ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/07/2020 03:31

Ekspozitë në Durrës për traditën e detarisë shqiptare

Ekspozitë në Durrës për traditën e detarisë shqiptare
Ekspozita e organizuar nga shoqata e detareve “Adrijon” perveç tablove dhe maketeve te anijeve te punuara ne vite solli ne vemendje edhe dokumente e fotografi nga detaria ulqinake, ne fillim te shekullit te kaluar. Ne ...
ikub.al | 21-Oct-2019 21:41
Ekspozita e organizuar nga shoqata e detareve “Adrijon” perveç tablove dhe maketeve te anijeve te punuara ne vite solli ne vemendje edhe dokumente e fotografi nga detaria ulqinake, ne fillim te shekullit te kaluar. Ne ...

Ekspozitë për traditën e detarisë shqiptare
Një ekspozitë e veçantë për traditën e detarisë shqiptare u hap të dielën pasdite në galerinë e arteve “Nikolet Vasia” në Durrës. Ekspozita e organizuar nga shoqata e detarëve “Adrijon”, përveç tablove dhe maketeve të ...
Telegrafi | 21-Oct-2019 14:20
Një ekspozitë e veçantë për traditën e detarisë shqiptare u hap të dielën pasdite në galerinë e arteve “Nikolet Vasia” në Durrës. Ekspozita e organizuar nga shoqata e detarëve “Adrijon”, përveç tablove dhe maketeve të ...

Durrës/Ekspozitë për traditën e detarisë shqiptare gjatë 100 viteve të fundit
TIRANË, 21 tetor/MEDIAL/- Një ekspozitë e veçantë për traditën e detarisë shqiptare u hap të djelën pasdite në galerinë e arteve “Nikolet Vasia” në Durrës. Ekspozita e organizuar nga shoqata e detarëve “Adrijon” përveç ...
Medial | 21-Oct-2019 12:29
TIRANË, 21 tetor/MEDIAL/- Një ekspozitë e veçantë për traditën e detarisë shqiptare u hap të djelën pasdite në galerinë e arteve “Nikolet Vasia” në Durrës. Ekspozita e organizuar nga shoqata e detarëve “Adrijon” përveç ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved