëse, shkruan GazetaBlic . Por një gabim që ajo bëri, mori vëmendjen e ...

Morena Taraku shtrihet në spital
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë ...
Albportali | 21-Oct-2019 11:50
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë ...

Yllka Kuqi publikon klipin e këngës “Qysh ke mujt”
“Qysh ke mujt” është titulli i këngës më të re të Yllka Kuqit, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Yll Limani e ka shkruar tekstin e kësaj kënge, ndërsa për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur Florent ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 23:41
“Qysh ke mujt” është titulli i këngës më të re të Yllka Kuqit, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale. Yll Limani e ka shkruar tekstin e kësaj kënge, ndërsa për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur Florent ...

Morena Taraku shtrihet në spital
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë ...
Republika | 21-Oct-2019 11:44
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë ...

Princi Harry pranon për herë të parë tensionet me vëllain e tij William
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë ...
GazetaBlic | 21-Oct-2019 11:30
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë ...

Morena Taraku shtrihet në spital
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie......
Zeri | 21-Oct-2019 10:54
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie......

Morena Taraku shtrihet në spital
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë ...
Gazeta Express | 21-Oct-2019 10:29
Morena Taraku nuk është mirë me shëndet. Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku duket se nuk është mirë me shëndet, shkruan lajmi.net. Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në llogarinë ...

Eugena Aliu, publikon këngën “Dashni”
Këngëtarja Eugena Aliu së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull: “Dashni”, shkruan Indeksonline. Kënga ka ardhur e shoqëruar me një videoklip dhe është pritur mirë nga publiku. Kujtojmë se Eugena është ...
Indeks Online | 21-Oct-2019 10:23
Këngëtarja Eugena Aliu së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikor me titull: “Dashni”, shkruan Indeksonline. Kënga ka ardhur e shoqëruar me një videoklip dhe është pritur mirë nga publiku. Kujtojmë se Eugena është ...

Morena Taraku shtrihet në spital
Morena Taraku ka treguar se është në gjendje jo të mirë shëndetësore. Ajo përmes një postimi në Instagram është parë e shtrirë në spital, shkruan . Morena nuk ka bërë të ditur arsyen pse është në spital duke shtuar ...
Arbresh | 27-Mar-2018 17:35
Morena Taraku ka treguar se është në gjendje jo të mirë shëndetësore. Ajo përmes një postimi në Instagram është parë e shtrirë në spital, shkruan . Morena nuk ka bërë të ditur arsyen pse është në spital duke shtuar ...

Yllka Kuqi vjen me risi! (VIDEO)
Këngëtarja e njohur e estradës kosovare, Yllka Kuqi ka lansuar videoprojektin e ri. Ashtu si edhe paralajmëroi gjatë ditës, këngëtarja ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Qysh ke mujt”. Kënga e ...
Ina-Online | 21-Oct-2019 00:50
Këngëtarja e njohur e estradës kosovare, Yllka Kuqi ka lansuar videoprojektin e ri. Ashtu si edhe paralajmëroi gjatë ditës, këngëtarja ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Qysh ke mujt”. Kënga e ...

Yllka Kuqi publikon projektin e saj më të ri
Këngëtarja e njohur e estradës kosovare, Yllka Kuqi ka lansuar videoprojektin e ri. Ashtu si edhe paralajmëroi gjatë ditës, këngëtarja ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Qysh ke mujt”. Kënga e ...
Arbresh | 21-Oct-2019 00:16
Këngëtarja e njohur e estradës kosovare, Yllka Kuqi ka lansuar videoprojektin e ri. Ashtu si edhe paralajmëroi gjatë ditës, këngëtarja ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor, të titulluar “Qysh ke mujt”. Kënga e ...

“Hile Hile”, kënga më e re nga Adelina Tahiri
Adelina Tahiri ka prezantuar para publikut projektin e ri muzikor. Këngëtarja nga Maqedonia ka lansuar me videoklip këngën e re, e cila titullohet “Hile Hile”. Kënga është e shoqëruar me një klip atraktiv e me një ...
Telegrafi | 20-Oct-2019 14:53
Adelina Tahiri ka prezantuar para publikut projektin e ri muzikor. Këngëtarja nga Maqedonia ka lansuar me videoklip këngën e re, e cila titullohet “Hile Hile”. Kënga është e shoqëruar me një klip atraktiv e me një ...

Yllka Kuqi lanson projektin muzikor “Qysh ke mujt”
Ajo është mjaftë aktive me projekte muzikore. Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi sot ka lansuar projektin e saj më të ri. Kënga mbanë titullin “Qysh ke mujt”, dhe vjen edhe me videoklip që tashmë është në kanalin ...
Indeks Online | 20-Oct-2019 18:37
Ajo është mjaftë aktive me projekte muzikore. Këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi sot ka lansuar projektin e saj më të ri. Kënga mbanë titullin “Qysh ke mujt”, dhe vjen edhe me videoklip që tashmë është në kanalin ...

Yllka Kuqi publikon projektin e ri
Yllka Kuqi edhe pse është në pritjen e ëmbël nuk po ndalë punën e saj edhe në muzikë, shkruan . Ashtu si edhe paralajmëroi gjatë ditës, këngëtari ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor. Kënga e zhanrit baladë është ...
Lajminet | 20-Oct-2019 18:23
Yllka Kuqi edhe pse është në pritjen e ëmbël nuk po ndalë punën e saj edhe në muzikë, shkruan . Ashtu si edhe paralajmëroi gjatë ditës, këngëtari ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor. Kënga e zhanrit baladë është ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved