ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/10/2020 01:58

Reali “bie” në Palma de Mallorca dhe i dorëzon kreun Barcelonës

Reali “bie” në Palma de Mallorca dhe i dorëzon kreun Barcelonës
Reali i Madridit dorëzoi kreun e renditjes së la Ligës te Barcelona, pasi u mposht me rezultatin minimal 1-0 në transfertën ndaj Mallorcës, që u vendos nga një gol i Junior që në minutën e 7 të sfidës së zhvilluar në ...
Top Channel | 20-Oct-2019 09:11
Reali i Madridit dorëzoi kreun e renditjes së la Ligës te Barcelona, pasi u mposht me rezultatin minimal 1-0 në transfertën ndaj Mallorcës, që u vendos nga një gol i Junior që në minutën e 7 të sfidës së zhvilluar në ...

Real Madridi rrezikon të shkojë në Ligën e Evropës Real Madridi do të përballet me Galatasaray të martën në Turqi, në një takim të cilin i duhet patjetër ta fitojë nëse dëshiron ta kalojë fazën grupore në Ligën e...
Real Madridi do të përballet me Galatasaray të martën në Turqi, në një takim të cilin i duhet patjetër ta fitojë nëse dëshiron ta kalojë fazën grupore në Ligën e Kampionëve. Por paraqitje e skuadrës së Zinedine Zidane ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 10:54
Real Madridi do të përballet me Galatasaray të martën në Turqi, në një takim të cilin i duhet patjetër ta fitojë nëse dëshiron ta kalojë fazën grupore në Ligën e Kampionëve. Por paraqitje e skuadrës së Zinedine Zidane ...

Real Madridi rrezikon të shkojë në Ligën e Evropës
Real Madridi do të përballet me Galatasaray të martën në Turqi, në një takim të cilin i duhet patjetër ta fitojë nëse dëshiron ta kalojë fazën grupore në Ligën e Kampionëve. Por paraqitje e skuadrës së Zinedine Zidane ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 10:46
Real Madridi do të përballet me Galatasaray të martën në Turqi, në një takim të cilin i duhet patjetër ta fitojë nëse dëshiron ta kalojë fazën grupore në Ligën e Kampionëve. Por paraqitje e skuadrës së Zinedine Zidane ...

Manchester United – Liverpool, formacionet e mundshme
Për të dytën të enjte radhazi, sytë e adhuruesve të futbollit do të jenë në 'El Clasicon' angleze në mes të Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. United dhe Liverpool do të ndeshen në Old Trafford në takimin e kthimit në ...
GazetaBlic | 17-Mar-2016 15:59
Për të dytën të enjte radhazi, sytë e adhuruesve të futbollit do të jenë në 'El Clasicon' angleze në mes të Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. United dhe Liverpool do të ndeshen në Old Trafford në takimin e kthimit në ...

Mallorca e mposhti Realin me 6 lojtarë të kategorisë së tretë
Real Mallorca priti Real Madridin në stadiumin ‘Son Moix’ të mbushur të shtunën, por që i shpërblyen me një fitore të madhe. Vendasit triumfuan me rezultat minimal, kësisoj duke i shkaktuar humbjen e parë këtë sezon ...
EkonomiaOnline | 20-Oct-2019 10:31
Real Mallorca priti Real Madridin në stadiumin ‘Son Moix’ të mbushur të shtunën, por që i shpërblyen me një fitore të madhe. Vendasit triumfuan me rezultat minimal, kësisoj duke i shkaktuar humbjen e parë këtë sezon ...

Mallorca e mposhti Realin me 6 lojtarë të kategorisë së tretë
Vendasit triumfuan me rezultat minimal, kësisoj duke i shkaktuar humbjen e parë këtë sezon ekipit të Zidane në La Liga. Por ajo që është më shumë impresionuese për fitoren është se ajo u arrit me gjashtë lojtarë që i ...
Lajminet | 20-Oct-2019 10:22
Vendasit triumfuan me rezultat minimal, kësisoj duke i shkaktuar humbjen e parë këtë sezon ekipit të Zidane në La Liga. Por ajo që është më shumë impresionuese për fitoren është se ajo u arrit me gjashtë lojtarë që i ...

Mallorca e mposhti Real Madridin me 6 lojtarë të kategorisë së tretë
Real Mallorca e tronditi Real Madridin duke e mposhtur në një stadium të mbushur plot në Son Moix të shtunën mbrëma, por tri pikët nuk ishin e vetmja gjë e veçantë e kësaj mbrëmjeje. Gjëja më mbresëlënëse për këtë ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 09:54
Real Mallorca e tronditi Real Madridin duke e mposhtur në një stadium të mbushur plot në Son Moix të shtunën mbrëma, por tri pikët nuk ishin e vetmja gjë e veçantë e kësaj mbrëmjeje. Gjëja më mbresëlënëse për këtë ...

Mallorca e mposhti Real Madridin me 6 lojtarë të kategorisë së tretë
Real Mallorca e tronditi Real Madridin duke e mposhtur në një stadium të mbushur plot në Son Moix të shtunën mbrëma, por tri pikët nuk ishin e vetmja gjë e veçantë e kësaj mbrëmjeje. Gjëja më mbresëlënëse për këtë ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 09:50
Real Mallorca e tronditi Real Madridin duke e mposhtur në një stadium të mbushur plot në Son Moix të shtunën mbrëma, por tri pikët nuk ishin e vetmja gjë e veçantë e kësaj mbrëmjeje. Gjëja më mbresëlënëse për këtë ...

Humbi edhe prej Mallorces, por Zidane thotë se nuk është i shqetësuar
Zinedine Zidane nuk donte ta thoshte atë, por mbeti i shqetësuar pas humbjes 1-0 të Real Madrid ndaj Mallorca në mbrëmjen e djeshme. ‘Los Blancos’ humbi kreun e tabelës me humbjen e së shtunës, duke i lënë vendin ...
EkonomiaOnline | 20-Oct-2019 09:50
Zinedine Zidane nuk donte ta thoshte atë, por mbeti i shqetësuar pas humbjes 1-0 të Real Madrid ndaj Mallorca në mbrëmjen e djeshme. ‘Los Blancos’ humbi kreun e tabelës me humbjen e së shtunës, duke i lënë vendin ...

Zidane: Nuk do të them se jam i shqetësuar
‘Los Blancos’ humbi kreun e tabelës me humbjen e së shtunës, duke i lënë vendin Barcelonës, që mposhti Eibar 3-0 si mysafir. “Problemi është se ne duhet të tregojmë çdo tre ditë se jemi ekip i mirë”, tha Zidane, ...
Lajminet | 20-Oct-2019 09:45
‘Los Blancos’ humbi kreun e tabelës me humbjen e së shtunës, duke i lënë vendin Barcelonës, që mposhti Eibar 3-0 si mysafir. “Problemi është se ne duhet të tregojmë çdo tre ditë se jemi ekip i mirë”, tha Zidane, ...

Barcelona lidere e La Ligës, për herë të parë këtë sezon
Kampioni në fuqi i Spanjës, Barcelona është kthyer në krye të renditjes tabelore në La Liga për herë të parë në sezonin e ri 2019/20, pas fitores kundër Eibarit që u përcoll me humbjen e Real Madridit ndaj Mallorcas. ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 09:45
Kampioni në fuqi i Spanjës, Barcelona është kthyer në krye të renditjes tabelore në La Liga për herë të parë në sezonin e ri 2019/20, pas fitores kundër Eibarit që u përcoll me humbjen e Real Madridit ndaj Mallorcas. ...

Barcelona lidere e La Ligës, për herë të parë këtë sezon
Kampioni në fuqi i Spanjës, Barcelona është kthyer në krye të renditjes tabelore në La Liga për herë të parë në sezonin e ri 2019/20, pas fitores kundër Eibarit që u përcoll me humbjen e Real Madridit ndaj Mallorcas. ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 09:34
Kampioni në fuqi i Spanjës, Barcelona është kthyer në krye të renditjes tabelore në La Liga për herë të parë në sezonin e ri 2019/20, pas fitores kundër Eibarit që u përcoll me humbjen e Real Madridit ndaj Mallorcas. ...

Mallorca 1-0 Real Madrid, notat e lojtarëve
Real Madridi ka humbur me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e tyre në udhëtim te Mallorca në kuadër të javës së nëntë në La Liga. Ekipi i Zinedine Zidane e ka shijuar humbjen e parë këtë sezon në La Liga pasi është ...
Telegrafi | 19-Oct-2019 23:21
Real Madridi ka humbur me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e tyre në udhëtim te Mallorca në kuadër të javës së nëntë në La Liga. Ekipi i Zinedine Zidane e ka shijuar humbjen e parë këtë sezon në La Liga pasi është ...

Zidane pas humbjes së Real Madridit: Nuk brengosem Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka këmbëngulur se nuk është i brengosur me humbjen e skuadrës së tij 1:0 kundër Real Mallorca të shtunën, por e ka pranuar se lojtarët e tij duhet të...
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka këmbëngulur se nuk është i brengosur me humbjen e skuadrës së tij 1:0 kundër Real Mallorca të shtunën, por e ka pranuar se lojtarët e tij duhet të tregojnë vazhdimësi nëse ...
Kosova Sot | 20-Oct-2019 09:08
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka këmbëngulur se nuk është i brengosur me humbjen e skuadrës së tij 1:0 kundër Real Mallorca të shtunën, por e ka pranuar se lojtarët e tij duhet të tregojnë vazhdimësi nëse ...

Zidane flet pas humbjes
Zinedine Zidane ka refuzuar të thotë që është i shqetësuar pas humbjes së Real Madridit nga Real Mallorca, por i ka bërë thirrje ekipit të tij që të tregojë vazhdueshmëri. Ecuria pa humbje e Realit në këtë fillim të ...
Indeks Online | 20-Oct-2019 09:05
Zinedine Zidane ka refuzuar të thotë që është i shqetësuar pas humbjes së Real Madridit nga Real Mallorca, por i ka bërë thirrje ekipit të tij që të tregojë vazhdueshmëri. Ecuria pa humbje e Realit në këtë fillim të ...

Zidane pas humbjes së Real Madridit: Nuk brengosem
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka këmbëngulur se nuk është i brengosur me humbjen e skuadrës së tij 1:0 kundër Real Mallorca të shtunën, por e ka pranuar se lojtarët e tij duhet të tregojnë vazhdimësi nëse ...
Gazeta Express | 20-Oct-2019 08:35
Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka këmbëngulur se nuk është i brengosur me humbjen e skuadrës së tij 1:0 kundër Real Mallorca të shtunën, por e ka pranuar se lojtarët e tij duhet të tregojnë vazhdimësi nëse ...

Zidane befason me fjalët e tij pas humbjes nga Mallorca
Zinedine Zidane ka refuzuar të thotë që është i shqetësuar pas humbjes së Real Madridit nga Real Mallorca, por i ka bërë thirrje ekipit të tij që të tregojë vazhdueshmëri, transmeton zeri.info Ecuria pa humbje e Realit ...
Zeri | 20-Oct-2019 08:20
Zinedine Zidane ka refuzuar të thotë që është i shqetësuar pas humbjes së Real Madridit nga Real Mallorca, por i ka bërë thirrje ekipit të tij që të tregojë vazhdueshmëri, transmeton zeri.info Ecuria pa humbje e Realit ...

Sot finalja e madhe e “European Open”, Wawrinka – Murray
Ka përfunduar para pak çastesh dueli i mbrëmjes në La Liga mes Mallorcas dhe Real Madridit. Vendasit kanë shënuar fitore minimale, por tejet të rëndësishme në vazhdim të garës për t’iu larguar zonës së rrezikshme, ...
GazetaBlic | 20-Oct-2019 08:16
Ka përfunduar para pak çastesh dueli i mbrëmjes në La Liga mes Mallorcas dhe Real Madridit. Vendasit kanë shënuar fitore minimale, por tejet të rëndësishme në vazhdim të garës për t’iu larguar zonës së rrezikshme, ...

Mallorca 1-0 Real Madrid, notat e lojtarëve
Real Madridi ka humbur me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e tyre në udhëtim te Mallorca në kuadër të javës së nëntë në La Liga. Ekipi i Zinedine Zidane e ka shijuar humbjen e parë këtë sezon në La Liga pasi është ...
E Dua Sportin | 19-Oct-2019 23:59
Real Madridi ka humbur me rezultat minimal 1-0 në ndeshjen e tyre në udhëtim te Mallorca në kuadër të javës së nëntë në La Liga. Ekipi i Zinedine Zidane e ka shijuar humbjen e parë këtë sezon në La Liga pasi është ...

Kjo është deklarata e Zidanes pas humbjes së parë këtë edicion
Ka përfunduar para pak çastesh dueli i mbrëmjes në La Liga mes Mallorcas dhe Real Madridit. Vendasit kanë shënuar fitore minimale, por tejet të rëndësishme në vazhdim të garës për t’iu larguar zonës së rrezikshme, ...
GazetaBlic | 19-Oct-2019 23:32
Ka përfunduar para pak çastesh dueli i mbrëmjes në La Liga mes Mallorcas dhe Real Madridit. Vendasit kanë shënuar fitore minimale, por tejet të rëndësishme në vazhdim të garës për t’iu larguar zonës së rrezikshme, ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved