ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 04:27

Fillon rinumërimi në 314 qendra votimi në Kosovë

Fillon rinumërimi në 314 qendra votimi në Kosovë
Ka filluar numërimi për 314 kutitë që Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim që të rinumëroheshin në Kosovë. 304 kutitë do të rinumërohen pasi kishte gabim teknik në formularin e rezultateve, ndërsa 10-të do ...
Top Channel | 10-Oct-2019 17:19
Ka filluar numërimi për 314 kutitë që Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim që të rinumëroheshin në Kosovë. 304 kutitë do të rinumërohen pasi kishte gabim teknik në formularin e rezultateve, ndërsa 10-të do ...

Limaj: Vendimi për rinumërim të pjesshëm i KQZ-së, i pamjaftueshëm për të përmirësuar shtrembërimin e rezultatit
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka thënë se vendimi i KQZ-së për rinumërim të pjesshëm të vendvotimeve është i pamjaftueshëm për të përmirësuar shtrembërimin e rezultatit. Limaj në një shkrim të bërë në ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 16:24
Kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj ka thënë se vendimi i KQZ-së për rinumërim të pjesshëm të vendvotimeve është i pamjaftueshëm për të përmirësuar shtrembërimin e rezultatit. Limaj në një shkrim të bërë në ...

Sherifi këmbëngul se Nisma e ka kaluar pragun, fajëson KQZ’në për gabime teknike
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi, është i ftuar sonte në emisionin Pressing në T7. Shefiri ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për çështjen se cila është arsyeja se pse ...
Albportali | 10-Oct-2019 21:28
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi, është i ftuar sonte në emisionin Pressing në T7. Shefiri ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për çështjen se cila është arsyeja se pse ...

Sherifi këmbëngul se Nisma e ka kaluar pragun, fajëson KQZ’në për gabime teknike
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi, është i ftuar sonte në emisionin Pressing në T7. Shefiri ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për çështjen se cila është arsyeja se pse ...
InFokusi | 10-Oct-2019 21:28
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi, është i ftuar sonte në emisionin Pressing në T7. Shefiri ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për çështjen se cila është arsyeja se pse ...

Sherifi këmbëngul se Nisma e ka kaluar pragun, fajëson KQZ’në për gabime teknike
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi ka folur edhe për çështjen se cila është arsyeja se pse Nisma nuk e ka kaluar pragun zgjedhor. Sherifi ka thënë se Nisma ka kaluar pragun dhe ...
Medial | 10-Oct-2019 21:20
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi ka folur edhe për çështjen se cila është arsyeja se pse Nisma nuk e ka kaluar pragun zgjedhor. Sherifi ka thënë se Nisma ka kaluar pragun dhe ...

“Qesh mirë kush qesh i fundit”, Bilall Sherifi thotë se Nisma e ka kaluar pragun
Shefiri ndër të tjera në T7 ka folur edhe për çështjen se cila është arsyeja se pse Nisma nuk e ka kaluar pragun zgjedhor. Sherifi ka thënë se Nisma ka kaluar pragun dhe tani po pret që të shpallen rezultatet ...
Lajminet | 10-Oct-2019 21:20
Shefiri ndër të tjera në T7 ka folur edhe për çështjen se cila është arsyeja se pse Nisma nuk e ka kaluar pragun zgjedhor. Sherifi ka thënë se Nisma ka kaluar pragun dhe tani po pret që të shpallen rezultatet ...

Sherifi këmbëngul se Nisma e ka kaluar pragun, fajëson KQZ’në për gabime teknike
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi ka folur edhe për çështjen se cila është arsyeja se pse Nisma nuk e ka kaluar pragun zgjedhor. Sherifi ka thënë se Nisma ka kaluar pragun dhe ...
Arbresh | 10-Oct-2019 21:13
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi ka folur edhe për çështjen se cila është arsyeja se pse Nisma nuk e ka kaluar pragun zgjedhor. Sherifi ka thënë se Nisma ka kaluar pragun dhe ...

Sherifi këmbëngul se Nisma e ka kaluar pragun, fajëson KQZ-në për gabime teknike
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi, është i ftuar sonte në emisionin Pressing në T7. Shefiri ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për çështjen se cila është arsyeja se pse ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 21:10
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi, është i ftuar sonte në emisionin Pressing në T7. Shefiri ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për çështjen se cila është arsyeja se pse ...

Bilall Sherifi thotë që e kanë kaluar pragun, e hedh fajin tek gabimet teknike në formularët e KQZ’së
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Shefiri ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për çështjen se cila është ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 21:00
Kandidati për deputet nga radhët e koalicionit Nisma-AKR-PD, Bilall Sherifi, është i ftuar sonte në emisionin Pressing Zgjedhor në T7. Shefiri ndër të tjera në këtë emision ka folur edhe për çështjen se cila është ...

Rinumërohen 314 vendvotime (VIDEO)
Rezultati i votave mund të ndryshojë nga rinumërimi, i cili ka filluar në QNR. Sipas zyrtarëve të KQZ-së, 314 vendvotime do të kalojnë edhe njëherë nëpër duart e vëzhguesve. Kronikë e gazetares Merita Neziri:
Klan Kosova | 10-Oct-2019 20:23
Rezultati i votave mund të ndryshojë nga rinumërimi, i cili ka filluar në QNR. Sipas zyrtarëve të KQZ-së, 314 vendvotime do të kalojnë edhe njëherë nëpër duart e vëzhguesve. Kronikë e gazetares Merita Neziri:

Nis rinumërimi në disa vendvotime në Kosovë, pritët të zgjatë rreth katër ditë
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve në Kosovë, pasditen e sotme ka filluar rinumërimi i 314 vendvotimeve për të cilat dje ka vendosur Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi tha se ky ...
Alsat-M | 10-Oct-2019 18:21
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve në Kosovë, pasditen e sotme ka filluar rinumërimi i 314 vendvotimeve për të cilat dje ka vendosur Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi tha se ky ...

Nis rinumërimi i vendvotimeve, pritët të zgjatë rreth katër ditë
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, pasditen e sotme ka filluar rinumërimi i 314 vendvotimeve për të cilat dje ka vendosur Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.
Kosova Press | 10-Oct-2019 18:14
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve, pasditen e sotme ka filluar rinumërimi i 314 vendvotimeve për të cilat dje ka vendosur Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.

Kosovë, nis rinumërimi i plotë për 314 kuti votimi
Ka filluar rinumërimi për 314 kutitë që Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë mori vendim që të rinumëroheshin. 304 kutitë do të rinumërohen pasi kishte gabim teknik në formularin e rezultateve, ndërsa 10-të do ...
RTSH | 10-Oct-2019 18:04
Ka filluar rinumërimi për 314 kutitë që Komisioni Qendror i Zgjedhjeve në Kosovë mori vendim që të rinumëroheshin. 304 kutitë do të rinumërohen pasi kishte gabim teknik në formularin e rezultateve, ndërsa 10-të do ...

Në këto vendëvotime do të bëhet rinumërimi i votave
Komsioni Qendror i Zgjedhjëve ka marrë vendim që në 314 vendëvotime të bëhet rinunumërimi i votave. Në dhjetë prejt këtyre rinumërimi do të bëhet plotësisht, kurse të tjerat pjesërisht për shkak që siç thuhet se gjatë ...
InFokusi | 10-Oct-2019 17:33
Komsioni Qendror i Zgjedhjëve ka marrë vendim që në 314 vendëvotime të bëhet rinunumërimi i votave. Në dhjetë prejt këtyre rinumërimi do të bëhet plotësisht, kurse të tjerat pjesërisht për shkak që siç thuhet se gjatë ...

Filloi rinumërimi i 314 vendvotimeve në Kosovë
Në këto momente ka filluar rinumërimi sipas vendimit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. KQZ ka marrë vendim për rinumërimin e 314 vendvotimeve, ku dhjetë prej tyre do të rinumërohen plotësisht kurse të tjerat ...
Portalb | 10-Oct-2019 17:29
Në këto momente ka filluar rinumërimi sipas vendimit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. KQZ ka marrë vendim për rinumërimin e 314 vendvotimeve, ku dhjetë prej tyre do të rinumërohen plotësisht kurse të tjerat ...

Filloi rinumërimi sipas vendimit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve
Gjatë ditës së mërkurë, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim për rinumërimin e 314 vendvotimeve. 10 nga këto vendvotime do të rinumërohen plotësisht për shkak se gjatë hetimeve në QNR është gjetur se mungojnë ...
Gazeta Observer | 10-Oct-2019 17:16
Gjatë ditës së mërkurë, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim për rinumërimin e 314 vendvotimeve. 10 nga këto vendvotime do të rinumërohen plotësisht për shkak se gjatë hetimeve në QNR është gjetur se mungojnë ...

Nis rinumërimi i 314 vendvotimeve, në 10 prej tyre plotësisht (VIDEO)
Në këto momente ka filluar rinumërimi sipas vendimit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. KQZ ka marrë vendim për rinumërimin e 314 vendvotimeve, ku dhjetë prej tyre do të rinumërohen plotësisht kurse të tjerat ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 17:16
Në këto momente ka filluar rinumërimi sipas vendimit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. KQZ ka marrë vendim për rinumërimin e 314 vendvotimeve, ku dhjetë prej tyre do të rinumërohen plotësisht kurse të tjerat ...

Nis rinumërimi i 314 vendvotimeve, këto janë komunat që u përkasin
Gjatë ditës së mërkurë, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim për rinumërimin e 314 vendvotimeve. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi tregoi arsyet për rinumërimin e këtyre vendvotimeve. “10 nga këto vendvotime do të ...
Lajminet | 10-Oct-2019 17:13
Gjatë ditës së mërkurë, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim për rinumërimin e 314 vendvotimeve. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi tregoi arsyet për rinumërimin e këtyre vendvotimeve. “10 nga këto vendvotime do të ...

KQZ-ja hap kutitë e votave, nis rinumërimin në 314 vendvotime
Në këto momente ka filluar rinumërimi sipas vendimit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Gjatë ditës së mërkurë, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim për rinumërimin e 314 vendvotimeve, raporton “Zëri.info”. 10 ...
Zeri | 10-Oct-2019 17:10
Në këto momente ka filluar rinumërimi sipas vendimit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Gjatë ditës së mërkurë, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mori vendim për rinumërimin e 314 vendvotimeve, raporton “Zëri.info”. 10 ...

Fillon rinumërimi, Elezi: Çdo votë duhet respektohet
Në këto momente ka filluar rinumërimi sipas vendimit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi tha se do të duhet të 4 deri në 5 ditë që të kryhet procesi i rinumërimit. “Gjatë ditës së ...
Indeks Online | 10-Oct-2019 17:03
Në këto momente ka filluar rinumërimi sipas vendimit të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve. Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi tha se do të duhet të 4 deri në 5 ditë që të kryhet procesi i rinumërimit. “Gjatë ditës së ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved