ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 02:39

Vuçiç: Dua të vizitoj dy qytete në Shqipëri

Vuçiç: Dua të vizitoj dy qytete në Shqipëri
Gjatë intervistës së tij për emisionin Opinion, presidenti serb kishte dhe një mesazh për shqiptarët. Aleksandër Vuçiç: Shqiptarët i kanë veshët e ndjeshme si serbët dhe kryesisht nuk duan të dëgjojnë atë që nuk u ...
Arbresh | 11-Oct-2019 01:30
Gjatë intervistës së tij për emisionin Opinion, presidenti serb kishte dhe një mesazh për shqiptarët. Aleksandër Vuçiç: Shqiptarët i kanë veshët e ndjeshme si serbët dhe kryesisht nuk duan të dëgjojnë atë që nuk u ...

A ka frikë Aleksandër Vuçiq nga bisedimet me Albin Kurtin?
Albin Kurti e ka bërë disa herë të qartë që do të jetë ai personi që do të drejtojë dialogun e Kosovës me Serbinë, në mënyrë që të arrihet marrëveshja ligjërisht e obligueshme nga Bashkimi Europian mes Kosovës dhe ...
InFokusi | 11-Oct-2019 00:13
Albin Kurti e ka bërë disa herë të qartë që do të jetë ai personi që do të drejtojë dialogun e Kosovës me Serbinë, në mënyrë që të arrihet marrëveshja ligjërisht e obligueshme nga Bashkimi Europian mes Kosovës dhe ...

Vuçiç: Jam gati për kompromis me shqiptarët!
Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë për emisionin Opinion, thotë se ai është gati për një kompromis me shqiptarët. Sipas tij, është më mirë të pranojnë kompromisin, ose do të shkatërrojmë edhe vetën dhe ...
Dritare | 10-Oct-2019 23:59
Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë për emisionin Opinion, thotë se ai është gati për një kompromis me shqiptarët. Sipas tij, është më mirë të pranojnë kompromisin, ose do të shkatërrojmë edhe vetën dhe ...

Vuçiç “kërcënon” Albin Kurtin: Nuk është Hegeli,të flasim kaq shumë për të
Albin Kurti e ka bërë të qartë se nuk e do Listën Serbe në qeverinë e tij. Kreu i Vetëvendosjes ka thënë se pjesë e qeverisë, duke respektuar dhe Kushtetutën do të jetë dhe një ministër serb, por jo nga Lista Serbe. ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 23:49
Albin Kurti e ka bërë të qartë se nuk e do Listën Serbe në qeverinë e tij. Kreu i Vetëvendosjes ka thënë se pjesë e qeverisë, duke respektuar dhe Kushtetutën do të jetë dhe një ministër serb, por jo nga Lista Serbe. ...

Mesazhi i Vuçiç për shqiptarët! “Dy qytetet që dua të vizitoj në Shqipëri”
Gjatë intervistës së tij për emisionin Opinion, presidenti serb kishte dhe një mesazh për shqiptarët. Aleksandër Vuçiç: Shqiptarët i kanë veshët e ndjeshme si serbët dhe kryesisht nuk duan të dëgjojnë atë që nuk u ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 23:49
Gjatë intervistës së tij për emisionin Opinion, presidenti serb kishte dhe një mesazh për shqiptarët. Aleksandër Vuçiç: Shqiptarët i kanë veshët e ndjeshme si serbët dhe kryesisht nuk duan të dëgjojnë atë që nuk u ...

Deklarata befasuese e Vuçiç: Jam gati për kompromis me shqiptarët!
Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë për emisionin Opinion, thotë se ai është gati për një kompromis me shqiptarët. Sipas tij, është më mirë të pranojnë kompromisin, ose do të shkatërrojmë edhe vetën dhe ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 22:49
Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë për emisionin Opinion, thotë se ai është gati për një kompromis me shqiptarët. Sipas tij, është më mirë të pranojnë kompromisin, ose do të shkatërrojmë edhe vetën dhe ...

A ka frikë Aleksandër Vuçiq nga bisedimet me Albin Kurtin?
Albin Kurti e ka bërë disa herë të qartë që do të jetë ai personi që do të drejtojë dialogun e Kosovës me Serbinë, në mënyrë që të arrihet marrëveshja ligjërisht e obligueshme nga Bashkimi Europian mes Kosovës dhe ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 23:47
Albin Kurti e ka bërë disa herë të qartë që do të jetë ai personi që do të drejtojë dialogun e Kosovës me Serbinë, në mënyrë që të arrihet marrëveshja ligjërisht e obligueshme nga Bashkimi Europian mes Kosovës dhe ...

Mesazhi i Vuçiç për shqiptarët: Dy qytetet që dua të vizitoj në Shqipëri
Gjatë intervistës së tij për emisionin Opinion, presidenti serb kishte dhe një mesazh për shqiptarët. Aleksandër Vuçiç: Shqiptarët i kanë veshët e ndjeshme si serbët dhe kryesisht nuk duan të dëgjojnë atë që nuk u ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 23:42
Gjatë intervistës së tij për emisionin Opinion, presidenti serb kishte dhe një mesazh për shqiptarët. Aleksandër Vuçiç: Shqiptarët i kanë veshët e ndjeshme si serbët dhe kryesisht nuk duan të dëgjojnë atë që nuk u ...

A ka frikë Aleksandër Vuçiq nga bisedimet me Albin Kurtin?
Albin Kurti e ka bërë disa herë të qartë që do të jetë ai personi që do të drejtojë dialogun e Kosovës me Serbinë, në mënyrë që të arrihet marrëveshja ligjërisht e obligueshme nga Bashkimi Europian mes Kosovës dhe ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 23:35
Albin Kurti e ka bërë disa herë të qartë që do të jetë ai personi që do të drejtojë dialogun e Kosovës me Serbinë, në mënyrë që të arrihet marrëveshja ligjërisht e obligueshme nga Bashkimi Europian mes Kosovës dhe ...

"Jam gati për kompromis me shqiptarët!", befason Aleksandër Vuçiç me deklaratën për dy çështjet e nxehta me Kosovën
Postuar: 10/10/2019 - 23:09 Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë për emisionin Opinion, thotë se ai është gati për një kompromis me shqiptarët. Sipas tij, është më mirë të pranojnë kompromisin, ose do të ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 23:12
Postuar: 10/10/2019 - 23:09 Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, në një intervistë për emisionin Opinion, thotë se ai është gati për një kompromis me shqiptarët. Sipas tij, është më mirë të pranojnë kompromisin, ose do të ...

Vuçiq nuk pranon të komentoj reciprocitetin: Kurti nuk është Hegeli që t’i komentoj fjalët e tij
Madje, Vuçiq tha se nuk e sheh të rëndësishme t’i komentoj shpesh deklaratat e Albin Kurtit, duke thënë se Kurti nuk është dikush aq i rëndësishëm sa filozofi gjerman, Hegel që të meritonte një vëmendje të tillë. “Nuk e ...
Lajminet | 10-Oct-2019 22:48
Madje, Vuçiq tha se nuk e sheh të rëndësishme t’i komentoj shpesh deklaratat e Albin Kurtit, duke thënë se Kurti nuk është dikush aq i rëndësishëm sa filozofi gjerman, Hegel që të meritonte një vëmendje të tillë. “Nuk e ...

Vuçiq foli për raportet me Albin Kurtin
Presidenti Serb, Aleksandar Vuçiq , në një intervistë ekskluzive për Klan Kosova e ka pranuar që momentalisht raportet mes shtetit të tij dhe Kosovës nuk janë në pikën më të mirë dhe ka folur në lidhje me atë se çfarë ...
Portalb | 10-Oct-2019 22:39
Presidenti Serb, Aleksandar Vuçiq , në një intervistë ekskluzive për Klan Kosova e ka pranuar që momentalisht raportet mes shtetit të tij dhe Kosovës nuk janë në pikën më të mirë dhe ka folur në lidhje me atë se çfarë ...

Vuçiq: Kurti e fyeu vajzën time dhe nuk kërkoi falje
Presidenti Serb, Aleksandar Vuçiq, në një intervistë ekskluzive për Klan Kosova e ka pranuar që momentalisht raportet mes shtetit të tij dhe Kosovës nuk janë në pikën më të mirë dhe ka folur në lidhje me atë se çfarë po ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 22:24
Presidenti Serb, Aleksandar Vuçiq, në një intervistë ekskluzive për Klan Kosova e ka pranuar që momentalisht raportet mes shtetit të tij dhe Kosovës nuk janë në pikën më të mirë dhe ka folur në lidhje me atë se çfarë po ...

'Mini Shengeni Ballkanik', Mimi Kodheli i përgjigjet deklaratave të ashpra të opozitës
Postuar: 10/10/2019 - 17:04 Ish ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli u pyet rreth skepticizmit që opozita ka treguar rreth nënshkrimit të deklaratës së përbashkët me Presidentin e Serbisë, Alexandar Vuçiç dhe ...
Sot.Al | 10-Oct-2019 17:07
Postuar: 10/10/2019 - 17:04 Ish ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli u pyet rreth skepticizmit që opozita ka treguar rreth nënshkrimit të deklaratës së përbashkët me Presidentin e Serbisë, Alexandar Vuçiç dhe ...

INTERVISTË EKSKLUZIVE | Vuçiç: I them gjithmonë të vërtetën popullit tim dhe në Kosovë duhet të ndodhë kështu
Në një intervistë për gazetarin Idro Seferi, presidenti i Serbisë, Vuçiç u shpreh i prerë për kompromiset e dhimbshme që Beogradi dhe Prishtina do të jenë të detyruara të bëjnë në shkëmbim të marrëveshjes përfundimtare. ...
ABCNews | 10-Oct-2019 16:38
Në një intervistë për gazetarin Idro Seferi, presidenti i Serbisë, Vuçiç u shpreh i prerë për kompromiset e dhimbshme që Beogradi dhe Prishtina do të jenë të detyruara të bëjnë në shkëmbim të marrëveshjes përfundimtare. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved