ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 11/08/2020 06:00

Shijak/ Aksident i rëndë rrugor, vdesin dy persona

Shijak/ Aksident i rëndë rrugor, vdesin dy persona
Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar në Shijak pasditen e sotme, ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.
Top Channel | 10-Oct-2019 18:10
Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar në Shijak pasditen e sotme, ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy persona.

Aksident i rëndë në Shijak, përplasen dy makina, 2 të vdekur
Një aksident tragjik ka ndodhur këtë pasdite në Shijak, me 2 persona të vdekur. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për rrjedhojë kanë ndërruar jetë shoferët e makinave. Njoftimi i policisë: ...
BalkanWeb | 10-Oct-2019 18:04
Një aksident tragjik ka ndodhur këtë pasdite në Shijak, me 2 persona të vdekur. Mësohet se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për rrjedhojë kanë ndërruar jetë shoferët e makinave. Njoftimi i policisë: ...

Detaje nga aksidenti në Shijak ku humbën jetën dy persona
Policia ka dhënë detaje në lidhje me aksidentin e ndodhur këtë të enjte në Shijak, ku humbën jetën dy persona. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, në zonën e Hardhishtës në Shijak ku automjeti tip Benz me drejtues ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 18:21
Policia ka dhënë detaje në lidhje me aksidentin e ndodhur këtë të enjte në Shijak, ku humbën jetën dy persona. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, në zonën e Hardhishtës në Shijak ku automjeti tip Benz me drejtues ...

Thellohet bilanci i viktimave të aksidentit në Shijak, ndërron jetë dhe shoferi i dytë
Është thelluar bilanci i viktimave në aksidentin e ndodhur gjatë pasdites në fshatin Gjepalaj të Shijakut. Pas raportimit të parë ku u mësua se kishte humbur jetën një nga drejtuesit e mjeteve të përfshira në aksident, ...
Telegraf | 10-Oct-2019 18:14
Është thelluar bilanci i viktimave në aksidentin e ndodhur gjatë pasdites në fshatin Gjepalaj të Shijakut. Pas raportimit të parë ku u mësua se kishte humbur jetën një nga drejtuesit e mjeteve të përfshira në aksident, ...

I dogjën makinën, ja reagimi i Kryebashkiakut Leli për “Mapo”
mapo.al Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli deklaron se nuk i intereson ngjarja e sotme, ku u dogj makina e tij, pasi ka një problem familjar më të madh. “Kam në gjendje të rëndë vëllanë tim. Nuk më intereson se ...
Mapo | 10-Oct-2019 13:10
mapo.al Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli deklaron se nuk i intereson ngjarja e sotme, ku u dogj makina e tij, pasi ka një problem familjar më të madh. “Kam në gjendje të rëndë vëllanë tim. Nuk më intereson se ...

Shijakut/ Përplasen dy makina, ndërron jetë një nga drejtuesit e mjeteve,
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në qytetin e Shijakut. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë ka mbetur i vdekur një nga drejtuesit e mjeteve. Viktima është identifikuar si ...
Telegraf | 10-Oct-2019 18:03
Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites në qytetin e Shijakut. Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë ka mbetur i vdekur një nga drejtuesit e mjeteve. Viktima është identifikuar si ...

Aksident me vdekje në Shijak
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar këtë të enjte në zonën e Hardhishtes në Shijak. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ku si pasojë ka humbur jetën njëri prej drejtuesve të ...
VizionPlus | 10-Oct-2019 17:46
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar këtë të enjte në zonën e Hardhishtes në Shijak. Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën ku si pasojë ka humbur jetën njëri prej drejtuesve të ...

Foto/ Dëshmia e banorit që pa djegien e Range Rover-it të Lelit
mapo.al Makina e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Lef Sallata” Vlorë. Makina “Range Rover” ishte e parkuar përpara pallatit ...
Mapo | 10-Oct-2019 10:18
mapo.al Makina e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli është përshirë nga flakët në orët e para të ditës së sotme. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Lef Sallata” Vlorë. Makina “Range Rover” ishte e parkuar përpara pallatit ...

E rëndë/ Motoçikleta përplas çiklistin 80 vjeçar në Tiranë
Një motoçikletë me drejtues ende të paidentifikuar ka përplasur një çiklist 80 vjeç. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 10:40 në rrugën e “Dibrës” në Tiranë. 80 vjeçari me iniciale P. M, është dërguar menjëherë ...
Telegraf | 10-Oct-2019 15:27
Një motoçikletë me drejtues ende të paidentifikuar ka përplasur një çiklist 80 vjeç. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 10:40 në rrugën e “Dibrës” në Tiranë. 80 vjeçari me iniciale P. M, është dërguar menjëherë ...

Aksident me dy të vdekur në Shijak, foto nga vendngjarja (FOTO)
Dy shoferë kanë humbur jetën si pasojë e përplasjes së makinave të tyre në Shijak, në zonën e Hardhishtes. Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë M.T., 44 vjeç, banues në Durrës ...
Lapsi | 10-Oct-2019 18:18
Dy shoferë kanë humbur jetën si pasojë e përplasjes së makinave të tyre në Shijak, në zonën e Hardhishtes. Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë M.T., 44 vjeç, banues në Durrës ...

Digjet makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 09:20
Makina e kryetarit të Bashkisë së Vlorës Dritan Leli është djegur në rrethana ende të paqarta. Ngjarja ndodhi rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare nga policia thanë se ka ...

Digjet makina e kryebashkiakut Leli, dëshmia e banorit: Zhurmë nuk dëgjuam
Një prej banorëve të lagjes "Lef Sallata" në Vlorë ka treguar për gazetarin e Top Channel, Mikel Marsi, se djegia e makinës së kryebashkiakut Dritan Leli, ka ndodhur rreth orës 04:30.
Top Channel | 10-Oct-2019 08:47
Një prej banorëve të lagjes "Lef Sallata" në Vlorë ka treguar për gazetarin e Top Channel, Mikel Marsi, se djegia e makinës së kryebashkiakut Dritan Leli, ka ndodhur rreth orës 04:30.

Përplasen dy makina në Shijak, humbin jetën dy drejtuesit (video)
Dy persona kanë humbur jetën, në një aksident të rëndë brenda në Shijak. Policia njofton se dy makina janë përplasur keq me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë hunbur jetën dy drejtuesit. Policia po heton për zbardhjen e ...
ABCNews | 10-Oct-2019 18:03
Dy persona kanë humbur jetën, në një aksident të rëndë brenda në Shijak. Policia njofton se dy makina janë përplasur keq me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë hunbur jetën dy drejtuesit. Policia po heton për zbardhjen e ...

Aksident i rëndë në Shijak. Ndërrojnë jetë dy shoferët
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Shijak ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy shoferët e automjeteve. Njoftimi i policisë: Më datë 10.10.2019, rreth orës 16:00, në Hardhishtë, Shijak automjeti tip Benz me drejtues ...
Dritare | 10-Oct-2019 19:29
Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Shijak ku si pasojë kanë ndërruar jetë dy shoferët e automjeteve. Njoftimi i policisë: Më datë 10.10.2019, rreth orës 16:00, në Hardhishtë, Shijak automjeti tip Benz me drejtues ...

Përplasen dy makina në Shijak, një i vdekur, një i plagosur (video)
Një person ka humbur jetën, kurse një tjetër është plagosur në një aksident të rëndë brenda në Shijak. Sipas informacioneve të para dy makina janë përplasur keq me njëra-tjetrën dhe për pasojë njeri nga drejtuesit ka ...
ABCNews | 10-Oct-2019 17:57
Një person ka humbur jetën, kurse një tjetër është plagosur në një aksident të rëndë brenda në Shijak. Sipas informacioneve të para dy makina janë përplasur keq me njëra-tjetrën dhe për pasojë njeri nga drejtuesit ka ...

Aksidenti i rëndë- vdesin dy shqiptarë, dalin pamjet
Një aksident tragjik i ka marrë jetën dy personave në zonën e Shijakut. Makinat u përplasën këtë pasdite dhe për pasojë të dy shoferët e automjeteve kanë mbetur të vdekur. Policia ka reaguar në lidhje me ngjarjen duke ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 19:21
Një aksident tragjik i ka marrë jetën dy personave në zonën e Shijakut. Makinat u përplasën këtë pasdite dhe për pasojë të dy shoferët e automjeteve kanë mbetur të vdekur. Policia ka reaguar në lidhje me ngjarjen duke ...

Aksident i rëndë në Shijak, humb jetën një shofer, tjetri në gjendje të rëndë
Një person ka humbur jetën si pasojë e përplasjes së dy makinave në Shijak, në zonën e Hardhishtes. Nga informacionet e para mësohet se viktima është njëri prej drejtuesve të mjeteve, rreth 40 vjeç. Gjithashtu i ...
Lapsi | 10-Oct-2019 17:50
Një person ka humbur jetën si pasojë e përplasjes së dy makinave në Shijak, në zonën e Hardhishtes. Nga informacionet e para mësohet se viktima është njëri prej drejtuesve të mjeteve, rreth 40 vjeç. Gjithashtu i ...

Aksident i rëndë: Vdesin dy persona
Në një fatkeqësi komunikacioni, e cila ndodhi sot rreth orës 14:30 , në drejtimin rrugor, Gjevgjeli-Bogdanci, kanë humbur jetën dy të rinj nga Bogdanci, bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas hetimit ...
InFokusi | 10-Mar-2017 21:02
Në një fatkeqësi komunikacioni, e cila ndodhi sot rreth orës 14:30 , në drejtimin rrugor, Gjevgjeli-Bogdanci, kanë humbur jetën dy të rinj nga Bogdanci, bëjnë të ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme. Sipas hetimit ...

Djegia e makines se kryebashkiakut të Vlores, dyshimet e policise
Detaje të reja dalin në dritë nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare ...
Lajmi i Fundit | 10-Oct-2019 18:44
Detaje të reja dalin në dritë nga djegia e makinës së kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli. Ngjarja në fjalë ndodhi mëngjesin e sotëm rreth orës 04:26, në lagjen “Lef Sallata”, pranë zyrave të bashkisë. Burime zyrtare ...

Aksident i rëndë trafiku, dy persona vdesin në Shijak
Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë M.T., 44 vjeç, banues në Durrës dhe N.H., 41 vjeç. “Më datë 10.10.2019, rreth orës 16:00, në Hardhishtë, Shijak automjeti tip Benz me ...
Lajminet | 10-Oct-2019 18:37
Policia informon se aksidenti ka ndodhur rreth orës 16:00, ndërsa viktimat janë M.T., 44 vjeç, banues në Durrës dhe N.H., 41 vjeç. “Më datë 10.10.2019, rreth orës 16:00, në Hardhishtë, Shijak automjeti tip Benz me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved