ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 03:29

Futbollisti që ka “çmendur” Guardiolan: Nuk shitet as për 500 milion euro

Futbollisti që ka “çmendur” Guardiolan: Nuk shitet as për 500 milion euro
Phil Foden po i bën të gjithë për vete. Mesfushori i datëlindjes 2000 ka mahnitur edhe Pep Guardiolën. Foden është një talent i lindur që pritet të ketë një karrierë mbresëlënëse. Lojtari në fakt ka gjetur pak hapësira ...
GazetaTema | 10-Oct-2019 21:00
Phil Foden po i bën të gjithë për vete. Mesfushori i datëlindjes 2000 ka mahnitur edhe Pep Guardiolën. Foden është një talent i lindur që pritet të ketë një karrierë mbresëlënëse. Lojtari në fakt ka gjetur pak hapësira ...

“Nuk e shesim Foden as për 500 milionë euro” Phil Foden po i bën të gjithë për vete. Mesfushori i datëlindjes 2000 me fanellën e Manchester Cityt ka mahnitur edhe Pep Guardiolën aq sa duket se Foden është një talent i lindur që pritet...
Phil Foden po i bën të gjithë për vete. Mesfushori i datëlindjes 2000 me fanellën e Manchester Cityt ka mahnitur edhe Pep Guardiolën aq sa duket se Foden është një talent i lindur që pritet të ketë një karrierë ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 23:32
Phil Foden po i bën të gjithë për vete. Mesfushori i datëlindjes 2000 me fanellën e Manchester Cityt ka mahnitur edhe Pep Guardiolën aq sa duket se Foden është një talent i lindur që pritet të ketë një karrierë ...

“Nuk e shesim Foden as për 500 milionë euro”
Phil Foden po i bën të gjithë për vete. Mesfushori i datëlindjes 2000 me fanellën e Manchester Cityt ka mahnitur edhe Pep Guardiolën aq sa duket se Foden është një talent i lindur që pritet të ketë një karrierë ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 23:21
Phil Foden po i bën të gjithë për vete. Mesfushori i datëlindjes 2000 me fanellën e Manchester Cityt ka mahnitur edhe Pep Guardiolën aq sa duket se Foden është një talent i lindur që pritet të ketë një karrierë ...

“The Sun”: Guardiola po mendon largimin nga City!
Pep Guardiola po mendon të largohet nga stoli i Manchester Cityt nëse gjërat nuk do të shkojnë sipas parashikimeve. Lajmin e sjell “The Sun”, që ka marrë në shqyrtim librin “Pep’s City: The Making of a Superman” të Lu ...
Flaka | 10-Oct-2019 23:09
Pep Guardiola po mendon të largohet nga stoli i Manchester Cityt nëse gjërat nuk do të shkojnë sipas parashikimeve. Lajmin e sjell “The Sun”, që ka marrë në shqyrtim librin “Pep’s City: The Making of a Superman” të Lu ...

Cancelo nuk po bind, Guardiola pëlqen 23-vjeçarin e Nices
Edhe pse shpenzoi një shumë të madhe për të marrë Joao Cancelon nga Juventusi, Pep Guardiola duket se nuk e ka zgjidhur problemin sa i përket mbrojtësit të krahut të djathtë. Me sa duket, portugezi po has shumë ...
Koha.mk | 10-Oct-2019 20:57
Edhe pse shpenzoi një shumë të madhe për të marrë Joao Cancelon nga Juventusi, Pep Guardiola duket se nuk e ka zgjidhur problemin sa i përket mbrojtësit të krahut të djathtë. Me sa duket, portugezi po has shumë ...

Guardiola: Foden nuk largohet nga City, as për 500 milionë euro
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola e ka bërë të qartë që Phil Foden nuk do të shitet. Talenti anglez është njëri nga lojtarët më të vlerësuar nën 20 vjet dhe cilësitë e tij janë të dukshme. Megjithatë, minutat e ...
Telegrafi | 10-Oct-2019 14:52
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola e ka bërë të qartë që Phil Foden nuk do të shitet. Talenti anglez është njëri nga lojtarët më të vlerësuar nën 20 vjet dhe cilësitë e tij janë të dukshme. Megjithatë, minutat e ...

Guardiola: Nuk do ta sheshim Fodenin
Menaxheri Pep Guardiola ka thënë se klubi Manchester City nuk dëshiron ta shesë mesfushorin Phil Foden. Trajneri spanjoll ka paralajmëruar çdo palë të interesuar se 500 milionë euro nuk do të mjaftonin për ta nënshkruar ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 16:20
Menaxheri Pep Guardiola ka thënë se klubi Manchester City nuk dëshiron ta shesë mesfushorin Phil Foden. Trajneri spanjoll ka paralajmëruar çdo palë të interesuar se 500 milionë euro nuk do të mjaftonin për ta nënshkruar ...

Guardiola: Nuk do ta sheshim Fodenin
Menaxheri Pep Guardiola ka thënë se klubi Manchester City nuk dëshiron ta shesë mesfushorin Phil Foden. Trajneri spanjoll ka paralajmëruar çdo palë të interesuar se 500 milionë euro nuk do të mjaftonin për ta nënshkruar ...
Klan Kosova | 10-Oct-2019 15:06
Menaxheri Pep Guardiola ka thënë se klubi Manchester City nuk dëshiron ta shesë mesfushorin Phil Foden. Trajneri spanjoll ka paralajmëruar çdo palë të interesuar se 500 milionë euro nuk do të mjaftonin për ta nënshkruar ...

Guardiola: Foden nuk largohet nga City, as për 500 milionë euro
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola e ka bërë të qartë që Phil Foden nuk do të shitet. Talenti anglez është njëri nga lojtarët më të vlerësuar nën 20 vjet dhe cilësitë e tij janë të dukshme. Megjithatë, minutat e ...
E Dua Sportin | 10-Oct-2019 15:02
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola e ka bërë të qartë që Phil Foden nuk do të shitet. Talenti anglez është njëri nga lojtarët më të vlerësuar nën 20 vjet dhe cilësitë e tij janë të dukshme. Megjithatë, minutat e ...

Guardiola: Foden nuk do të shitet as për 500 milionë euro
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë se nuk do ta shesë mesfushorin, Phil Foden.
Kosova Press | 10-Oct-2019 14:43
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë se nuk do ta shesë mesfushorin, Phil Foden.

Guardiola: S’e shesim Fodenin as për 500 milionë euro
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...
TetovaSot | 10-Oct-2019 13:24
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...

Guardiola: Nuk e shesim Foden, është i vetmi që nuk shitet
Pep Guardiola ka hedhur poshtë çdo mundësi që Phil Foden të shitet. Foden nuk ka gjetur hapësirat ndoshta të merituara tek Manchester City, por përkundër këtij fakti, duket se trajneri i beson lojtarit më shumë sesa i ...
EkonomiaOnline | 10-Oct-2019 13:10
Pep Guardiola ka hedhur poshtë çdo mundësi që Phil Foden të shitet. Foden nuk ka gjetur hapësirat ndoshta të merituara tek Manchester City, por përkundër këtij fakti, duket se trajneri i beson lojtarit më shumë sesa i ...

Guardiola: Nuk e sheshim Foden, është i vetmi që nuk shitet
Foden nuk ka gjetur hapësirat ndoshta të merituara tek Manchester City, por përkundër këtij fakti, duket se trajneri i beson lojtarit më shumë sesa i ofron minuta. I riu anglez shihet nga Guardiola si ‘magjistari’ i ...
Lajminet | 10-Oct-2019 13:04
Foden nuk ka gjetur hapësirat ndoshta të merituara tek Manchester City, por përkundër këtij fakti, duket se trajneri i beson lojtarit më shumë sesa i ofron minuta. I riu anglez shihet nga Guardiola si ‘magjistari’ i ...

Guardiola: S’e shesim Fodenin as për 500 milionë euro
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...
Kosova Sot | 10-Oct-2019 12:29
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...

Guardiola: S’e shesim Fodenin as për 500 milionë euro
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...
Lexo | 10-Oct-2019 12:10
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...

I paprekshmi i Guardiolës: Magjistari ynë i ri, nuk do e shisja as për 500 milionë euro!
Manchester City ka shumë futbollistë të mëdhenj dhe me cilësi të rralla në ekip. Pep Guardiola nuk bën dallime, por edhe spanjolli e ka një pikë të dobët. Në një prononcim për The Sun, trajneri i kampionëve të Anglisë ...
ABCNews | 10-Oct-2019 12:08
Manchester City ka shumë futbollistë të mëdhenj dhe me cilësi të rralla në ekip. Pep Guardiola nuk bën dallime, por edhe spanjolli e ka një pikë të dobët. Në një prononcim për The Sun, trajneri i kampionëve të Anglisë ...

Guardiola: S’e shesim Fodenin as për 500 milionë euro
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...
Gazeta Express | 10-Oct-2019 12:04
Trajneri spanjoll është i vendosur ta mbajë talentin e tij në ekip në një periudhë afatgjate. 19 vjeçari po konsiderohet si David Silva i ri Pep Guardiola ka dhënë fjalë të mëdha për talentin e Manchester Cityt, Phil ...

Guardiola i habit të gjithë: Mesfushorin nuk e shes as për 500 mln euro
Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka zbuluar pasuesin e David Silves dhe ka konfirmuar se kampionët e Anglisë nuk kanë se pse blejnë ndonjë lojtar tjetër duke pasur në ekip Phil Foden. “Ne nuk i ofruam ...
Politiko | 10-Oct-2019 11:50
Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, ka zbuluar pasuesin e David Silves dhe ka konfirmuar se kampionët e Anglisë nuk kanë se pse blejnë ndonjë lojtar tjetër duke pasur në ekip Phil Foden. “Ne nuk i ofruam ...

Guardiola: Nuk do ta shisja këtë futbollist as për 500 milionë euro
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë se nuk do ta shiste mesfushorin e ri, Phil Foden as për 500 milionë euro, transmeton zeri.info 19-vjeçari ka ardhur nga akademia e klubit anglez, derisa është në garë ...
Zeri | 10-Oct-2019 09:49
Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola ka thënë se nuk do ta shiste mesfushorin e ri, Phil Foden as për 500 milionë euro, transmeton zeri.info 19-vjeçari ka ardhur nga akademia e klubit anglez, derisa është në garë ...

E zbulon “The Sun”: Guardiola po mendon largimin nga Siti!
Pep Guardiola po mendon të largohet nga stoli i Mançester Sitit nëse gjërat nuk do të shkojnë sipas parashikimeve. Lajmin e sjell “The Sun”, që ka marrë në shqyrtim librin “Pep’s City: The Making of a Superman” të Lu ...
BalkanWeb | 09-Oct-2019 17:39
Pep Guardiola po mendon të largohet nga stoli i Mançester Sitit nëse gjërat nuk do të shkojnë sipas parashikimeve. Lajmin e sjell “The Sun”, që ka marrë në shqyrtim librin “Pep’s City: The Making of a Superman” të Lu ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved